News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

Autobusy do Pak128

Started by Kobersky, December 10, 2011, 10:28:25 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kobersky

Ahoj, nevíte prosím, kde bych mohl stáhnout nějaké dálkové autobusy (pokud možno rychlost nad 100 km/h) do Pak128 ? Zkoušel jsem hledat pomocí googlu, ale jenom samá železnice (potřebuju i autobusy  ;) ) Díky moc

TommPa9

Ve vlákně s addonama by měla být moje karosa LC 7xx s rychlostí 110km/h pak by tam měla být setra a neoplan o ničem víc nevím... ví někdo další?

Sim

Ono je spis otazka, kolik autobusy smi v realu; netusim, jak je to dnes, ale jeste nedavno platilo na nasem uzemi plosne omezeni maximalky na 100km/h a zcela urcite podobne omezeni je i v sousednich zemich, ne-li v cele evrope; vysledkem je pak fakt, ze na dalnici smi busy jezdit zpravidla pomaleji, nez osobaky ... a tak snaha konstrukteru o bus s maximalkou treba 160 km/h nebude rozhodne prioritou ve vyrobnim programu.

tony.p

podle mě mají autobusy na zadku nálepku 120km/h, a pokud jsou toho technicky schopný tak po dálnici těch 120 klidně pojedou.

MHD

V realitě, autobus smí jezdit jen 100km/h (i na dálnici), ale jen se zvláštním povolení. Jinak 80km/h. Rychlost je technicky omezená.
Z technického pohledu, autobus je i schopen jezdit 140km/h, což je znemožněno podle zákonu.

Kobersky

No, mě přijde dost velkej nesmysl ten neoplan, který mi po dálnici valí 140 km/h :D :D

MHD

njn...ale na skušební jízdě ledacos je možné  ;D

tony.p

osobně když jsem jel ještě na základce se třídou na výlet autobusem, jsme jeli po dálnici 130km/h, a to jsme prosím jeli v Karosa C935 :D

Lubak91

Když se po tom člověk porozhlédne, tak zjistí, že je to taková »hlava XXII«
Autobus má na českých dálnicích povoleno jet až 130km/h, ale každý autobus nad 5 tun nebo pro více jak 20 osob musí mít namontované zařízení, které omezuje max. dosažitelnou rychlost na 100km/h (jestli to nezměnili)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

MHD

Když to motor utahne http://www.vitula.webz.cz/karosa/c-934/
Jinak omezujicí zařízení dnes obvykle tam instaluje výrobce. Šikovný montér by to mohl odstranit, ale neni to realné.

P.S. Lubak, identifikoval jsem vozovnu 'Královská obora'  ;) 

Lubak91

MHD: Je to tak ;) ale bojuji se střechou, je málo podkladů a nevím jestli tam mám dělat ty serepetičky...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Vozovna Královská obora? Zase mi něco uniklo?