News:

The Forum Rules and Guidelines
Our forum has Rules and Guidelines. Please, be kind and read them ;).

simutrans.webz.cz-anketa

Started by TommPa9, October 21, 2009, 08:56:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TommPa9

Na Xlivesových stránkách www.simutrans.webz.cz probíhá anketa, jejíž výsledek mě ze statistického hlediska velice zajímá, její téma je:

Vytváříte vlastní addons?
Anketa

Hlasovat můžete buď ZDE
nebo na
www.simutrans.webz.cz

Docela jsem zvědavej na její výsledek :D

VS

To já taky - i když nevím kde mám hlasovat!

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!


VS

Ne, už jsem stejně hlasoval... nemusíš mi dělat zvláštní kategorii :)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Snad ne 6x u ano ;) to by se ta statistika dělala dost blbě :D

VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

No já tak malinko uvažuju nad tím, že jsem spíš měl označit variantu: Chtěl bych ale neumím to...

Jinak i "archivní" ankety stojí za to si prohlédnout... člověk se lecos dozví...

Lodovico

Ja ti tam nezapadnu.
Udelal jsem loni jednu plachetnici na kusovky pro 19. stoleti paku 64, ale vyslo najevo, ze jsem nemel poneti, ze existuje neco jako "player's color",
tak ani nevim, jestli to pozdeji Prissi nevyhodil.
Rozdelal jsem model jeste starsi plachetnice pro sypky, ale je to desny casozer, a tak to jen lezi nedodelane na disku

Takze v ankete bych ani nevedel, na co kliknout.