News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Železnice

Started by Fanda, December 29, 2010, 10:50:39 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fanda

Ahoj, jednou nebo dvakrát se mi povedlo, že železniční přejezd byl přes silnici postaven šikmo a ne kolmo na ni. Nevím jak se mi to předtím podařilo a chtěl bych se zeptat jestli to jde nějak postavit, aniž by se to muselo hodiny zkoušet křížit ;-)
Díky

VS

Vlakové koleje nejde stavět šikmo. Postav tramvajovou trať která bude šikmo přes silnici a k ní připoj železnici. Bude to asi zpomalovat, protože vlakové tratě mají podstatně vyšší max. rychlost.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Sim

Fanda > presne jak pise VS ... ja jsem kvuli tomu udelal jednu specialitku - trat, co se chova jako tramvajova, ale graficky navazuje na zeleznicni koleje (tramvajove jsou niz, takze tam je schod) ... viz http://forum.simutrans.com/index.php?topic=1316.msg19829#msg19829

Fanda

Jj, po tom koumání jsem na to s tou tramvají, resp. tram. tratí, přišel, ale dík :-)
Jinak ty koleje pro vlečku atp. jsou dobrý nápad, akorát škoda, že většina addons je k pak128, jako například české vagony od drah apod. :-(

kaarfii

Dobrej addons 128-addons...