News:

Simutrans Wiki Manual
The official on-line manual for Simutrans. Read and contribute.

Poradna začínajícím autorům, aneb plný pytel problémů s tvorbou

Started by TommPa9, January 08, 2009, 04:03:45 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

TommPa9

přepni na veřejný služby a otevře se ti vedle nabídky pro linku myslím....

Nemo

Dík je to tam. A ještě jeden dotaz. Vedle ikonky "prohodit zastávky" je ještě jedna, na ikonce je napsáno "Public halt" Má to stejný kurzor jako "Prohodit zastávky" a v nápovědním textu je anglicky toto "Make stop public (or join with public stop next cost 108000 per tile and level)" K čemu je to dobré?

VS

Změní stanici na veřejnou - aby do ní mohli i ostatní hráči.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!


VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

já myslel že by tu stanici využíval i počítačovej konkurent... takže tohle má výhodu jenom pro více živejch hráčů? i když dovedu si představit že "znárodňuju" autobusový zastávky abych přes ně nebo i na ně moh pustit tramvaje...

Pro ty co nechápou kam mířím:
Chci v městě udělat MHD a jednu silnici nemůžu použít protože jí blokuje Trikky transport se svojí zastávkou-> znárodním jí a můžu tam klidně natáhnout koleje... tak teoreticky to může fungovat... teď jde to to jestli to půjde i v praxi...


EDIT:
technický dotaz k tvorbě: Existuje nějaká obecná rada jak stanovit správný převod nebo je to jenom věc pozorování chování daného vozidla a tedy individuální?

příklad1: mám lokomotivu která má být použita hlavně pro nákladní vlaky. konstrukční rychlost 90 km/h výkon 2030 kw. cíl nastavit takový převod aby mohla maximální rychlostí táhnout vlak vagony s nákladem dejme tomu o 1 200 t. Jak velký má být použit převod?

příklad2: autobusy:
městský autobus-> vyšší akcelerace, vyšší kapacita, nižší maximální rychlost
linkový autobus->pomalejší rozjezd, menší kapacita ale vyšší maximální rychlost
Jaký převod?

proto se ptám: existuje nějaký vzoreček na výpočet převodu nebo si to musí každý tvůrce odhadnout a to i s vědomím, že jeho odhad je prostě a jednoduše ouplně blbě?

VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Sim

TommPa9 > ohledne toho prevodu - co jsem vypozoroval, tak to v podstate neni nic jineho, nez koeficient, kterym nasobis vykon vozidla. Primarne zrejme pouzito u vozidel, ktere maji ve skutecnosti maly maximalni vykon, ale z nejakyho duvodu chces (= potrebujes), aby se to vozitko pohybovalo svizneji, mas dve moznosti - bud mu napises vetsi vykon nez ve skutecnosti, nebo zadas vykon skutecny a nasobis to prevodem.

Konkretni priklad by byl asi nasledujici: vykon auta s klasickou prevodovkou neni pri rozjezdu mozne vyuzit na maximum, protoze je dosazitelny jen pri urcitych otackach... naopak pokud tam mas variator, nebo treba u vlaku elektricky ci hydrodynamicky prenos vykonu, pri plne akceleraci dosahne motor otacek maximalniho vykonu a v nem se drzi po celou dobu akcelerace. Proto je vhodne, aby bylo nejak zohledneno, ze vyuzitelny vykon u auta s klasickou prevodovkou je mensi, nez u ostatnich vyse popsanych variant.

Dalsi z vyuziti parametru prevod je treba pri inovaci vozidla, ktere ma jinak stejne papirove parametry - proste chci, aby se to necim odlisilo. Ja to pouzival u motoraku, puvodni verze 853 mela prakticky stejny papirovy vykon jako jeji nastupce 854, ale pritom je pri provozu hospodarnejsi a ma modifikovany system prevodu s mensimi ztratami, takze jsem prave tohle zohlednil lehkym zvysenim parametru prevod.

Jinak vseobecny pravidlo, ktery zohlednuje vyuzitelnost ve hre - aspon u vlaku - cim vyssi je maximalni rychlost, tim vyssi se snazim davat hodnotu prevodu, aby cely vlak danou rychlost vubec dokazal vyuzit. Pokud budu mit lokomotivu s maximalni rychlosti 120 a ona na danem useku koleji s vlakem nepreleze 90, nema smysl pouzit podobnou masinu s rychlosti 160 (pokud to vagony dovoli) - teda smysl to ma, ale jen pro prijmy, z hlediska pozitku ze hry to ale smysl nema - protoze ani ta nepreleze tech 90, kdyz to nebude dohnane zmenenym parametrem prevod.

TommPa9

Quote from: VS on February 17, 2009, 08:27:15 AM
Obávám se, že vzoreček neposkytnu, žádný neznám.

Tak nic: pro tvůrce jediná rada-pozorujte jak funguje převod u oficiálních strojů a snažte se ho podle toho odhadnout ve tvorbě

TommPa9

Quote from: VaclavMacurek on January 30, 2009, 10:34:54 AM
Tady je jediný (a prozatím poslední) snímek té dvojdílné lokomotivy. Je to tedy pouze v jednom směru. Jak říkám, zdá se mi to příliš vysoké. Jednou je to na kolejích, podruhé ne.

Pokud se to někomu líbí (mě v této podobě zrovna moc ne), tak ať řekne. Ale už jsem začal pracovat na novější, o něco nižší verzi. V ní dostane novou (ne tak zkosenou) strojvůdcovu kabinu, možná jiné vybarvení (spíš v jiných odstínech než že by byla úplně v jiných barvách, možná nějaký prvek pro zrušení krychloidnosti tvaru). Zjistil jsem, že největší problém mám s výškou sběračů (možná je zruším a lokomotivu udělám dieselovou a tím o něco snížím náklady na provoz - ač mají ve skutečnosti vyšší náklady než ty elektrické).

Procházel jsem poradnu a narazil jsem na problém s výškou troleje.
Snažil jsem se změřit jak vysoká je moje lokomotiva od hrany kolejnic ke středu sběrače a zjistil jsem překvapivou věc. Totiž, že výška lokomotivy se zvednutím sběračem by se v ideálním případě měla nejspíš pohybovat kolem 20-21 pixelů. Takže můžeš klidně zkusit udělat tu tvojí dvoudílnou lokotku s elektrickým pohonem. Jen mi přijde nějak krátká na to jak je vysoká... myslím ta pokusná nebo jak jí mám nazvat...

Sim

Nevim jestli si to pamatuju spravne (nemam moznost to ted overit, prepocitavam si to ted v hlave). Bocnice osobnich vagonu mi vychazi na 11 pixelu od hrany kolejnice (pokud je bila cara -vrsek kolejnice - castecne zakryta, je to 12 pixelu vcetne teto hrany).... A je jedno, o ktery pohled se jedna. Pak zacina oblouk strechy, ktery se lisi podle typu vozu - u dvoupatraku zde zacina spodni hrana oken druheho patra, u motoraku 810 a jeho nastupcu zde zacina temer plocha strecha, vagony rady X a Z maji placatejsi strechu nez rada Y (ale lisi se jen mirne, takze ve vetsine pohledu to odlisuju jen stinovanim. Nakladni vozy maji bocnici o pixel vyssi, ale vrsek neni zakulacen tak, jako na osobnich vozech. U lokomotiv zde (podle typu bud na 12tem nebo 13tem pixelu od kolejnice) vetsinou zacina zkoseni strechy spojene s prechodem barvy na "stresni", zacinaji tady ruzne zebrovani, u masin s kapotama na obou stranach a kabinou uprostred tu zacinaji bocni okna kabiny (profil zhruba odpovida profilu dvoupatroveho osobniho vozu). Pokud bych nebral v uvahu "srazeni hran" na spoji mezi bocnici a strechou, zacinala by strecha zrejme nekde kolem 15teho az 17teho pixelu (zase podle typu lokomotivy a treba i casti strechy - nekdy jsou na ni snizena a nebo vyvysena mista).

Pak dal "smerem nahoru" uz koukame vlastne "smerem od sebe" ... sirka vozu je 11 pixelu, pokud na to koukam sikmo shora z boku, melo by to byt kolem poloviny, takze rekneme 6 pixelu (platilo by to v pripade zcela ploche strechy). Pokud uvazuju, ze trolej je uprostred mezi kolejema, pripoctu k vysce boku 3 pixely a jsem uprostred sirky vozidla. Pantograf byva typicky umisten v nejake prohlubni ve strese, u stazeneho pocitam s vyskou 1 pixelu, u roztazeneho kolem 3 az 4 pixelu, stred zvedleho sberace mi vychazi nekde kolem 22 pixelu, coz odpovida zhruba tomu, co pise TommPa9.

Jen podotykam, ze sem zatim elektrickou lokomotivu sam nekreslil, takze je to jen teoreticky vypocet.

TommPa9

narazil jsem na obrovskej problém :D

Pokusil jsem se nakreslit nějakou budovu pro české prostředí (Hrad Radyně) na políčko 2x2 pro pak 128. Nakreslit se mi to jakš takš povedlo. a objevil se hlavní problém. Ten problém že s budovami nemám vůbec žádné zkušenosti. Věc se má tak, že mám obrázek a nevím co si s ním počnu. Takže kdyby se objevil někdo, kdo by mi pomohl to dokončit nebo ještě lépe dokončil za mě tak bych se vůbec nezlobil....:D

VS

Co přesně potřebuješ dokončit? Obrázek je finální a už jenom dodělat daťák?

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

obrázek je finální a teď nevím jak s ním dál. daťák pro domy je pro mě španělská vesnice stejně jako nevím jesli jsou nutné nějaké úpravy jako třeba "porcování"

TommPa9

Nový TileCutter jsem bohužel nedokázal dát do provozu, takže jsem se pokusil najít a stáhnout původní "starý" a ten jsem už rozjel. Radyni mi to krásně naporcovalo (i když mi to udělalo nad jedním kusem šedivou čáru, která k zbytku vůbec nepatřila). to je věc, která se dobře dá opravit, ale narazil jsem na jinší probém. jak vypadá příkaz pro počet cestujících a pošty? On totiž v datu není a automaticky mi to hlásí něco kolem 700 turistů a 700 kusů pošty...

Sim

TommPa9 > podobnej problem, jako kdyz jsem kdysi zapomel napsat do nejakyho vagonu rychlost - to byl fofr, vlak nejezdil, ale preskakoval ze zastavky na zastavku :-D

... kdyz by na to prislo, zverejni to tak jak to je - radyne vznikla uz nekdy za krale klacka, takze od prvopocatku hry muzes mit konstantni zdroj lidi pro osobni prepravu => nabizi se pouziti jako cheatu pro rozjezd osobni dopravy.


Mimochodem, chtelo by to dve veci zadat do .dat souboru:
- omezit pocet Radyni ve hre, aby byla na mape pouze jedna, tenhle parametr by tam mel byt
- umistovat Radyni zasadne mimo mesta, v lepsim pripade na kopec - vim, ze puvodni verze se stavela vzdy vedle radnice, coz bylo docela nelogicky.

TommPa9

mimo město se umístit dá (taky je tak nastavená-TEĎ) to aby byla jen jedna se dá možná udělat přes parametr chance=
ale na kopec jí nedokážu automaticky umístit... snad jen že by si jí tam někdo "nechal" postavit (ještě že máme možnost s veřejnýma službama dělat co se nám zlíbí :D )

Sim

No, pokud hrajes hru bez moznosti prepnuti do verejny spravy, hold muze nastat situace, ze budes mit radyni v doliku :-P Jinak si ji samosebou umistis kam potrebujes....

Václav

Quote from: TommPa9 on February 27, 2009, 10:47:51 AM
ještě že máme možnost s veřejnýma službama dělat co se nám zlíbí :D

Ne tak úplně. Monumenty se sice dají zbourat, ale nejde je přestavět jinam - což lze u obyčejných turistických atrakcí lze (a taky toho občas používám, když mi některá překáží - tak jí sice na jednom místě zbourám, ale ihned jí postavím na vhodnější místo - tam kde alespoň nebude překážet).

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Quote from: Sim on February 27, 2009, 10:52:02 AM
No, pokud hrajes hru bez moznosti prepnuti do verejny spravy, hold muze nastat situace, ze budes mit radyni v doliku :-P Jinak si ji samosebou umistis kam potrebujes....
stát se to může ale s tím nic nenadělám... i když možnost by byla udělat to nějak přes klima řekněme že na kopcích je jiná úroveň mapy která použije jiné klima a protože budovy mají parametr "klima" tak by se to přes to dalo ošálit ale je to jenom teorie

EDIT:
Přidán obrázek Radyně na kopci (Taky jsem ho moh "zalesnit") a malinko se mi zdá že Radyně z toho kopce padá dolů do údolí

EDIT2: taky jsem tam moh postavit hospodu U Radouše..

TommPa9

Quote from: VaclavMacurek on February 27, 2009, 10:55:29 AM
Ne tak úplně. Monumenty se sice dají zbourat, ale nejde je přestavět jinam - což lze u obyčejných turistických atrakcí lze (a taky toho občas používám, když mi některá překáží - tak jí sice na jednom místě zbourám, ale ihned jí postavím na vhodnější místo - tam kde alespoň nebude překážet).

monumenty-pomníky? jde postavit taky-stačí si to v okně turistických atrakcí přepnout na jinej režim jen se kolem nich neudělá silnice (aspoň myslím že ne)

Václav


Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Quote from: VaclavMacurek on February 27, 2009, 11:00:33 AM
Postavit lze, ale jen jednou. poté už ne.

Teď trochu nechápu jak to myslíš... asi je to degenerace z výuky maďarů tvořit autobusy :D

Sim

TommPa9 > esi to chapu spravne, nektery veci jdou postavit ve hre jen v omezenem poctu - pokud je zadano jednou (tak jako chci abys dal Radyni), tak ti ji nekam treba postavi automat. Ty ji pak chces postavit o kus vedle, takze musis napred zbourat puvodni a pak teprv udelat novou, protoze opacne poradi ti nepujde.

Václav

Nevím proč, ale když se mi ve hře objeví nějaký dokument, tak prostě zmizí z nabídky výstavby a po zbourání se v ní už neobjeví. A pokud jde o ten silniční obchvat, tak ten přímo nesnáším.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

VS

Monumenty se mají objevovat jenom jednou na mapě. Asi nějaký vedlejší efekt té logiky...

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

VS-> takže kdybych nastavil Radyni jako monumet který se objeví mimo město tak by se objevila jen jedno?(jen uvažuju)

a to jsem ještě neukázal to, co mám v plánu: Bude to rekonstrukce Radyně z doby jejího vzniku:


Václav


No, nevím proč, ale připadá mi, že se na ten kopec 2*2 nevejde.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Teď mě napadá jedna "nepodstatná" drobnost. Tramvajové koleje jsou umístěny níž než železniční.nejspíš proto, aby byly uprostřed silnice. takže při kreslení tramvají na vlakovou šablonu je nutné posunout všechny pohledy o 5 pixelů směřem k dolnímu okraji šablony.

Václav

Podařilo se mi odstranit problém s bílými pixely a tak už najednou ten most pro rychlost 400 km/h vypadá alespoň trochu tak, jak jsem chtěl:


Takže tady je možné si stáhnout první hratelnou verzi toho mostu (spolu s alternativní tratí pro rychlost 160 km/h):
http://forum.simutrans.com/index.php?action=dlattach;topic=1519.0;attach=5891
ale musím snížit náklady na údržbu

všechny mně známé grafické nedokonalosti si můžete přečíst zde (ale v angličtině):
http://forum.simutrans.com/index.php?topic=1519.msg18431#msg18431

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Ty tmavé vršky kolejí vypadají prazvláštně-v podstatě mi to připadá jako by ty koleje byly užší než oficiální-sice to tak není ale vypadá to ta tak. Jiank si zase musím postěžovat na to, že ti svítí násep... a dokonce i u mostu. možná by mohlo pomoct, kdybys bary otočil-v podstatě to myslím tak, že bys násep udělal do hněda (nasáklý olejem, pokrytý prachem a kdo ví čím ještě) a koleje naopak šedivé...

Václav

Bary? Asi barvy, ne. Pokud jde o šířku kolejí, tak ta už je opravená. V příloze je nová verze. V ní už na sebe všechny díly pasují jak mají. Ostatně jsem všechno zkoušel ve hře.

Pokud jde o barvu podloží a kolejí, tak to jsem připravil částečně podle jednoho obrázku, který je někde na tomto foru (na něm je právě trať bez pražců, koleje jsou silně pokryté rzí a podloží samotné je značně světlé).

Pokud jde o to světélkování, o tom vím.

1. Na mostě jej ještě více rozšířím - a to tak, že v noci bude svítit i to zakrytí mostu
-> základní konstrukce (především čelní okraje) červeně - ale tato barva bude svítit i ve dne
-> zbytek žlutě, ale jen ve tmě (takže bych mohl upravit texturu tratě, aby ve tmě svítila ještě více)

2. Podklad tratě bych mohl upravit i pro zimu (vzorový dat soubor k tomu mám, ale nejsem si jist, jestli to v pak128 bude fungovat)
-> zimní verze by pak mohla být úplně jedno barevná a pravděpodobně by nesvětélkovala
-> zatímco letní (by mne zajímalo, jestli lze připravit i podobu pro jaro a podzim) bude spíš do zelena (že by byla jako zarostlá trávou a v ní se už mohou vyskytnout světélkující věci - například světlušky)

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Samozřejmě barvy! Občas mi vyskočí písmenko, občas celé slovo občas dokonce celá věta... že my v barvách chybí "V" není až takový problém jako když jsem tuhle psal pochvalu (tady kdyby mi vypadla písmenka :D ) a vypadla mi jedna věta rázem z pochvaly byla kritika :D

K téhle trati nevím co říct. Přijde mi tam dost věcí hodně ošemetných

Koleje: Rez beru ale nikdy jsem u používané trati neviděl aby byla rezavá celá kolejnice. Minimálně kolejový svršek by rezavý být neměl o to by se měl starat kolejový brus.

Násep: Nevím proč, ale k takhle rezavé koleji mi prostě šedý násep nesedí. Působí to na mě jako plastová okna v renezančním zámku...

Světlušky: Dejme tomu ale mít světlušky na každým metru tratě? To je trochu moc i na mě! Ruku na srdce už jste někdo někdy viděli houfovat se kolem kolejí světlušky? Nevím jakou mají světlušky psychologii ale ani nejrozvášněnější samci světlušek si nespletou jedoucí vlak na trati Dolní Kameňák-Včelná s hejnem světluščích samic... Na druhou stranu by mohla být tak velká přítomnost světlušek samic vysvětlována světluščí prostitucí. Potom bych tedy chtěl vidět výraz světlušek prostitutek, které by v přijíždějícím vlaku viděly slušné ryto a ono nepřišlo...

To je k trati vše a teď je a řadě most:

Nejdřív bych ocenil architektonickou nápaditost... koho by napadlo vybudovat most z betonových panelů, natáhnout na něj koleje a aby to nějak vypadalo kolem něj postavit plexisklový tubus? Pokud budu řešit jeho reálnou proveditelnost tak se mi zdá, že tenhle most by mohl maximálně sloužit jako most pro pěší, protože jeho konstrukce by nejspíš neprošla zátěžovou zkouškou a sesypal se jako domeček z karet. A pokud by náhodou zkouškou prošel tak bych chtěl vidět jeho stav po průjezdu prvního nákladního vlaku ideálně taženého "Bubny tajgy" o hmotnosti 116tun. Tenhle postoj je možná důsledkem mého konzervativního postoje k železničním mostům-když se přede mnou řekne železniční most tak vidím ocelový most mezi Smíchovem a Vyšehradem...

Doufám, že jsem tě od další tvorby neodradil-to bych vážně nechtěl. Navíc nejsem zrovna ten "povolaný" který by měl hodnotit tratě a mosty když jsem je sám nikdy nedělal ale mě prostě tenhle stav nevyhovuje a tak tohle ber jen jako seznam věcí, které nejdou pod vousy mě a pokud se neobjeví další podobný kybic klidně je můžeš ignorovat.

Václav

Přes noc jsem připravil novou verzi jak mostu, tak tratě.

Plexisklo jsem rozsvítil přesně jak jsem řekl (okraj červeně, zbytek žlutě) - a i trať svítí o něco více než původně (ale možná se pokusím jí rozvítit ještě o něco více)

Na trati jsem část betonu mezi kolejemi udělal o něco málo tmavší, ale koleje zatím zůstaly téměř bez změny. Přibyla však zimní verze. Ani letní ani zimní verze nesvětélkuje. Zimní proto, že je jednobarevná (pouze s tím, že sníh mezi kolejemi je o něco tmavší než na stranách). Letní proto, že jsem na ní použil Shades (ačkoli jej používám nerad - taky se pokusím ještě najít nějakou lepší texturu, která by nesvítila i bez pomoci).

Pokud jde o ty světlušky, tak zelenou variantu jsem pro letní verzi nakonec vůbec nepoužil - i když nesvítila.

V příloze je jak archiv s novou verzí tratě i mostu, tak obrázky letní a zimní varianty tratě.

Pokud jde o mosty, tak mám v plánu udělat ještě lanový most a zavěšený most. Ty budou snad trochu využitelnější a odolnější proti Sergejům. Tenhle je totiž určen mnohem více pro postavení ve městě poblíž nádraží, aby přes něj přejížděly pouze vysokorychlostní soupravy - a ne těžké nákladní vlaky (ačkoli připouštím, že jedna vysokorychlostní souprava může mít při své maximální rychlosti i při nižší hmotnosti úplně stejný účinek jako ten nákladní vlak). Mohu však zaručit, že to zavěšení bude povedenější než u tohoto silničního mostu (z téma Tracks replacement project for pak 128, autor mi neznámý)

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Sim

Most ani trat jsem zatim nezkousel - ja se zatim pohybuju v ramci CZ prostredi, kde nabidka trati s rychlosti 65 / 110 / 160 vyhovuje v oficialni sade, podobne to je s nabidkou mostu. Naopak jsem uvital jednostranne nastupiste, takze k nemu par postrehu:
-supr je, ze vubec je
-supr je, ze je na lidi i postu - zatim je to jedine takove, ktere mam, jinak jsem k nastupistu musel stavet dalsi budovy
-ma mozna az moc velkou kapacitu, pokud udelam na dvoukolejny trati zastavku na tri kosticky delky a nadrazi je plne, neni sance, aby vsechny lidi odvezl jen jeden vlak
-graficky mi to prijde az moc moderni a svitici pojeti, pochopil sem Vaclavovo svetelkovaci "uchylku", takze to prekousnu, ale i tak mi dvoubarevne svitici hrana nastupiste prijde ponekud rozporuplna. Hlavne v kombinaci ostatnich zastavek to vypada hodne cirkusacky.
-nevim jak je delane to, ze kraje nastupiste jsou jine, libi se mi to, ale nevim, co to predstavuje... jsou to cedule? Pokud ano, tak proc ma kazda jiny odstin?
-pri otaceni mapou se bohuzel meni pozice nastupiste, ale s tim asi tezko neco pujde delat, i kdyz mozna jo, nevim
-uvital bych asi vic klasicke ceske nastupiste, bez zastreseni, maximalne s budkou (cekarnou) nekde uprostred a prechodem pres koleje na krajich... hlavne ale s klasicky cerno bile natrenym obrubnikem bez sviceni O:-)
-celkovy dojem tedy neni u me zcela pozitivni, ale urcite jsi na dobre ceste ... jen tak dal.