News:

Use the "Forum Search"
It may help you to find anything in the forum ;).

Vlakové návestidlá - ktoré na čo slúži?

Started by Maiky, May 23, 2013, 05:53:03 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maiky

Na simutrans.eu som našiel návod na návestidlá, lenže tie "moje" majú úplne iné názvy aj vzhľad. Mám nahratý štandardný pak64. Vedel by mi niekto poradiť? Predpokladám, že si nevystačím s dvoma druhmi ako v OTTD. Obojsmerné a jednosmerné a koniec.

Vladki

#1
Kdysi byl navod na wiki - dokud ho nezacali prekopavat. Ale nasel sem tohle:
http://www.simutrans.eu/index.php?url=navody

A pokud umis anglicky tak se podivej na http://forum.simutrans.com/index.php?topic=10472.0
Je tam save hry (pak128.britain) s vysvetlivkama a doporucenima.

Maiky

Návod, na ktorý odkazuješ je zrejme zastaralý, tento presne som našiel aj ja. Návestidlá, ktoré sú v pak64 sú niečo úplne iné.

Skúsim ten druhý odkaz, to hádam pomôže. Ďakujem za pomoc.

Vladki

Quote from: Maiky on May 26, 2013, 09:19:46 PM
Návod, na ktorý odkazuješ je zrejme zastaralý, tento presne som našiel aj ja. Návestidlá, ktoré sú v pak64 sú niečo úplne iné.
No ten navod neni zastaraly - ale ukazuje navestidla z pak128. Nicmene navestidla se mezi paky lisi pouze vzhledem. Funkce je stejna. Nevim jake jsou presne preklady do slovenstiny, takze bude jistejsi kdyz se na chvili prepnes do anglictiny a zjistis si jak vypadaji navestidla. Kazdy pak obsahuje: signal, pre-signal, long (block) signal, (platform) choose signal, end of choose signal a one-way signal (nebo no-entry sign). Popisky a vzhled se mohou mirne lisit, ale funkce je stejna.

Maiky

Takže takto:
Prešiel som na pak128, ten je aj lepšie preložený, aj prehľadnejší. Už viem, ktoré návestidlo je aké. Ale narazil som na problémy:
1. Skúsil som OneWaySignal - ak nedám na trať aj Signal (určeným smerom (2-3 kliknutia)), tak vlak mi tam nejde. Aký má teda význam OneWaySignal, keď jeho funkciu musím aj tak nahrádať Signalom (Standart type)?
2. Prednávestidlá sú prakticky zbytočné, stačí len príslušný Signal dať ďalej od križovatky a potom netreba prednávestidlo (podobne ako v OTTD, alebo je tu význam iný a ja sa mýlim?
3. Urobil som križovatku, kde je obojsmerná premávka na trati a trať prechádza na samostatné koľaje pre každý smer. Vlak z obojsmernej časti odmieta prejsť križovatkou a blokuje vjazd vlaku (skúsil som Signal vymeniť za Presignal, ale robí to to isté, kde mám chybu? Prikladám obrázok:
http://imageshack.us/f/707/simutrans.png/

No a mimo to sa ešte chcem spýtať:
1. Čo znamenajú tie čísla, keď kliknem na niektorý zo signálov v menu?
2. Mám správne ošetrenú stanicu návestidlami? Dva koľaje pre dva smery  okolo stanice a stanica obojsmerná.
3. Keďže každú chvíľu krachujem, zistil som, že hrať môžem aj po krachu, ak stlačím Nová mapa a potom okno zavriem. Sú tu nejaké obmedzenia? Pretože ako tréningový mód by to nebolo zlé.

Vladki

#5
Quote from: Maiky on June 05, 2013, 10:56:07 PM
1. Skúsil som OneWaySignal - ak nedám na trať aj Signal (určeným smerom (2-3 kliknutia)), tak vlak mi tam nejde. Aký má teda význam OneWaySignal, keď jeho funkciu musím aj tak nahrádať Signalom (Standart type)?
2. Prednávestidlá sú prakticky zbytočné, stačí len príslušný Signal dať ďalej od križovatky a potom netreba prednávestidlo (podobne ako v OTTD, alebo je tu význam iný a ja sa mýlim?
Osobne jsem One-way i preSignal pouzil pouze ve velmi specifickych situacich. Takze tvoje pozorovani ze jsou temer zbytecne je spravne. :) Pokud chces mit trat jednosmernou tak staci pouzit normalni signal s urcenym smerem (2. nebo 3. klik). Navic one-way signal je IMHO kodovany jako zakaz vjezdu - takze vlaky pousti pouze "zezadu". Z toho screenshotu je proste vsechny vyhazej a je to.

Quote
3. Urobil som križovatku, kde je obojsmerná premávka na trati a trať prechádza na samostatné koľaje pre každý smer. Vlak z obojsmernej časti odmieta prejsť križovatkou a blokuje vjazd vlaku (skúsil som Signal vymeniť za Presignal, ale robí to to isté, kde mám chybu?
Vyhod ty one-way signaly a taky ten obosmerny semafor na jednokolejne casti trati.

Quote
No a mimo to sa ešte chcem spýtať:
1. Čo znamenajú tie čísla, keď kliknem na niektorý zo signálov v menu?
Pokud pri stavbe semaforu tahnes mysi tak stavi semafory v intervalu danem tim cislem. Lze to zmenit pres ctrl-click. Uzitecne na dlouhe trate.

Quote
2. Mám správne ošetrenú stanicu návestidlami? Dva koľaje pre dva smery  okolo stanice a stanica obojsmerná.
Ja bych doporucil nechat i koleje jednosmerne, a zrusit ty choose signaly. A pokud se ve stanici zadny vlak neobraci tak zrus i ty krizovatky pred a za stanici. Ve stanici je implicintni semafor pro vlaky ktere tam stavi, takze neni nutne mit "odjezdove navestidlo".
Ze screenshotu neni uplne jednoznacne co za signaly mas kolem nastupist, vypada to jako end-of-choose, ale pak nechapu jaky symysl ma mit pred stanici choose a kolem vsech peronu end-of-choose? Pryc s tim.

Quote
3. Keďže každú chvíľu krachujem, zistil som, že hrať môžem aj po krachu, ak stlačím Nová mapa a potom okno zavriem. Sú tu nejaké obmedzenia? Pretože ako tréningový mód by to nebolo zlé.
Jo najdi si seznam hracu a tam jde zapnout freeplay, a uz krachovat nebudes.

Jo a jeste jedna vec. Vlaky na rozdil od OpenTTD nejezdi samy od sebe do depa, takze nema smysl je stavet na kazdem rohu - zbytecne te stoji spoustu penez. Depo je potreba jenom na nakup a reorganizaci vlaku.

Maiky

S tou stanicou je to tak ako je na priloženom obrázku:
- šípky ukazujú ako sa pohybujú vlaky
- A - začiatok výberu koľaje
- B - koniec výberu koľaje

To, že stanica je teraz zbytočne s križovatkami mi je jasné, ale to ma teraz netrápi. Učím sa používať signály, takže to teraz tak chcem mať. Neskôr by tam mohla prísť križovatka na iný smer a vlaky budú musieť meniť koľaj.

Pokiaľ chcem, aby vlaky chodili ako na obrázku, je to dobre navrhnuté?

A ak áno, tak ešte jedna otázka. Ak to bude takto a budem chcieť určiť ešte aj smer, ktorým môže ísť vlak, tak musím pred výber koľaje dať ešte signál pre určitý smer (2-3 kliknutia). Lenže, ak bude musieť vlak čakať pred stanicou, tak tento signál bude o jedno políčko ďalej pred križovatkou, pretože pred križovatkou je signál na výber koľaje. Je možné ich vymeniť, aby vlak stál tesne pred križovatkou?

kaarfii

Máš to totálně špatně - návěstidla konce volby koleje se dávají až za stanicí, kde ji vlak opouští. Tím, že sis je umístil už před stanicí, tak funkci návěstidla volby koleje si vyřadil z jeho funkce a bude se v tomhle případě chovat jako klasický červený návěstidlo. Návěstidlo konce volby koleje musíš umisťovat na každé místo za stanicí, kde ji vlak opouští (začíná širá trať) a pokračuje na další místo určení nebo na takové místo v kolejišti, za kterým už nechceš, aby návěstidlo volby koleje uplatňovalo svoji funkci.
Měl bys to upravit podle přiloženýho obr., potom by ti to mělo fungovat bez problémů. Všechny návěstidla jsou jednosměrná, kromě žlutých přednávěstidel - ty musí být obousměrná, pokud chceš, aby si vlak mohl vybrat kterejkoliv volnej perón, ať už přijede z kterýhokoli směru. Schéma na obr. platí pro případ, že všechny vlaky ve stanici zastavují. Pokud nějakej vlak má stanicí jen projíždět, návěstidla se staví trochu jinak. Snad jsem to popsal srozumitelně...

http://imageshack.us/a/img10/5606/semafory.png[/img]]

Maiky

Takže koniec výberu koľaje nemá byť po vybratí koľaje, ale po opustení stanice a aj to len tam, kde vlak stanicu opustí úplne. A čo by sa stalo, ak by som vlak cez stanicu pustil len prejsť a nezastaviť? V čom by bol tento návrh zlý?

kaarfii

Pokud vlak ve stanici nestaví, vjede až před žlutý přednávěstidlo před perónem a tam čeká, dokud není volnej prostor nejen v nástupišti, ale i dokonce úsek na širé trati mezi 1. a 2. návěstidlem. Takže vlak jenom zbytečně zdržuje a ještě ti zablokuje zhlaví před stanicí.
Úprava spočívá v tom, že vyhodíš žlutý přednávěstidla před nástupištěm (myšleno po směru jízdy) a volné místo pak obsadíš návěstidlem zákazu volby koleje. Přednávěstidlo za nástupištěm změníš z obousměrnýho na jednosměrný (v požadovaném směru jízdy). Viz obr.
Má to ale několik nevýhod:
- průjezdné nástupiště jsou vlastně nevyužité a zabírají drahocenné místo ve stanici
- vlak, který na nich má zastavit, si už žádná další volná nástupiště nevybírá

http://imageshack.us/a/img24/3168/semafory2.png[/img]]

Maiky

V tom prípade musím uznať, že na jednoduchosť OTTD to nemá ani zďaleka. Jediná chybička krásy je v OTTD, že ak existuje aj prejazdová koľaj vedľa stanice a vlak tadiaľ len prechádza, tak čaká na uvoľnenie prejazdovej a prechodu stanicou, hoci je prázdna sa vyhýba. Skúsim rozchodiť stretávanie proti sebe idúcich vlakov v strede trasy na stanici a potom ďalej, ak bude treba, tak sa opýtam.

kaarfii

OTTD neznám, ani nevím, co to je, ale funkce návěstidel v Simutrans není složitá, stačí si zapamatovat jenom pár pravidel. Nejlepší je, když si založíš zkušební mapu a tam si postavíš tratě se všemi modelovými situacemi, které tě můžou potkat. Takhle jsem začínal já kdysi...

Maiky

Presne toto aj plánujem spraviť. Pokiaľ nevieš čo je OTTD, tak ťa to ani trápiť nemusí, Simutrans je predsa len o niečo ďalej. Akurát jednoduchosť vlakových návestí mu môže Simutrans závidieť. Ale samozrejme, je to hlavne otázka zvyku. Zatiaľ ďakujem za pomoc.

Vladki

#13
Majky a karfi, oba delate tu stanici zbytecne prilis slozitou. Pokud to ma byt tak jak to chce majky - tedy aby vlaky z obou smeru mohly vybirat libovolnou kolej, tak staci mit jenom jednosmerny choose signal na vjezdu, vyhazet vsechny end-of choose, a na odjezdu davat navestidla az dal od stanice na sirou trat, aby odjizdejici vlak nezablokoval krizovatku. Takze zadny pre-signaly, zadny end-of-choose.

Jeste k choose a end-of-choose. Princip je nasledujici: pokud vlak prijede na choose signal, zkusi napred normalne rezervovat trasu do sve puvodni stanice urceni (na presne to nastupiste ktere ma v jizdnim radu). Pokud je planovane nastupiste obsazene tak hleda jine, ale vynecha ty pred kterymi je end-of-choose. Takze prekladat by se to melo ne jako konec vyberu ale zakaz vyberu. Dokonce pokud je end-of-choose pred nastupistem v jizdnim radu tak se zadny vyber nedela a ceka se na uvolneni toho planovaneho nastupiste. A nakonec pokud vlak projizdi, tak na nej choose signal ma neblahy vliv - vlak se snazi rezervovat celou cestu do sve cilove stanice treba i pres nekolik mezilehlych stanic.

Jeste ke srovnani OTTD a Simutrans. Signaly v simutrans se dost podobaji na Path Based signalling v OTTD. Pokud bych vzal tvoji stanici jako priklad tak v bezne signaly v OTTD zablokuji celou krizovatku kdyz pres ni jede vlak, takze se muze bud jenom odjizdet nebo jenom prijizdet, ale v simutrans muzou vlaky soubezne projizdet krizovatkou pokud se jejich cesty nekrizi. Coz je imho velka vyhoda na frekventovanych tratich.

Maiky

Vladki, to čo popisuješ mi pripadá ako OTTD, takže je to v podstate podobné, až na to, že Simutrans je navyše výber koľaje. Ak som to správne pochopil, tak stanica, na ktorej vlak zastaví ruší signál na výber trate a teda nie je nutné ho za stanicu dávať a potrebný je len pre prejazdové vlaky.

Čo sa týka OTTD neviem ako sa volajú jeho signály. Viem, že sú tam PBS, PRE a ešte jedny. Tie posledné pridané do OTTD, vraj vo verzii 0.7 sú už také, že pokiaľ sa vlaky nekrižujú, tak prechádzajú križovatkou aj viaceré naraz. To sú asi PBS podľa tvojho popisu.

A vedel by si mi vysvetliť aký význam má teda prednávestidlo, keďže sa to dá riešiť aj tak ako píšeš (to som vyššie spomínal aj ja). Jednosmerné v Simutrans tiež nechápem, lebo obyčajný signál je tiež možné použiť ako jednosmerný a vlak cezeň neprejde. A tiež aký význam má LongSignal, keďže ten sa tiež dá podľa mňa nahradiť klasickým. Napríklad aj tu:
http://archive.forum.simutrans.com/topic/07499.0/index.html

kaarfii

Vladki: To je taky možnost, ale vyházet všechny zákazy volby koleje je hrubá chyba. Musíš ho dát za stanici na trať, jinak se stane přesně to, co píšeš, že choose-signal rezervuje celej úsek tratě až do konečný stanice.

Vladki

Ano PBS su dost podobne tym v simutrans, ale presne to neviem, lebo som OTTD prestal hrat ked PBS boli este len horuca novinka.

End-of-choose za stanicou nepomaha prechadzajucim vlakom, ale brani tomu aby si pri zlozitejsej mape nenasiel vlak cestu okolo sveta a nedorazil na stanicu z druhej strany... Prechadzajuci vlak si bude rezervovat celu cestu do cielovej stanice aj ked tam bude end-of-choose, len si v tej cielovej stanici nebude moct vybrat na ktoru kolaj pojde.

Prednavestidlo ma zmysel, vid moj prvy prispevok, je tam odkaz na forum kde to popisujem. Doporucuje pozri si ten save su tam ozaj pekne priklady.

Znacky pre jednosmerky maju zmusel skor na cestach ako na zeleznici. Ja som ju pouzil len raz, ked som potreboval na zlozitejsej krizovatke donutit vlaky chodit tak aby si neblokovali cesty. Vyhodu ma v tom, ze pred nim, na rozdiel od jednosrtanneho obycajneho signalu, nezastane vlak.

Vladki

#17
Hmm, karfi asi mas pravdu. Asi se neco zmenilo, protoze driv mi ty end-of choose takhle nefungovaly..

Hmm, tak si to zkousim, a rekl bych ze pravda je nekde mezi. Pokud pred cilovou stanici je taky choose signal, tak to rusi efekt choose signalu pred prujezdni stanici a fungujes i bez end-of-choose. Pokud v cilove stanici neni choose signal tak end-of-choose pomaha. No trochu zvlastni ale je to tak.

Takze end-of choose jo, ale dal bych je az na sirou trat za krizovatky.

kaarfii

#18
Já teda hraju tuhle novou verzi teprve 14 dní, ale stalo se mi i teď nedávno, že pokud jsem za stanici zapoměl umístit zákaz výběru koleje, čekající vlak ve stanici mi totálně ucpal koridor.

EdnOfChoose můžeš dát i na vhodný místo ve zhlaví, když nechceš, aby si přijíždějící vlaky vybíraly určitá nástupiště.