News:

Do you need help?
Simutrans Wiki Manual can help you to play and extend Simutrans. In 9 languages.

Změna struktury složek pro addony (r5091)

Started by VS, January 18, 2012, 09:22:28 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VS

Zdroj: http://forum.simutrans.com/index.php?topic=8990.0

Co se mění?

1) Nová struktura složek pro addony je addons/pakXYZ/..., zatímco dosud to bylo pakXYZ/...

2) Složka "addons" může být jak v dokumentech (dokumenty/simutrans/addons) tak i přímo "vedle exáče".

3) K addonům lze přibalit překlady, které patří do složky addons/pakXYZ/text/soubor_cs.tab

Důsledky:

a) Složky jsou jinak, změna je život.

b) Odteď není nutné vůbec sahat na složky s původními sadami, ať už je uspořádání jakékoliv... to pomůže především síťovým hrám.

c) Překlady addonů netřeba kopírovat do hlavní složky s překlady. Pokud bude archiv zabalený tak, že v něm budou paky a ve složce text překlady, stačí archiv dát do addons/pakXYZ a rozbalit, všechno přijde tam kam má.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Lubak91

A to se váže k nějakému nightly, nebo se připravuje nějaká nová verze?
Já jsem zvyklý všechno z archivů přetahovat ručně, protože při rozbalení nemám jistotu, jestli jsem se trefil :)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

VS

Mělo by to tak být od verze 5091, čili zřejmě dnešní nebo zítřejší nightly.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Václav

#3
No, fajn. Něco takového bylo docela potřeba. Ty addony pospolu s základní grafikou v případě jednoho hráče byly docela divné a špatně se spravovaly.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní