News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Pak128.Česko-Slovensko verze 0.1 vydán!

Started by TommPa9, July 19, 2012, 10:01:26 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TommPa9



Pak 128.Česko-Slovensko konečně vydán

DOWNLOAD

Version 0.1 (20.7.2012) pro Simutrans 111.3 nebo vyšší

Založeno na standartním paku 128, který vyšel v květnu 2009 (menší počet budov-> více prostoru pro naší tvorbu)

Obsahuje:

Nové menu s úzkokolejnou dráhou (stále ve vývoji ale použitelné)

Téměř 50 trolejbusů (od roku 1936 do současnosti)

Téměř 60 autobusů (od roku 1924 do současnosti)

Železniční vozidla od roku 1855*

Nákladní automobily od roku 1942

3 osobní lodě, kolesový parník Vltava, Hydrobus Plzeň a parník Veveří.

*Nejstarší lokomotiva v paku byla vyrobena v roce 1855 ale pak v tomto roce není hratelný ;)


Příští edice je plánovaná na prosinec 2012

Ve vývoji:

automobily Liaz, Avia, Praga ze 2. poloviny 20. století

automobily z první poloviny 20. století

parní lokomotivy ČSD

další tramvaje

autobusy před rokem 1924

koněspřežná tramvaj a dráha, koňmi tažené povozy

nové radniční budovy

nové městské budovy

a mnoho dalšího...

jk271

Nádhera!

Jen bych zvýšil hodnotu proměnné station_coverage v konfiguračním souboru paku (simuconf.tab) ze 2 na aspoň 3. Jinak je hra se zapnutou "umělou inteligencí" pro osobní dopravu ve městě nehratelná - není místo na umístění zastávek.

meme

Proč je městě štěrková silnice s Vmax 45km/h ? :(


TommPa9

v jakým roce jsi začal? já tam mám asfaltku s 50km/h... ale taky začínám až ve 30. letech. Navíc silnice zatím máme původní ze starého paku a budou se předělávat...

Václav

#4
Quote from: jk271 on July 21, 2012, 01:22:07 PM
Jen bych zvýšil hodnotu proměnné station_coverage v konfiguračním souboru paku (simuconf.tab) ze 2 na aspoň 3. Jinak je hra se zapnutou "umělou inteligencí" pro osobní dopravu ve městě nehratelná - není místo na umístění zastávek.
Pokrytí území stanice 3 je zbytečné. Domy totiž stejně nejsou stavěny dále než 2 pole od silnice a navíc tak, že silnice jsou stavěny dost nahusto.

To se sice dá upravit v některém configu změnou konfigurace stavění budov - což je myslím záležitostí cityrules.tab. A budova bez přístupu k silnici?

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

A největší sranda je, že to jde nastavit přímo ve hře...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

meme

Quote from: TommPa9 on August 10, 2012, 05:53:25 PM
v jakým roce jsi začal? já tam mám asfaltku s 50km/h... ale taky začínám až ve 30. letech. Navíc silnice zatím máme původní ze starého paku a budou se předělávat...


začal jsem v roce 1960... Jsem v roce 1963.


TommPa9

To je divný... napadá mě jen že jsi třeba přecházel z jednoho paku na jinej a ta kamená cesta se ti tam dala jako "náhrada" jinak si to neumím vysvětlit... má ještě někdo takový problém?

meme

Zakládal jsem si speciální mapu pro tenhle Pack :( jedine zkusit to nahrát na jiny hosting a stahnu si to znovu..


Sim

VM > "Pokrytí území stanice 3 je zbytečné. "

Ja to za zbytecne nepovazuju, v prepoctu na realne meritko jsou tri policka cca 100m ... a to je dochazkova vzdalenost, kterou v realu da kazdej levou zadni, vcetne duchodcu s fr. holema (= tzv "krab" ;-)).

Nejde o to, ze by se domy stavely dal, ale pokud chces mit 100% pokryti mesta, mas pak 5 zastavek na kilometru ... a konkurence nema kam stavet, presne jak pise jk.

Lubak91 > od jaky verze to jde menit ve hre? Nebo myslis to nastaveni pred tvorbou mapy?

meme

Chyba se silnicemi které je mám je je způsobena tím, že mají naprosto hrozné názvy --> Config je nepoužije :(


DeznekCZ

Official facebook page
My page of all creations for all my know software.

TommPa9

Netroufám si odhadovat... možná v prosinci?

greenling

#13
CZ
Nový Pak128.cz v prosinci jako vánoční dárek je dobrý nápad. ;D
DE
Ein neues Pak128.cz im Dezember als Weihnachtsgeschenk, das ist eine gute Idee. ;D

Upravený překlad. TommPa9
Opening hours 20:00 - 23:00
(In Night from friday on saturday and saturday on sunday it possibly that i be keep longer in Forum.)
I am The Assistant from Pakfilearcheologist!
Working on a big Problem!

Miziiik

Zdravíčko, mohl by někdo, prosím vás, nahrát CZ pak? Na Edisk.cz již není... Děkuji ;-)
http://msim.8u.cz/ Můj web o hře Simutrans - Moje addons, návody, odkazy, apod.

greenling

Miziiik
Počkáte, až Tommpa9 má čas musí.
Opening hours 20:00 - 23:00
(In Night from friday on saturday and saturday on sunday it possibly that i be keep longer in Forum.)
I am The Assistant from Pakfilearcheologist!
Working on a big Problem!

TommPa9

Jo no to se vyřeší ještě během večera ;) není třeba mít obavy :D

Vyřešeno a téma zamčeno :D