News:

Simutrans Forum Archive
A complete record of the old Simutrans Forum.

Svatý grál

Started by Lubak91, November 12, 2018, 09:55:33 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lubak91

Jelikož se mi po sto letech podařilo rozchodit "starý" rozbitý noťas, povedlo se mi z něj vytáhnout dost zdrojáků k simustavbám, které budu pomalu předělávat do nové podoby a přidávat sem.


Želbohu, moje MakeObj nějak stávkuje a nechce pracovat s alfakanály, takže zatím se mi to nedaří převézt do pak souboru.


Těšit se můžete i na návrat legendární stanice 16/H, která se vrátí v nové podobě :D


A první ukázka:


So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Vladki

Nádhera. Zkusím to zkompilovat doma

Vladki

#2
Trochu sem si s tim pohral - umisteni bliz ke kolejim (+20, -10) , polopruhledny stin...

Ale s tou pruhlednosti je strasna piplacka. Dokazal bys to vygenerovat znova pruhledne?
Pripadne i ostani objekty?

Lubak91

Můžu to zkusit, spoustu věcí mám na půl cestě, protože se mi absolutně nechtělo babrat s pozicováním a přechodem přes makeobj.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Vladki

Pozicovani si kdyztak upravim (v datu), i zmensenina pro ikonu a kurzor neni problem,  ale s temy stiny je to piplacka a vysledek nic moc... Pokud by to slo rovnou vygenerovat polopruhledne tak by to bylo fajn.

Lubak91

To si nejsem jistý, jestli to půjde, ale večer to zkusím.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Vladki

Nova verze i s polopruhlednym stinem