News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Mapa oblast Kyjov

Started by vlldy, April 23, 2011, 10:23:00 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlldy

Zdarec, :D

Tak jsem se rozhodl, udělat si v simutransu takovou mapu okolí kde bydlím. První pokus jsem začal celkem dobře, jenže po chvíli mi došlo, že utrácím svoje peníze a pozdějí jsem zbankrotoval :D. Teď už jsem si přepl na VV a upravuju terén. Tak jsem si říkal že bych tu založil nové téma a sem by ste kdo chcete napsali svoje rady a tipy při tvoření vlastních map podle reality. Můžete sem napsat i svoje zážitky nebo třeba poradit s nějakými věcmi a na co si dávat bacha nebo jen nějaké obrázky. Zaujala mě mapa ČR a díky ní jsem asi na takový nápad přišel. A kdo by chtěl můžu sem dát mapu kterou tvořím až ji budu mít hotovou. Jde o oblast jižní moravy okres Hodonín kolem Kyjova. Zatím nevím kolik tam toho nacpu ale uvidíme :)


Přeju Veselé Velikonoce všem simutransákům ;)

Václav

Tak to budeš potřebovat průmysl vína - a já naštěstí o jednom slušném vím - stačí kouknout na sekci průmyslů stránek SNFOS.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

vlldy

Jéje, paráda díky, ten se bude hodit :)

Václav

... a jen tak mimochodem, je možné si zapnout angličtinu, ale podle mne je to zbytečné (ale je pravda, že já už se na těch stránkách pohybuji delší dobu). Stačí si v sloupci Télechargement (EN: Download) v přítomných tabulkách kliknout na název souboru doplňku, který chceš.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

vlldy

Tak víno mám stažené, ale ve hře se mi nějakým záhadným způsobem neobjevuje  ???
Mám ho ve složce simutrans v podsložce kam stahuju addony a normálně se mi všechny doteď zobrazily.
Když přepnu na VV a chci přidat průmysl nikde tam nic o vínu není ,hru jsem zkoušel 5x zapnout znova, restartovat počítač... zapnout znova..
Nevíte čím to je  ???

Václav

1. Ten průmysl je pro pak128
2. Dostupnost průmyslu je od roku 1900, ale bez zastarání - tedy zkusit vypnout omezení na čas
3. Průmysl má omezení na nadmořské výšky - zkusit tedy vypnout omezení na nadmořské výšky

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

vlldy

Nezabralo ani to, v seznamu to prostě není.
Napadlo mě, jestli není nutné začít úplně novou hru a ne načíst tu už rozehranou ,ale to asi není ten důvod.

Václav

To opravdu není. Mě se normálně objevují ty průmysly i v rozehrané hře. Když tak zkusit stáhnout ne jen samotný vinařský průmysl, ale celý komplet - tedy soubor frenchfood.zip.

A jen tak mimochodem, on to není pak soubor, ale zip archiv, v kterém je uložen adresář s všemi potřebnými pak soubory - a ty je nutné vybalit na správné místo - tak, aby se v tom adresáři s addony objevily tyto soubory:

factory.Agricultural_Coop.pak
factory.Wine_Producing_Castle.pak
factory.Wineyard.pak
field.grape.pak
good.Grape.pak
good.Wine.pak

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

vlldy

No mělo by být vše OK. Mám je všechny rozbalené v složce kam stahuju vše ostatní. Divné že zrovna tohle musí dělat problémy ,zítra se podívám po něčem jiným.

Václav

Tak teď už nevím. Mě napadá jedině zkusit ten adresář zapakovat do zipu nebo raru a uložit někam na uložto nebo něco takového a já se na to podívám.

... a co takhle zkusit stáhnout nějaký nový nightly spouštěcích souborů? Taky to může být způsobeno tím, že to mEGa vytvářel (myslím ty pak soubory) v nejnovějším makeobj - a tak to může chtít novou verzi spouštěcích souborů. Já totiž hraju s nightly čísla 4404 verze 110.0.2.

On ještě jeden vinařský průmysl je (myslím) v portugalské sekci ke stažení, ale ten obsahuje několik chyb.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní