News:

Use the "Forum Search"
It may help you to find anything in the forum ;).

Rôzne vozne a loko sú v rozdielnom postavení na koľajniciach

Started by rozkvet, April 07, 2019, 05:34:14 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rozkvet

Nazdar,
neviete niekto ako vyriešiť rozdielne umiestnenie vagónov na koľajniciach ? Loko je posunutá a niektoré vozne tiež.

Vladki

Ktorú verziu hraješ?

V novšej verzii su kolaje tuším o 4px nižšie ale aj všetky vozne a loko sú posunuté aby sedeli. Nemáš nejaké staršie doplnky mimo pakset?

rozkvet

problém mám hlavne v osobných vozňoch. Poslal by som aj screen, viem ho spraviť, ale neviem nájsť. Pomohol by mi aj link na osobné vozy, ktoré "sedia".

rozkvet

Quote from: rozkvet on April 07, 2019, 04:31:49 PM
problém mám hlavne v osobných vozňoch. Poslal by som aj screen, viem ho spraviť, ale neviem nájsť. Pomohol by mi aj link na osobné vozy, ktoré "sedia".
robia mi to osobné vozne z roku 2009-10 avšak lokomotívy a jednotky sú z rovnakého obdobia a tie sa prispôsobujú.

Vladki

Zkompiloval som cerstvu verziu z SVN: http://list.extended.simutrans.org/pak128.CS.zip
Vyzkusaj, a ak je stale volaco zle napozicovane tak mi napis presne ktore vagony.

rozkvet

Ďakujem, nemôžem tam však nájsť žiadne klasické vozne radu B a pod., ktoré to robili. Vozne nie sú súčasťou paku ? Lebo práve tie sa mi vychyľujú. Súčasťou tvojho paku ale nie sú.

Vladki

V mojom paku su iba tie ku ktorym su zdrojaky (*.dat + *.png) Mozes napisat ktory presne vagon chyba?

rozkvet

Napríklad tieto: A, B, Bymee,  Bc, BDs, Bmee..... a dnes sa mi stalo, že po obnovení hry sa mi tam zjavil vlak s dvomi vagónmi Regiojetu, aj keď nemám žiadne vagóny regiojetu v ponuke ani keď dám zobraziť všetko.

Vladki

Ak máš aj dat súbory tak sa to dá opraviť. Inak je možné se sa nejake vozne premenovali a použili rozne náhrady. Ten regiojet tam je možno 'z budúcnosti v


Vladki

Ja mám jen to k čemu autoři dodali zdrojaky (dat+png) aby se daly v případě potřeby dělat drobné úpravy. Třeba právě kvůli změně polohy kolejí. Ty se změnily v pak128 a kratce na to i v pak128.cs. Konkrétní autoři jsou u každého objektu uvedeni.


Vladki


rozkvet

ale tam sú len dat a png súbory, ako z toho spravím pak ?