News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

tvorba

Started by Bender, December 06, 2010, 05:42:27 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VS

Indexuje se od nuly, v pořadí .y.x

.1.0 -> druhý čtverec shora v prvním sloupci
.2.0 -> třetí

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

cerny.hodinar

Díky za rady, konečně jsem dokončil. Budova už je v celku a i v noci svítí. Asi jsem trochu přehnal kontrast budovy a žlutá na střeše taky nevypadá nejlíp. No, posuďte sami.

http://www.ulozto.cz/7694997/building-com-12-32-poliklinika-pak

Václav

#37
Ten heliport by až takhle v noci svítit nemusel. Ne že by bylo špatně, že svítí - jen místo písmene H a kruhu kolem něj ve žluté barvě by to měly být spíš červené tečky tak, aby v noci dohromady připomínaly to písmeno H a kruh kolem něj. Takže žlutou na heliportu alespoň trochu zašedivět, aby nesvítila - a do toho přidat červené tečky (ovšem ve speciální barvě, která v noci svítí).

Ten svítící nápis poliklinika se mi zdá celkem OK, snad bych že mu dal místo žluté svítící dal světle modrou svítící (ale nepamatuji si její kód), ale to už není tak žhavé jako ten heliport.

Tady je seznam speciálních barev pro Simutrans

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

cerny.hodinar

Tak jsem to poupravil a nakreslil ještě další budovu. Obě si můžete stáhnout na ulozto.cz.
http://www.ulozto.cz/m/cerny_hodinar/addons ;)

Václav

Poliklinika je už OK.

Ten hotel mi přijde takový divný (způsobeno hlavně barvou oken) - a silně mi připomíná mostecké pastelky. Tedy abych to upřesnil. V Mostě je skupina věžových domů, které kvůli zvláštnímu přístavku na střeše, který dostaly při opravě, dostaly přezdívku pastelky - akorát že ten přístavek na střeše těch věžových domů v Mostě jsou pyramidové, nikoliv kuželové - viz. obrázek níže.


Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní