News:

Simutrans Chat Room
Where cool people of Simutrans can meet up.

*.DAT + *.PNG 25TR

Started by meme, June 09, 2010, 01:38:50 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

meme

Ahoj/dobrý den, nebyla by tu nějaká dobrá duše která by mi byla ochotna dát odkaz na hotovou 25TR nezapakovounou? Chtěl bych udělat verzi s agregátem, ale neumím kreslit png.. .dat zvládám

děkuji


TommPa9

#1
Myslíš můj trolejbus škoda 25 TR? Jestli ano tak není problém podívat se do mojí galerie a půjčit si ho...


meme

#2
Budu za blba;  .DAT najdu kde? resp. jak zadam do datu jako zboží lidi..?


TommPa9

Nováček předpokládám... no .dat si budeš muset napsat, ten nikde online nemám a hledat ho v tom kopci složek co mám ohledně věcí do ST se mi nechce :D navíc i kdybych ho měl tak bude v megapaku trolejbusů a ten je podle mě aktuálně zbytečnej (teda aspoň pro tebe)

Stáhneš to přesně tak, jak jsi říkal jenom si dej bacha na pár věci:
-udržení rozměrů (občas se mi při stahování obrázků z netu stane, že je menší a tím pádem deformovanej)
-tahle mašina NENÍ napozicovaná do šablony. Jenom namalovaná, takže před pakováním si jí napozicuj.
-šablonu na pozicování najdeš na graphics.simutrans.com

meme

Ano, jsem absolutní nováček(simutrans hraju delší dobu, ale s PAKy jsem začal včera..)... strukturu datu jsem pochopil , ale nejsem shopen pochopit jak to napozicovat  ???
Díky za čas a rady  :-[


TommPa9

Budu na tebe hodnej!

Vtip je v tom, že tr 25 a renault agora mají stejnou kastli takže to čistě "přelepíš" v malování a hotovo:D jenom je potíž v tom, že si to musíš pak upravit v daťáku (jméno souboru, možná i pozice obrázků)

Taky asi budeš chtít ten trolejbus přebarvit, o barvení se toho napsalo dost v poradně nebo v návodech by měl být obrázek "o malování" ten by mohl taky pomoct. Kdybys měl nějaké větší potíže napiš na forum, někdo ze zkušenějších ti rád pomůže...