News:

Simutrans Chat Room
Where cool people of Simutrans can meet up.

Hra spadne při načítání uložené hry (111.3.1 pak 128.cz)

Started by Winter01, October 21, 2012, 11:41:17 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Winter01

Když zapnu hru a dám načíst hru hra mi ukáže chybovou hlášku a celá hra spadne. Můžete mi poradit? Píše mi to:
Instrukce na adrese 0x7c91168b odkazovala na adresu paměi 0x1f000008. S pamětí nelze provést operaci: read.

Kleputím na tlačítko OK ukončete program.
Chcete-li program ladit, klepněte na tlačítko Storno.

TommPa9

Můžeš přihodit screenshot? Máš ve hře nějaké addony?


EDIT: a já už asi vím... přemýšlel jsem jestli se mi to už nekdy nestalo a asi jo... neukládá se ti hra "špatně" tím myslím jestli jsi hru nevyp dřív než se to uložilo... to by to totiž mohlo vysvětlit...

Sim

Winter01 > stava se ti to jen u jedne konkretni hry, nebo u jakekoliv? Tedy, pokud zacnes hrat novou hru, ulozis ji ... je problem ji pak nacist?


Winter01

Screenshot přihodím.Už je tam :). Pár addonů mám. Hru vypínám až po uložení. Mám tam 3 linky metra, 6 tramvajových, asi 30 autobusových linek atd. takže to chvíli travá. Stává se mi to jen u jedné hry, vím, můžu začít novou, když já mám tuhle hru tak pěkně rozjetou. :-[

VTPsim

Teď už je to jasné - hra nemůže načíst nějaký .pak soubor nebo v té konkretní hře chybí addony který se ve hře objevují často. Hra totiž některé chybějící addony jen napíše do výčtu chybějících .pak souborů ve hře a nahradí je jinými, ale někdy (?ve velkém počtu chybejících addonů?) to vyhodí tu chybu a hra spadne. Pokud si nějaký addon smazal, tak se ho pokus dát zpátky - mělo by to pomoct
9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

Winter01

VTPsim: Pokud jde o addony tak mám: Nejaké nádraží, Tramvaje od Gwalch, Maglev. Vse jsem tam už měl. Nic jsem nemazal. Je ale možné to, že ji mám ze staršího stažení. Po nějaké době mi to začalo blbnout, tak jsem si to stáhl znovu a ta hra je jeste z ty doby nez jsem si stahl ten nový

VTPsim: Asi si stejně budu stahovat pak 128.cz 2.0. Téma se může zamknout