News:

Simutrans Sites
Know our official sites. Find tools and resources for Simutrans.

Československo

Started by VS, October 12, 2008, 08:52:05 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VS

Tak jsem trošku přemýšlel a napadlo mě - píšeme tu někteří česky, jiní slovensky a nikomu to nevadí a domluvíme se. Proč to tedy nedat do názvu?

Otázka má v podstatě dvě roviny: První je "politická" - netřeba dále rozvádět. Druhá je spíš statistická. Je tu dost lidí (Slováků) pro koho by to mělo význam? Proto to dvojí ano s národností.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Tomas

Nevím, připadá mi to jako dost ošemetná záležitost. Mě osobně je to srdečně jedno - vyjádřit by se měli spíš slovensky mluvící - pokud mají tolik národní hrdosti že nutně potřebují česko - slovenské fórum, tak jim ho klidně udělejme. Pokud to zvládnou pod českým fórem, tak bych to nechal tak jak to je a radši bych řešil důležitější věci.

TommPa9

Já osobně bych taky forum nedělil ale jak řekl Tomas tak tady jde hlavně o to, co by chtěli Slováci. Pokud si budou oni přát Česko-Slovenské nebo České a Slovenské forum tak v tom nevidím problém...

VS

#3
Hm, tak jsem se konečně k tomuhle vrátil v naději že tu bude k vidění nějaká statistika. Což o to, nezklamalo mě to, hlasovalo docela dost lidí vzhledem k tomu kolik nás tu je.

Nijaká revoluční bouře se nekonala, takže bych to asi nechal ležet. Počítám že pokud by to někdo tak strašně chtěl, asi by se ozval hlasitěji.




Stav k 29. 10 2008:

Ano - jsem Čech       - 4 (36.4%) | ####
Ano - jsem Slovák     - 2 (18.2%) | ##
Ano - neřeknu co jsem - 0 (0%)    |
Ne                    - 0 (0%)    |
Je mi to jedno        - 5 (45.5%) | #####

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

bito

som sice slovak ale je mi to uplne jedno...je to zbytocne

diegoviagens

ahoj, jsem z Brazílie, mé jméno je Anderson Diego. gostei muito
jejich add-ons. je vždy možné navštívit tuto sekci
mít mezikontinentální kontakty. Počítám
s pomocí vás. nashledanou!
Simutrans - Orgulho de desenvolvimento no Brasil.

visit my site:www.andersongama.webs.com

bito

zdravim vas ludia!som tu zas po strasne dlhej dobe.nejak mi nevychadza cas na simutrans.ohladne nazvu fora:je mi to uplne jedno...byvam 500 m od statnej hranice takze som tak napol aj moravak bo tam travim dost casu.dokonca ak najdem vhodny pozemok tak by som tam chcel aj stavat.