News:

Use the "Forum Search"
It may help you to find anything in the forum ;).

České addons aneb naše lidová tvořivost-diskuze

Started by TommPa9, October 04, 2008, 07:42:12 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Lubak91

#3045
V nátěru PID? To jest pražská integrovaná doprava ???
A však jsi dělal reskiny 362/363, proč neuděláš reskin lůžkových vozů?

VM: Vím, už jsem to sem psal... http://forum.simutrans.com/index.php?topic=553.msg73211#msg73211
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

KimiR

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 01:10:40 PM
V nátěru PID? To jest pražská integrovaná doprava ???
A však jsi dělal reskiny 362/363, proč neuděláš reskin lůžkových vozů?

Nebo já nevím co to je,jsou takové bílo,šedé a jsou tam 3 písmena červené a řekl bych že je to PID

KimiR

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 01:10:40 PM
V nátěru PID? To jest pražská integrovaná doprava ???
A však jsi dělal reskiny 362/363, proč neuděláš reskin lůžkových vozů?

To ano,362/363 jsem dělal,ale na vagony nemám podklady,přeci jenom kadý jsou jinačí

KimiR

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 01:10:40 PM
V nátěru PID? To jest pražská integrovaná doprava ???
A však jsi dělal reskiny 362/363, proč neuděláš reskin lůžkových vozů?

Řekni mi co jsou teda pak tyto písmena http://www.vagonweb.cz/popisy/img/RZD/WLABm-sc-a.gif

Lubak91

Od kdy má organizátor městské hromadné dopravy lůžkové vozy?
Sim jsem dával šablony vozů Wrmz, Bmee, a B... Z těch jde udělat min. 1/2 tebou požadovaných vozů.
Pošlu ti zdrojáky svých WLABmee a Bimz, z těch jde udělat druhá půlka... Ale dodržuj copyright.
Jinak double/triplepost není nutný, stačí použít odkaz "změnit" v pravém horním rohu příspěvku...

РЖД->RŽD http://rzd.ru/
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

KimiR

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 01:24:12 PM
Od kdy má organizátor městské hromadné dopravy lůžkové vozy?
Sim jsem dával šablony vozů Wrmz, Bmee, a B... Z těch jde udělat min. 1/2 tebou požadovaných vozů.
Pošlu ti zdrojáky svých WLABmee a Bimz, z těch jde udělat druhá půlka... Ale dodržuj copyright.
Jinak double/triplepost není nutný, stačí použít odkaz "změnit" v pravém horním rohu příspěvku...

РЖД->RŽD http://rzd.ru/

vůbec nenacházím kde to je :) na těch rzd.ru

Lubak91

So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

KimiR

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 03:20:32 PM
To je vtip, že ano?


jo myslíš tohle ale já myslel jako celkový vzhled vagonu

Lubak91

Quote from: KimiR on July 30, 2011, 01:15:33 PM
Řekni mi co jsou teda pak tyto písmena http://www.vagonweb.cz/popisy/img/RZD/WLABm-sc-a.gif
Ptáš se na tři písmena ale myslíš celkový vzhled vagónů? Sorry, ale tohle mi připomíná scénu z pelíšků: "Řekl jsem pět ale myslel jsem deset"
Btw, poslal jsem ti ty zdrojáky...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://forum.simutrans.com/index.php?topic=7728.msg73403;topicseen#msg73403 Další člověk co si zbytečně zkazil život :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

KimiR

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 04:13:07 PM
Ptáš se na tři písmena ale myslíš celkový vzhled vagónů? Sorry, ale tohle mi připomíná scénu z pelíšků: "Řekl jsem pět ale myslel jsem deset"
Btw, poslal jsem ti ty zdrojáky...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://forum.simutrans.com/index.php?topic=7728.msg73403;topicseen#msg73403 Další člověk co si zbytečně zkazil život :D

To jsem se ptal,ale tak já vím že je to rzd,ale jako ržd to nevypadá,ale mě to přijde jako pid

TommPa9

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 04:13:07 PM
http://forum.simutrans.com/index.php?topic=7728.msg73403;topicseen#msg73403 Další člověk co si zbytečně zkazil život :D

Jo! Taky jsem si toho všiml... a myslím že to je asi krajan našeho přítele pana Cé... na druhou stranu mám za to že pan Cé hrál jen pak 128 takže tenhle člověk by mohl být celkem v klidu myslím...

Lubak91

Quote from: KimiR on July 30, 2011, 04:27:46 PM
To jsem se ptal,ale tak já vím že je to rzd,ale jako ržd to nevypadá,ale mě to přijde jako pid
Že se v Rusku mluví rusky a místo latinky používají azbuku snad ví každý člověk co vyšel první stupeň ZŠ. Tady jsou ta písmena pouze stylizována do loga...
Quote from: TommPa9 on July 30, 2011, 04:31:08 PM
Jo! Taky jsem si toho všiml... a myslím že to je asi krajan našeho přítele pana Cé... na druhou stranu mám za to že pan Cé hrál jen pak 128 takže tenhle člověk by mohl být celkem v klidu myslím...
Chudák má v profilu napsáno "Spojené království" :D A že je to pak64-sta Céčku asi nevadí, obtěžovat ho může tak jako tak :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Václav

Lubak91: Už jsem to napsal jednou (byť bez jakéhokoli vysvětlení), ale asi to první oznámení uniklo pozornosti, tak to pro jistotu to zopakuji: Stanička potřebuje do dat souboru přidat řádek needs_ground = 1.

Takhle to způsobuje problémy - v tom směru, že se pod budovou objevují nesmysly.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Dovolil bych si odcitovat Lubákovu zprávu z... minulé neděle tuším:

"Ony jsou to jen testovací verse (zapoměl jsem na perimetr Wink needs ground, takže se nám trochu hýbe hrouda co nohy víže) Skladiště je perón, koukni se na screen Cheesy

Ono celé téma obsahuje jen beta verse, protože jsem předpokládal, že mi někdo napíše, kde objevil chyby. "Bochušel, nený mošná", jak by řekl jeden drážďanský lokführer, chyby musím hledat sám..."


Takže o tomhle se patrně ví, a pracuje se na nápravě.

Lubak91

Už jsem to jsem napsal dvakrát, asi to uniklo pozornosti... Předělám to až se v tom budu zase hrabat...
http://forum.simutrans.com/index.php?topic=553.msg73392#msg73392
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 06:55:48 PM
Už jsem to jsem napsal dvakrát, asi to uniklo pozornosti... Předělám to až se v tom budu zase hrabat...
http://forum.simutrans.com/index.php?topic=553.msg73392#msg73392

Zdá se že jsem byl rychlejší ;) ale ty efektivnější...

KimiR

Ahoj všem,po delší odmlce se dodělala 363.084-5 Kuře.Poprvé vyjelo 19.3. 2007.Komentáře přivítám,zkoušej te.Lukáš

Víťas

Kuře vůbec nevypadá zle :) jen při jízdě vlevo jedou s lokomotivou nějaké bílé pixely a strojvedoucí v noci nesvítí,jinak podle mě super ;)

Václav

Quote from: Lubak91 on July 30, 2011, 05:36:27 PM
A že je to pak64-sta Céčku asi nevadí, obtěžovat ho může tak jako tak :D
Aktuálně jeden z posledních lidí, kteří si podepsali trest obtěžování céčkem je carlbaker - protože začal vytvářet maďarská vozidla pro pak64. A obávám se, že tak učinil i Emil Sawicki z Polska, když vyjádřil názor k technickým parametrpům těch vozidel.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

#3064
Quote from: VaclavMacurek on July 31, 2011, 08:51:52 PM
Aktuálně jeden z posledních lidí, kteří si podepsali trest obtěžování céčkem je carlbaker - protože začal vytvářet maďarská vozidla pro pak64. A obávám se, že tak učinil i Emil Sawicki z Polska, když vyjádřil názor k technickým parametrpům těch vozidel.
Vždyť o tom již dobrou čtvrthodinu hovoříme Mlho! http://forum.simutrans.com/index.php?topic=553.msg73407#msg73407

Celé forum mi přijde nějak zpomalené, na heslo se mě ptají měsíc od uploadnutí, po měsíci mi píšou kde je nějaká chyba...
Připomíná mi to scénku z červeného trpaslíka, díl pozpátku: "Letíš teď na půl plynu, jaká je brzdná dráha? Čtyři roky a tři měsíce. A reakční doba? Čtrnáct dní...

Ještě k těm maďarským tentononc, autor tam zmiňuje, že použil nějaké vychytávky v pak experimental, neví někdo o co se jedná?
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Předpokládám, že to je verze hry, na které se testují věci, které pak půjdou do ofiko vydání ale taky se můžu plést... více info a možná download:

http://forum.simutrans.com/index.php?topic=7399.0

Lubak91

No to vím, ale mě by zajímalo jaké :D  => These trains make use of some of Simutrans-Experimental's new features, including overcrowded capacity, comfort rating and bi-directional working.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

KimiR

Quote from: Víťas on July 31, 2011, 05:27:39 PM
Kuře vůbec nevypadá zle :) jen při jízdě vlevo jedou s lokomotivou nějaké bílé pixely a strojvedoucí v noci nesvítí,jinak podle mě super ;)

Jj zkusím předělat,v praze na to přes týden bude času po večerech až až,zatím se bude muset vystačit s drobnějšími chybami.Lukáš

benpat

#3068
Tak taky jsem se dal do upravování. Nejdřív sám a pak s pomocí od Tommpa. Tímto mu moc děkuji.
Můj první výtvor je lokomotiva 753.7. Pokud najdete chybu dejte vědět.
Pokud budu mít podklady budu pokračovat v řadě XXX.7.


Ještě malá poznámka. Nejdřív jsem zkoušel jinou lokomotivu, která nevyšla (později bude) a tak jsem udělal 753.7. Celkem mi ty dvě loko trvaly asi 5 hodin  ;D.

Lubak91

#3069
A pak že to nejde :D Abych pravdu řekl, nejvíc mě překvapilo, že lze dát do přílohy soubor pak. Neví někdo od kdy?
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

benpat

Tak ono je rozdíl něco nakreslit nebo udělat nějaké úpravy a přepsat daťák.

Lubak91

To je, tak se budeš muset ještě hodně snažit :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Václav

Quote from: Lubak91 on August 01, 2011, 11:53:16 AM
lze dát do přílohy soubor pak. Neví někdo od kdy?
Také netuším. Všiml jsem si toho už v případě jednoho z přechozích add-onů. Určitě je to dobře - ačkoli stejně bude nutné některé pak soubory zabalit, aby se zmenšila velikost souboru.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Jo, podklady... když mi pošleš podrobnej seznam toho, co chceš není problém to poslat. (Uvažuju nahrání celé tvorby na svůj edisk a hodit sem do šablon odkazy) Vím, že jsi mi něco málo posílal (tuším že tam byl požadavek na Kocoury) a já se na to ještě nedostal. Takže výhledově to zkusím v průběhu týdne poslat...

Lubak91

"Já vám můžu slíbit, že postavím v Třešňový metro. Ovšem, výhledově."  ;D
Tohle jsem dělal víceméně na simovu objednávku, pak jsem to trochu opustil poněvadž nemám rád stereotyp :D Snad se k nim ještě vrátím (v blízké budoucnosti)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Simovi se už nelíbily moje ručně malovaný kočičky :D?

Lubak91

Quote from: TommPa9 on August 01, 2011, 03:45:57 PM
Simovi se už nelíbily moje ručně malovaný kočičky :D?
Hello kitty?  ;D to se musíš zeptat jeho :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

benpat

#3077
Jak koukám tak koucoury asi nechám být  ;D. Když máš celou sérii doděláš ještě 742.7? Ať vím co mám napsat do seznamu.

Když už sbírám podklady, můžu poprosit Sima ať mi pošle na email grafiku a dat soubory k vozům B ,Bdt a Beer a Bee272? Teda pokud ti nevadí, že ti to překreslím.

Lubak91

Quote from: benpat on August 01, 2011, 04:15:42 PM
Když už sbírám podklady, můžu poprosit Sima ať mi pošle na email grafiku k vozům B ,Bdt a Beer a Bee272? Teda pokud ti nevadí, že ti to překreslím.
To můžeš, ale ještě alespoň týden ti neodpoví :D
Quote from: benpat on August 01, 2011, 04:15:42 PM
Když máš celou sérii doděláš ještě 742.7? Ať vím co mám napsat do seznamu.
Uvidíme...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Benpat, podívej se do mailu. měl bys tam mít více či méně vše co jsi chtěl...