News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Odmítnutí přístup na toto fórum pro spam po napsání jednoho příspěvku.

Started by Sir, July 22, 2010, 08:04:06 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sir

Zdravím,

nevím jak je to možné, ale po napsání jediného příspěvku a po cca půl hodině mi při pokusu o vstup na toto fórum píše toto "Sorry Sir, you are banned from using this forum! spam". Musel jsem se přihlásit přes anonymizér, abych vůbec mohl napsat tento další příspěvek.

Jelikož mi po registraci účtu stále nepřišel aktivační e-mail (i po několika znovuodesláních), tak jsem se zkusil registrovat na jiný e-mail ... ovšem mezitím (asi po 45 minutách) mi na tu první registraci ten aktivační e-mail přišel (4x) a tak jsem ten druhý registrovaný účet zrušil - může to být tímto, že jsem registroval druhý účet ze stejné IP a hned ho zrušil.

Můžete mi prosím poradit (jelikož neumím moc anglicky, tak se ani nesnažím psát do anglické sekce) jak opět zpřístupnit vstup na fórum. Je to zablokováno jen na nějaký čas nebo trvale pro moji IP? Je potřeba někam napsat?

Moc děkuji za Vaši pomoc.

VS

IP původně patřila tomuto účtu a potom nějakému spambotovi (_test134). Odebral jsem ji ze seznamu a doufám že to není blbost, poněvadž se ten spambot registroval až po napsání příspěvku, dnes dopoledne...

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!


VS

Zdá se že spam se nevrací, takže tím by asi mohla být záležitost uzavřena, kdyby...

Zbývá jediný drobný detail, totiž rychlost s jakou se objevil po Tvém prvním příspěvku. Činí to pár minut a vyměnit IP za takovou chvíli se nezdá ani možné. Vypadá to jako bys měl nějaký virus, který spamuje. Je to nejpravděpodobnější vysvětlení :-(

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!