News:

Want to praise Simutrans?
Your feedback is important for us ;D.

neaktivne servery

Started by Frost, October 06, 2011, 03:51:50 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Frost

pls...neviete niekto prečo nevidím žiadnu hru ?.....čo sa deje?
http://simutrans-germany.com/serverlist/


vdaka za odpovede.

Václav

#1
Já po síti nehraju, takže nevím. Ale snad to může být tím, že je nutné mít na svém počítači jen ty objekty jako jsou na tom serveru. Takže případné addony - a/nebo (pokud jsou uloženy v hlavním adresáři grafiky) celý adresář grafiky přejmenuj na jiný název - a pro síťovou hru si připrav čistou sestavu (tj. bez jakýchkoli rozšíření), která bude mít pouze základmí název grafiky. Je to sice poněkud nepohodlné, ale asi nic jiného nefunguje.

-->
A hlavně by alespoň jeden musel být aktivní. Jeden aktivní sice je, ale pro pak96.comic - nikoliv pro pak128.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

Quote from: VaclavMacurek on October 06, 2011, 06:17:10 PM
Já po síti nehraju, takže nevím...
Další hodnotná odpověď...
Quote from: VaclavMacurek on October 06, 2011, 06:17:10 PM
Ale snad to může být tím, že je nutné mít na svém počítači jen ty objekty jako jsou na tom serveru.
Ano, seznam serverů okamžitě zkontroluje veškeré paky přítomné v počítači a ihned navrhne nejlepší server...

Viděl bych to tak, že většina jsou neaktivní servery, které zapíná hostitel... Všichni nemůžou být vždy online...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Václav

Quote from: Lubak91 on October 06, 2011, 06:30:09 PM
Další hodnotná odpověď...
Aspoň jsem přiznal důvod, proč to nevím ... takže tuhle poznámku poněkud nechápu.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

Quote from: VaclavMacurek on October 06, 2011, 06:37:11 PM
Aspoň jsem přiznal důvod, proč to nevím ... takže tuhle poznámku poněkud nechápu.
Já zase nechápu, proč někdo odpovídá na něco, co neví, přesněji, "o čem nemá ani páru"
Připomíná mi to spolužáka, který vždycky argumentoval tím, že aspoň něco odpověděl. Kupř. na otázku: "Koho potkal pan Brouček v 15. století?" Odpověděl "Michaela Jaksona", na otázku kdo patřil k Ruchovcům, odpověděl "Eva Záhrobská" a to je jen, co si pamatuji z jeho zkoušení v češtině...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

VS

Věc se má tak, že Frank, který provozuje fyzický stroj se seznamem se rozhodl, že už ho to nebaví (nezaručené info z druhé ruky). Na náhradě se pracuje, řekněme, rozumným tempem. Prozatím je možné se připojit ručně pomocí adresy, kterou stačí ručně napsat do toho políčka ve hře...

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Frost

aha , :(  , ono o snahu pripojit sa k hre stacilo rozkliknut zoznam serverov a tam kde si hral sa dalo pripojit....problém s pakmi nemám , len to že ho tam nezobrazí :((

hraval som simutrans.enthropy...

VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!