News:

Simutrans Forum Archive
A complete record of the old Simutrans Forum.

ropa neprichadza aj na druhu stanicu

Started by bito, March 01, 2010, 04:30:44 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bito

ziadam vas o pomoc.vybudoval som trat z ropneho pola do centralnej stanice a tam uz caka dalsi vlak ktory to odvaza do elektrarne.takto som na centralnu stanicu napojil vsetky ropne polia od ktorych ta elektraren ropu brala.potom som si urobil trat k rafinerii a napojil som ju na tu centralnu stanicu.tato rafineria berie ropu z tych istych ropnych poli ako ta elektraren.no aj ked som pristavil vlak do centralnej stanice aby mi doviezol ropu ani jeden vlak z ropnych poli mu nedovezie ropu pre nho ale stale len pre tu elektraren.ako na to?skusal som aj zrychlit cas pockal som 2 roky ale nic.stale len ropa pre elektraren.pomozte plz

Václav

1. Má to ropné pole uzavřenu dodavatelskou smlouvu s tou rafinerií? (tzn. hlásí u toho ropného pole tu rafinerii jako možný cíl cesty?)
2. Tento způsob dopravy bych nikdy nepoužil - protože vlaky od zdrojů budou prodělávat - a zisky vlaků k zpracovatelům nepokryjí ztráty vlaků od zdrojů

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Nemůže být důvod v tom, že je ta druhá stanice daleko od rafinerie? Zkus postavit staniční budovu (sklad) tak, aby byl blíž k továrně. Jedno z řešení které nezaznělo

bito

odpoved na 1. otazku :ano ta rafineria ma ako dodavatelov presne tie iste ropne plosiny ako ta elektraren.
odpoved na 2. otazku: ked sa mi to podari poriesit (teda ak mi poradite ako na to ) tak to potom hodim na rapidshare alebo niekde az si to mozete stiahnut a pozriet.chcem vytvorit velkolepy  aj                 ked trochu megalomansky projekt.ale mne sa to tak paci.ak si spomeniete uz som tu kedysi nieco podobne daval a niektorym sa to pacilo.

bito

takze problem vyrieseny :-) !je mi teraz az luto ze som vas otravoval ale fakt som si to nepozrel poriadne.pravdu mal tomm.ja som sice postavil stanicu blizko tej rafinerie ale ona sa s tou stanicou nespojila :-).velmi pekne vam dakujem.dufam ze budem mat co najskor mapu hotovu a budem vam ju moct ukazat .prajem vam prijemny vecer !

TommPa9

Takovéhle chyby se občas stávají... To si člověk když se mu to po x letech hraní říká jestli už z toho není ma....

Václav

Vzdálenost od továrny - tak tohle mne fakt nenapadlo.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Kdybych to nedávno sám neřešil tak by mě to taky nenapadlo :D

bito

No prave je som to ani riesit nejako moc nemusel bo som hraval naposledy zda sa mi verziu 88 nieco a tam to take problemy nerobilo

Václav

Je to možné, neboť původně byla nutné vzdálenost od továrny nikoliv 2 pole, ale 3. Viz soubor simutrans/config/simuconf.tab. Je ale otázka, od kdy je vlastně dosah stanice 2, nikoliv 3.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Eiffel

Krk na to nedám, ale myslím si, že minimálně od verze 100 je dosah 2 pole. Nicméně ve zmiňovaném simuconf.tab si můžeš dát dosah třeba 10 /Britové ve svém paku mají snad standardně 7/.

Václav

7 je úplně zbytečné. Pokud vím, tak ten dosah 2 pole je ale mnohem starší. Myslím, že byl už v 99.17 - ale to bych musel projít všechny distribuce, které jsem si za dobu hraní nasosal.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Sim

Urcite to bylo uz pred stovkou, co hraju verzi 128 (rekneme rok a pul), tak to tak urcite je. Na 3 jsem si to menil az dodatecnym zasahem do .sve souboru...

bito > v podobnych situacich (kdy nevis co je spatne) doporucuju zkusit (a samosebou mit ulozenou zalohu), zda funguje aspon prime spojeni (tedy zavest primy vlak z ropneho pole do rafinerie). Minimalne to pomuze specifikovat, zda se jedna o problem v cili (problem pri nakladce muzeme vyloucit, protoze do elektrarny to vozilo normalne), nebo pri prekladce (ono se to nezda, ale i pri ni muze nastat zadrhelu vic nez dost - k tem zakernejsim patri nevhodny typ nastupiste/rampy nebo nespojena stanice).

bito

no dalsia nejaka hodinka hrania za mnou a uz to vyzera lepsie.zatial ziadne problemy nevznikli.len skoda ze nie su aj nejake znacky pre vlaky ktore by ich rozdelovali podla rychlosti.take nieco mat tak som za vodou.neviem spomina si tu niekto na to hlavne prekladisko co som tu kedysi daval?

Sim

Znacky na rychlost vlaku - sice by se neco takoveho hodilo, ale v realu taky nic takoveho neni, takze mi nevadi, ze hra v tomto realitu kopiruje.

Absenci znacek obchazim tak, ze se (aspon v mezich moznosti) snazim na danou trat nasazovat srovnatelne rychle vlaky. Zastavkove musi byt rychlejsi nez dalkove a nezastavujici nakladaky - v tomhle dostava ponekud realita nafrak - ale vesmes to funguje.

Vyse popsane se vztahuje na klasickou dvoukolejku, na jednokolejce je to v podstate fuk - vlaky nejezdi na "autobloku" za sebou, takze kdyz je nejaky pomalejsi nez ostatni, proste se dele ceka, ale "poskakovani" rychliku za osobakem se nedeje.

Naopak v pripade, ze kapacita dvoukolejky uz nestaci (nebo jsou rozdily v rychlostech pri vyse popisovanem principu nepouzitelne), nezbyva nez pristavet dalsi koleje... zpravidla mi to pak vychazi tak, ze po puvodnich kolejich provozuju zastavkove osobaky a naklady, po novych kolejich potom dalkove rychliky, pripadne nejakou rychlodrahu. Nastaveni takoveho systemu je ale pak uz dost slozite, zvlast pokud chci "modelovat" realitu.

Václav

Značky rychlosti pro trať existují, ale určují pouze, kolik vlak může v tom úseku jet. Mají podobu bílého obdélníku, na kterém je černým písmem napsána rychlost bez uvedení jednotek. Na samotných číslicích jsou navíc bílé odrazky - kvůli viditelnosti v noci.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

Myslíte ve skutečnosti nebo v simutrans? Ve skutečnosti to není tak snadné, existují čtyři typy rychlostníků. 1) kulaté- slouží pro vlaky s vozidlem přechodnosti '3' ,tedy které působí na kolejnice příčnou silou více jak 60kN. Obdelníkové (postavené na delší základnu) tzv. Horní, jsou umístěné nad ostatními rychlostníky. Jsou také vymezené příčnými silami, ale již si nepamatuji hodnoty. To samé platí u tzv. Dolních rychlostníků, ty jsou také závislé na příčných silách, dovolují o něco větší síly oproti horním, za to ale oproti horním mají sníženou rychlost o cca 5-10km/h. Nakonec jsou rychlostníky obdelníkové, ale postavené na kratší základnu. Ty platí pro náklápěcí jednotky (pendolino) kde se číslice zapisují pod sebe. K rychlostníkům patří rovněž předvěstníky, ty předvěstí povolenou rychlost na rychlostníku na zábrzdnou vzdálenost tedy <50km/h=400m, 50-100km/h=700m, >100km/h=1000m (>140km/h =2000m s pomocí LVZ). Mají stejné tvary jako rychlostníky +předvěstník tvaru trojúhelníku postavený na hrotu, který platí pro všechny rychlosti, krom těch pro naklápěcí jednotky. Předvěstníky se neumisťují když se rychlost mění o <10km/h. Poté ještě existují rychlostníky pro pomalou jízdu, ale ty nebudu rozebírat. A ještě, dnes už se nově neumisťují rychlostníky s odrazkami, ale s reflexní plochou. Staré s odrazkami dožívají.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Václav

Ve skutečnosti. A že je jich víc typů vím, ale na trati Kolín - Ledečko - Čerčany jsou (pokud jsem si všiml dobře) jen ty, které jsem popsal já.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

Je to možné,  ale jak zmiňuji výše: když dochází ke změně rychlosti >10km/h, musí být před rychlostníkem předvěstník.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!