News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

Error in routing u rafinérie (verze 102.2.2)

Started by Sir, September 22, 2010, 02:54:02 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sir

Zdravím,

potřeboval bych poradit s jedním problémem, který jsem nyní objevil. Do rafinérie vozím ropu vlakem a z rafinérie rozvážím benzín do tří benzinek náklaďáky. Po přidání té třetí benzinky (je od rafinerie tak 2/3 mapy) se mi po nahrání uložené hry u seznamu zboží v rafinérii stále ukazuje "error in routing" (viz. "simscr00.jpg"). Občas se mi stává, že ihned po nahrání hry se u zboží/cestujících toto objevuje, ale vždy se to během několika vteřin změní na správný cíl. Ale v tomto případě můžu odehrát klidně i 2 měsíce a stále tam ta chyba je. Přitom další benzín co benzinka vyrobí už má cíl cesty správný. Jediné na co jsem přišel je toto: pokud si zobrazím seznam linek a dám změnit jakoukoli linku a poté okno s linkou zavřu (aniž bych ji nějak měnil), tak se u zboží s chybou po pár vteřinách objeví správný cíl (viz. "simscr01.jpg"). Na obrázku je jasně vidět, že jedna chyba změnila cíl na bezinku č.2 a dvě další chyby na benzinku č.3

Můžu něco udělat proto, aby po nahrání hry zboží správně našlo svůj cíl a nemusel jsem pokaždé měnit linku?

(verze hry 102.2.2, pak128 + CZ vozy + jaderný průmysl)

Václav

Zeptal bych se na velikost mapy, ale myslím, že to je celkem zbytečné. Ono to totiž vůbec není stále - protože při velkých mapách (a hlavně rozsáhlých sítích) mu totiž chvíli trvá než zjistí, kudy ten vlak (auto) musí jet, popř. loď plout a letadlo letět. Právě že u vlaků mu zjištění trasy trvá nejdéle - pak není možné se divit, že chvíli hlásí "Error in routing". Prostě hraj tu hru delší chvíli a pak vše bude OK.

//tohle je příspěvek číslo 1101.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní