News:

Use the "Forum Search"
It may help you to find anything in the forum ;).

Váš Simutrans

Started by Vagrner, March 17, 2010, 07:03:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vagrner

Ahojte viem že som nový ale toto fórum sledujem pravidelne..

prišiel som z nápadom či by ste dali na stiahnutie vaše paky
Dôvod ?? Nakolko si už neviem nájsť rôzne addony a mna baví hra s addonmi..
Všetky stranky som prešiel od japanov až cez archív tohto fóra..

A tak či máte iné addony..

Ja uploadujem na uloz.to

:o
http://www.ulozisko.sk/272098/simuwin-102-2-1.zip

Vagrner

tak keď si to pozeráte tak pridajte aj príspevok XD

VS

#2
Hmmm. Možná by bylo prima nějak podat informaci o tom co "tam" vlastně je? (Například že je to jenom 128)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Vagrner


VS

Teda, tomu říkám hromada addonů :)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Vagrner

jj.. treba skúšať niečo nové xD daj aj ty sem svoje ..

TommPa9

#6
S Vláďou se to má zhruba tak (pokud se něco nezměnilo) že používá čistou verzi hry. Jinak třeba já používám hlavně oficiální addony pro CZ pak (to znamená věci z vlákna Naše lidová tvořivost) Jen co se mi to nahraje na web, ukážu svůj pak.

Jinak jsem poměrně překvapen, co všechno se dá nastahovat jako addony! i když takhle narvané depo by mě asi zničilo, zvlášť představa, že bych musel prolézat takovou hromadu vozidel jenom proto, abych se dostal na to, které konkrétně chci.

A jako perlička navíc. Pokud se někdo těší, že když si stáhne můj Pak(mimochodem jedná se o verzi grafiky z 22. května 2008!) získá nějaké novinky a zatím nezveřejněné kousky z mojí, lubákovi, simovy, tonyho, nemovy dílny nebo z dílny Václava Macůrka, bude asi zklamán. Testovací pak mám jinde a ten vám jen tak neukážu ;)

Tak je to tady: Můj slavný PAK128 a moje méně slavná uložená hra ;)

Vagrner

:( nevadí.. ale nieje to tak hrozné.. mám tám celý svet od japanov až po čechov takže ta ...xD
A inak ak by ti to nevadilo tak hod sem mapu ktorú teraz drtíš.. nevadí že by nebola dokončená.

TommPa9

Mapu kdyžtak přidám k příspěvku s mým pakem...

Vagrner



Vagrner

by ma zaujímalo ako robia Japonci simutrans mapu ked sa pozriem na video som Puff.

Vagrner

A vy aký tip hry hráte.. tak to myslím že či začínate prepravovaním osob alebo tovaru lebo ešte nikdy sa mi nepodarilo spraviť dobrú mapu a potreboval by som sposob ako to sravit

Lubak91

Nejsi ty východniar? Dává mi celkem zabrat než pochopím smysl věty..
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Vagrner


Lubak91

S použítím interpunkce a kontrolním přečtení by byly některé příspěvky čitelnější...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Vagrner

nerieš to hlavne ze som to napisal

Lubak91

Už mlčím, hlavně že se dílo podařilo...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Vagrner

xD a ty sem niečo nedáš ??

Kubajs

Já bych sem klidně něco dal, ale mám jen základní pak128 + jaderný průmysl. Můj testovací bych sem nedal. :D mám tam nějaký ty budovy, které musím ještě doupravit a pár pokusů o vozidla. A já začínám přepravou průmyslovou... např. jaderný průmysl ze začátku a pak něco na větší dálku ve větším množstvím a třeba s jen jedním převozem (mléko např.). toto mi pak vidělává na provoz MHD ve třech městech
Jsem členem hasičského sboru Jablonce nad Jizerou a jsem na to hrdý. Naše stránky: http://sdh.jablonec-krkonose.cz/

TommPa9

Já začínám většinou textilem nebo mlékem. Raději mlékem. Začnu dvoukolejnou tratí na kterou si nakoupím hafo vlaků s cisternama na mléko. Pokud mám štěstí, podaří se mi během několika let (2-3) dostat se zpátky do modrých čísel. Pokud je přeplněná mlékárna nebo nedostatečná výroba v kravíně, řeším to obestavění jedné nebo druhé (nebo obou) továren trafostanicemi a přivedením proudu z nejbližší elektrárny (případně si vyrobím supervětrnou elektrárnu)

Vagrner

Aha a počas toho ako sa ti zbierajú "peniaze" tak čo robíš ?? čakáš ?

TommPa9

To ne... pořád si hraju (ono dokud máš kladný majetek tak nebankrotuješ) takže si připravuju další tratě, kupuju nový vlaky, auta, autobusy, takže hraju jako by se nechumelilo, ztráta neztráta.

Nemo

TommPa9 - tak jsem si prohlíd tvoji hru a musím říct ře je to docela dobré. Jen bych se zeptal, proč máš ve městech tak nahusto zastávky? Má to nějaký účel? Taky jsem si všiml že máš přes 300 náklaďáků na jednu linku, to se mi zdá moc, tvořej se nekonečné zácpy, řešil bych to vlakem.
Co se týče začátku hry, já jsem vozil nejdřív uhlí a to obousměrně, aby mi nejel vlak zpátky prázdný. Uranový addons jsem ještě neměl tak jsem se snažil ponížit náklady co to šlo.
No abych přispěl svoji troškou do mlýna,  tady je moje hra.

TommPa9

Nahuštěné zastávky jsem používal už hooodně dávno, v dobách, kdy se lidi generovali tak, že například z oblasti kde bylo x domů s počtem obyvatel 20 (celkem) se těch 20 cestujících rozepsalo na dostupný zastávky. (Nebo aspoň doufám že to tak fungovalo a není to jenom šálení mé paměti) a už mi to zůstalo do dnešních dnů. 300 náklaďáků? to jsou ty na železné rudě u Ostravy? mám za to že tam vypomáhají vlakům... a že se sulcují? proto zasahují jenom do periferie (jak se zdá, cokoliv se snažím nějak zdůvodnit i absolutní kravinou)

Vagrner

mne to funguje aj nahusto.. ale iba vo vacsich mestách... účinok Dobry

Nemo

Vagrner - stahnul jsem si tvoji hru a upřímě, tvoje menu "železniční doprava" mne ohromilo. Použil jsi ve své hře vše co tam máš? Je toho opravdu spousta.
Jo a dal bys k dispozici i SAVE tvé hry aby jsme se mohli pokochat tvým výtvorem?

Vagrner

Save teraz nemám ale pokúsim sa niečo spraviť xD

Jediné čo tam nefunguje je http://img163.imageshack.us/img163/8058/simu.png

Nakolko to je z paku 64  nevsimol som si to xD

Vagrner

čo keby sme spolupracovali na jednom velkom ?? lebo ja ked zacnem dáku mapu tak ju uz neviem dokončiť ...

Václav

Když už Vagrner začal s tím chlubením, co všechno má ve hře, tak mým posledním úlovkem je říční tunel - a to z britského pak128, který jsem opětovně prohledal v vyprovokované snaze najít silniční tunel s vyšší rychlostí než 80 km/h.

Ale jinak co se týká dopravních staveb, tak jich až tak moc nemám.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

ondrasw

Takže můj Simutrans zas tak " plnej " není , mám tam spíš věci pro silnice , vozidla , značky atd. Mám to zorganizovaný pro poušť a
" road trains " . Je to pak128 i z hrou + jeden save ( ale ten stojí za prd a je to takový malý propojení mezi vesničkama ) Takže Enjoy.

Link -http://www.uloz.to/7961501/simutrans-ondrasw-rar

Jinak je to dobrej nápad s tím že nám tu ostatní uživatelé hoděj svoje paky , blbě se scháněj.

ondrasw

Quote from: TommPa9 on March 17, 2010, 01:48:07 PM
S Vláďou se to má zhruba tak (pokud se něco nezměnilo) že používá čistou verzi hry. Jinak třeba já používám hlavně oficiální addony pro CZ pak (to znamená věci z vlákna Naše lidová tvořivost) Jen co se mi to nahraje na web, ukážu svůj pak.

Jinak jsem poměrně překvapen, co všechno se dá nastahovat jako addony! i když takhle narvané depo by mě asi zničilo, zvlášť představa, že bych musel prolézat takovou hromadu vozidel jenom proto, abych se dostal na to, které konkrétně chci.

A jako perlička navíc. Pokud se někdo těší, že když si stáhne můj Pak(mimochodem jedná se o verzi grafiky z 22. května 2008!) získá nějaké novinky a zatím nezveřejněné kousky z mojí, lubákovi, simovy, tonyho, nemovy dílny nebo z dílny Václava Macůrka, bude asi zklamán. Testovací pak mám jinde a ten vám jen tak neukážu ;)

Tak je to tady: Můj slavný PAK128 a moje méně slavná uložená hra ;)

Nechceš sem hodit reup ? Prosím. Díky předem.

NPete

Tak taky přidám něco sem tam se-mi tam něco blokne,ještě jsem pořádně nepřišel nato jak fungujou jednotlivé semafory...třeba to někdo vyřeší
http://dataport.cz/file/242596/MojeHra.rar

Eiffel

Quote from: NPete on February 21, 2011, 02:37:15 PM
Tak taky přidám něco sem tam se-mi tam něco blokne,ještě jsem pořádně nepřišel nato jak fungujou jednotlivé semafory

Protože jsem vzdal pokus osadit semafory celou tvoji mapu, dovolím si pár amatérských poznámek:
- před stanicí je zpravidla potřeba dát semafory "výběr koleje"
- na začátku a na konci nástupiště potom oboustranné žluté semafory - zabrání stání vlaku na křížení
- alespoň 3-4 úseky za stanici bych osadil semafory, při větší hustotě dopravy bude potřeba osadit semafory celou trať i   když je to snad nejméně zábavná činnost ze všech



Sim

Eiffel > nene, rozhodne mene zabavne je odstranovani elektrickeho vedeni, zejmena v prostoru zeleznicnich stanic a zhlavi se semafory. A je uplne fuk, jestli je to kvuli totalnimu odstraneni, nebo pouze "zpomaleni" troleji (a tedy zlevneni, pokud vozidla predchozi rychlou variantu nevyuzila naplno).