News:

The Forum Rules and Guidelines
Our forum has Rules and Guidelines. Please, be kind and read them ;).

SRGC podzim-parníky

Started by TommPa9, November 24, 2011, 11:17:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TommPa9

Dnes začaly VOLBY v SRGC takže neváhejte a zapojte se... i Váš hlas může rozhodnout ;)

Václav


Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

#2
Je dobojováno.

Ve veřejném hlasování to byl tuhý boj o každý hlas.

VS              12
mEGa           9
TommPa9   12
TheHood      4
reytm2         0
AEO             5

Takže o vítězi rozhodla porota

VS               9.5
mEGa          9.5
TommPa9    8.5
TheHood     8.5
reytm2       6.5
AEO            8
..........

Pořadí tedy je

3.     mEGa s lodí Ogia                             18,5b
2.     TommPa9 s parníkem Vltava          20,5b
a vítězem se stává!
1.     VS a parník Veveří                           21,5b

Vítězům gratulujeme!

Lubak91

Nějak se to zvrhlo v bratrovražedný souboj ;)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

VS

Škoda jen, že nás tam nebylo ještě víc... Docela by mně zajímalo, co bys vykouzlil třeba ty :)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Dovedeš si představit ten poprask kdyby všechny tři lodě "na bedně" byly od lidí z českého subfora? :D

Lubak91

Přemýšlel jsem o přívoze ale nakonec jsem dělal něco jiného... Třeba příště ;) Už se ví, v čem se bude soutěžit?
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

To by mě taky zajímalo... domečky mi moc nejdou :D

Václav

Pokud vím, naposledy bylo docela dost hlasů pro můj nápad ohledně budov k železničním stanicím, ale pak byla nějaká diskuse nad pravidly týkajícími se přihlašování již hotových děl. Naposledy padlo cosi o omezení na 6 měsíců před vyhlášením soutěže. Ale již delší dobu je ticho po pěšině.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní