News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Jak na semafory?

Started by Billy Bob Bean, April 29, 2010, 08:29:04 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Václav

A jen tak na okraj: jak vlastně fungují silniční cedule Vjezd na dálnici a Konec dálnice?

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Sim

Vaclav > jako omezeni rychlosti, lepe receno "zakaz vjezdu vozidel s maximalni rychlosti nizsi nez XX" a "konec zakazu...".

Ma to ale jeden hacek - jakou rychlost si dosadis za XX (uvedeno vyse) zalezi na tom, v jake dobe silnici stavis - tusim ze kolem roku 1950 je to 80km/h (takze mestske busy jezdi jinudy, ale dalkove tam muzou), okolo roku 2000 je to tusim 110 nebo dokonce 130km/h, coz muze byt v ramci ceskeho paku docela problem.

Sim

dotaz zrejme na VS: Jde nejak vnutit hre, aby se na semaforu rozsvitila zelena pouze ve smeru prujezdu vlaku? Standardne se na obousmernych semaforech rozsvecuje zelena obousmerne ... coz je v principu nesmysl, ale chapu, ze to ve hre nevadi a zjednodusuje to algoritmus.

VS

Možná by to šlo. Netuším teď ale jak moc jsou oddělené části grafiky pro jednotlivé směry a stavy.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Sim

Grafika prave oddelena je - pro kazdy smer je zvlast a u obousmernyho semaforu se pouze promitnou obe grafiky najednou. Coz se projevuje treba spatnym zobrazenim "C" ramu na semaforu u maglevu.

vlldy

Moc jsem ještě nepochopil semafory u železnic, je to hodně jiné než na jaké sem byl zvyklý a podle toho co jsem četl jsem to teda nepochopil, mám v tom myslím ještě větší guláš. Dám sem nějaké screeny a jestli by ste mi mohli poradit kde jaké typy postavit aby se vyhlo případným srážkám vlaků a aby jeden na druhého nečekaly. Dám sem jen nějaké základní a podle toho si odvodím který na co vlastně je...

-To je jednoduchá kžižovatka, jeden projede a ten druhý počká až první odjede a jede dál...


- tady jsou vedle sebe jedoucí dva vlaky -každý po své koleji ale jakmile dojedou k textilce potřebuju aby jeden zajel pro textil, druhý bude čekat než odjede a pak to taky naloží a odjíždí svou cestou.


- potřebuju aby ze spodu dojel vlak který vysadí ropu, (zastávka Rafinerie) potom pojede nahoru (kde riskuje srážku s vlakem co odváží plasty) naloží chemikálie ze zastávky Chemická a odjíždí směrem doprava. (později jede pro ropu a přijíždí spodem jako dřív.. )



Jednousměrku předpokládám použít zvládnu jestli je to to samé jako jednosměrka na silnici.
Moc mi pomůžete a věřím že nebudu sám kdo to ocení :)

Václav

1. Doporučil bych postavit tam koridory (třeba krátké) s tím, že na výjezdu z nich budou jednosměrné žluté, na vjezdu do nich jednosměrné červené - vlastní křižovatka tak bude místem pro jeden jediný vlak - a všechny ostatní budou muset čekat, dokud se neuvolní oblast křižovatky --> jinak by hrozilo, že se vlaky zasekají a nakonec nepojede ani jeden


---->ČS-----ŽS>-----
   \<ŽS-----ČS</

ČS - červený obyčejný semafor
ŽS - žlutý semafor
>,< - směr jízdy

2. Opět případ pro žluté semafory - buď postavit obousměrné - nebo opět postavit koridory dle vzoru 1

3. Zde je lepší obě stanice sloučit do jedné - takže pak bude jedna, na které ale budou dvě nástupiště - nebo raději tři - pro každou linku jedno. A překopat linky - vlak s plasty může zůstat a bude odjíždět třeba z prostředního nástupiště, vlak  s ropu bude přijíždět k prvnímu nástupišti, vlak s chemikáliemi bude odjíždět z třetího. A na těch kolejích pak nebude třeba stavět semafory (tedy dočasně - než bude nutné rozšiřovat dopravu)

Takhle se obávám, že ta rafinérie asi nemá dost ropy, protože než se vlak vrátí k ropnému vrtu, aby vyzvedl další ropu, tak uplyne docela dlouhý čas - obzvlášť, pokud jsou cíl pro chemikálie i ten ropný vrt od té rafinérie docela vzdálené (což předpokládám).

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

vlldy

1) Paráda něco takového jsem potřeboval.

2) ok to by mělo jít

3) To byl jen příklad, šlo mi hlavně o to aby jsem zjistil jak se které semafory kam hodí a k čemu vlastně jsou. U tohoto příkladu mi hlavně šlo o to, aby když budu spojovat dvě tratě v jednu (s tím že pojedou minimálně dva vlaky na jedné trati) tak abych věděl jaké semafory tam strčit.

Celkově je to docela mizerné (pro mě teda). Ve starší verzi to byl sice jediný typ ale daleko víc sem s ním uměl vyřešit situaci. Obávám se že když přijde další nováček jako já, bude raději stavět tunely ,mosty nebo vůbec tratě nespojí než aby došlo ke stavu kdy musí použít semafory.

Bylo by fajn kdyby bylo možné včetně těch "složitějších" semaforů použít i ty jednoduché. Je nějaká možnost (něco jako addon) jak dostat do hry obyčejné semafory ? Tím myslím tyhle:

Václav

No, dej tu křižovatku dál od té stanice - ať můžeš před stanici dát semafory.

Já vím o dvou semaforových add-onech - jeden je zde v české sekci, druhý je v francouzské (ale nejsem si jist, jestli je zveřejněn na té jejich centrále).

K semaforům které jsem nepopsal:

- semafor výběru koleje slouží k tomu, že vlak může vjet i na tu kolej v nádraží, kterou sice nemá v jízdním řádu, ale je zrovna volná a dostupná - to se hodí hlavně na těch nádražích, kde se pohybuje velmi velké množství vlaků. Těsně před jednotlivá nástupiště se postaví žluté semafory - a před výhybky pak jeden takový semafor

- dlouhé semafory slouží v podstatě k tomu, aby bylo možné postavit takové tratě jako je třeba 014 (Kolín - Ledečko), kde je jen pár stanic s více jak jednou kolejí (pouhých pět stanic včetně těch konečných - Ledečko, Uhlířské Janovice, Červené Pečky, Ratboř, Kolín) - kde se tak vlaky mohou minout - a kde musí čekat než předchozí vlak ve stejném směru či protijedoucí vlak přijedou na (další) nádraží (kde je více kolejí). Staví se podobně jako jsem napsal to schéma koridoru, ale s tím, že stačí, když bude na výjezdu z nádraží - a naopak na vjezdu nebude žádný semafor nebo tam snad smí být umístěn semafor výběru koleje a následně žluté semafory, ale ještě jsem to pořádně nezkoumal.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní