News:

The Forum Rules and Guidelines
Our forum has Rules and Guidelines. Please, be kind and read them ;).

Problém

Started by Chyba stažených vozidel, November 03, 2012, 07:20:45 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Chyba stažených vozidel

Ahoj, stáhl jsem si pár vozidel a dal je do složky "pak", ale ve hře mi vozidla jezdí cca o 3 políčka jinde, než mají být. Co s tím?

Sim

Pravdepodobne sis stahnul neco pro jinou velikost, takze vozidla nejsou tam, kde maji byt .... a nejsou ani spravne velka.

VTPsim

Pokud se složka jmenuje pak a ne pak128, tak máš pak64 a zdější addony jsou většinou pro pak128.
9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

VTPsim

Nechtěl jsem zakládat nové téma tak to dávám sem, ale mám dva problémy:
1) Motorový vůz stojí na červené a když mu naskočí zelená, rozjíždí se. Ale tohle se dějě jen v informacích o soupravě, ve skutečnosti stojí na místě a nerozjíždí se. Zkrátka řečeno vůz sice údajně jede 60 km/h, ale přitom stojí dále na místě. Vyřešil jsem to tak že sem ho na místě prodal, ale stejně je to hodně divné a ještě sem se stím nesetkal. Viz obrázek
2) Postavím si zastávku, napojím na ní linku a na linku pošlu vozy. Její název si změním třeba na "Hlavní nádraží". Všechno klape jak má a potom hru uložím. Ale když si hru načtu znova, název zastávky se změnil na tvar "město, název ulice". Takových zastávek mám ve hře víc a po každém načtení se název změní. A to zastávky jsou na sobě nezávislé - většinou jsou od sebe daleko. Když už jich mám ve hře 6 tak mě furt nebaví je přepisovat, navíc se zvěštím početm zastávek na mapě se jejich počet zvěštuje
9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469