News:

Simutrans Wiki Manual
The official on-line manual for Simutrans. Read and contribute.

Aký addon chcete???

Started by P4T SK1LL3R, November 26, 2014, 07:51:27 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PaT


VTPsim

9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

PaT


VTPsim

O tom tvém mostě vlastně vím. Ale chtělo by to další a další. Já už sem sám po něčem nakukoval, ale mám toho v poslední době hodně.
9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

PaT

Veľa toho mám aj ja po tej dlhe pauze nerobenia. :D

PaT

#75
Opravené addony:
1. Siemens vectron ---- opravené parametre
2. Tatra Pheonix ---- úprava obrázku
3. SOR EBN 10,5 ---- úprava obrázku

trimr

nechtěl by Vladki pegas expres do CS paku? :-)

Vladki

Diky za opravy, mrknu na ne.

Pegas expres neznam. Leda tak Pony express (pro pak.US) :)

V pak.cs nezalezi na tom co chcu ja, ale co se komu chce vytvorit. Ja se jen snazil usmernit vase tvurci usili.

trimr

pegas expres je vlastně pony expres, ale s křídly

PaT

Koľko domov resp. Bytov pribudne do ďalšieho cz paku od minulého? Lebo keď som si vytvoril svet (1950) tak tam bolo 10 budov ktoré sa striedajú :D

Vladki

Quote from: trimr on November 23, 2015, 10:10:45 AM
pegas expres je vlastně pony expres, ale s křídly

Jo a jeste k tomu pridej kentaur cargo a prevoznika pres reku styx. Rok vyroby tak 1000 p.n.l ;)

Domecku do mest moc neni. To je taky parketa kde se da vyblbnout do sytosti.


PaT

Quote from: Vladki on November 23, 2015, 04:55:08 PM
Domecku do mest moc neni. To je taky parketa kde se da vyblbnout do sytosti.
Ja by som pridal véééééľa rodinných domov :D. A rôzne farby a počet poschodí s panelákmi ktoré už máme.

VTPsim

Budovy potřebujeme jako sůl. A zas tak těžká grafika to není...
9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

trimr

hmm sůl, á nový nápad na řetězec :-)

PaT

Quote from: VTPsim on November 23, 2015, 07:31:17 PM
Budovy potřebujeme jako sůl. A zas tak těžká grafika to není...
Budovy by som aj tvoril len neviem ako sa dáva keď je budova vyššie ako 1 políčko že ako sa to kreslí do png

trimr

dáš je vedle sebe (políčka) v příslušné velikosti př. 2 políčka velikosti dáš do obrázku s rozměry 128*256

trimr




PaT

#90
Elektrická Jednotka Radu 460 a 560--->Úprava Parametrov
(ZSSK EJR 460 červený --->ZSSK EJR 560), a pár iných úprav.
Škoda 14Tr ---> Opravené parametre
Škoda 15Tr ---> Opravené parametre

Vladki: Parametre mám opravené podľa zdrojov ktoré mám od DPMK (Dopravný podnik mesta Košice) okrem retire_year :D

Vladki

Super. Co je prosim ta EJR ?

PaT

Elektrická jednotka radu... :D

PaT

SOR NB 12, SOR NB 18 Update!
SOR NB 12 ---> úprava parametrov a obrázku.
SOR NB 18 ---> úprava parametrov a obrázku.
SOR NB 12-Ke ---> SOR NB 12 s Košickým náterom.

jk271

Líbil by se mi nějaký addon, od kterého jsou dostupné i .dat a .png soubory.

David


PaT

Historické autobusy už plánujem dlho ale neviem sa k nim dostať boly podobné ako tieto.
Jk271: Zajtra :D

TommPa9

Quote from: David on December 07, 2015, 04:16:32 PM
A toto bys nechtěl vytvořit?
http://www.dpp.cz/en/photo-gallery/gallery/historicke-fotografie-autobusy/
Myslím ty první tři obrázky nahoře  :)

Historickým autobusům jsem se věnoval poměrně detailně, doporučuju projít si tohle vlákno. Měly by tam být. Kdyby ne, tak jsou šuplíkovou záležitostí, která je sice udělaná, u mě ve hře jezdí ale zapoměl jsem jí zveřejnit.

PaT

Tu sú tie Sorky jk271 :D

PaT

Dalšie úpravy tentoraz ku trolejbusom.
Škoda 15Tr-->menšie úpravy obrázku a dat súboru
Škoda 22Tr-->menšie úpravy obrázku

Vladki

Este sa vratim k tym EJR 460 a 560.

- aky zmysel maju vozne 3. triedy? v tychto jednotkach take nikdy neboli (a komfort rozlisuje iba experimental)
- poupravil by som constraints tak aby vlak vzdy musel koncit zadnym motorovym voznom.
- mas trochu chaos v nateroch a oznaceni co je 460 a 560, doporucujem stranku http://www.pantografy.estranky.cz/

Natery maju byt takto:
- prvy nater CSD - dolu zelena (460), cervena (560), hore kremova (tento nater nemas)
- druhy nater CSD - zlty pruh inak cele zelene (460) alebo cervene (560) - ty mas cerveny nater chybne oznaceny ako 460_nater2
- prvy nater CD - svetlo-tmavo modry s oranzovymi dverami - spolocny pre 460 aj 560
- druhy nater CD "Najbrt" - hore modry, dolu svetly - spolocny pre 460 aj 560
- prvy nater ZSSK/ZSR - podobny ako prvy nater CSD, len dvere su cele oranzove/cervene. Opat chyba - cerveny nater ma byt 560 a nie 460_nater2
- druhy nater ZSSK "Blonski" - hore cervena, dolu biela - spolocny pre 460 aj 560

Skoda ze duplikujes to, co uz TommPa9 davno urobil. Bolo by stacilo do tej jeho sady doplnit slovenske natery a cesky najbrt.

PaT

Keď budem mať čas samozrejme opravím :D ale túto elektrickú jednotku som urobil lebo mne (neviem preco) sa nepodobala na tú čim som jazdil aj jazdím do Prešova ale zas sa k tomu dostanem že niekedy  (keď ho znova stretnem odfotím) vidím že vagóny zeleno krémové a rušne (predný aj koncový) sú červeno krémové a viem že sme to už preberali ale je to tak :D ale zasa neviem lebo od kedy nasadili nové osobáky tak jazdia iba červeno krémové rušne. A za stránku dík :D. A čo sa týka ČSD a ČD tak nátere som hľadal iba na google takze tak :D

Vladki

Novy slovensky nater je cerveno biely s cervenou hore - spolocny pre 460 aj 560. Stary nater 560 mal cervenu dole. Samozrejme je mozne ze vagony poprehadzovali a natru ich az bude treba. Alebo sa niekto v lakovni pomylil ;)

PaT

Tá lakovňa :D šetria peniaze všetkými spôsobmi ale zato niektoré prefarbyli ktoré netrebalo hlavne Čmeliaky, a Bardotky a niektoré Rýchlikové (skoro všetky Okuliarniky a Gorily) a tie ktoré neprefarbyli nalepili na nich reklami :D