News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Budoucnost webu Simutrans.eu

Started by Jakub Cabal, October 25, 2014, 11:31:13 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jakub Cabal

Zase nám uběhlo pár let a na mém webu se celkem nic nezměnilo. Nyní bych chtěl udělat pár zásadních změn a chci znát váš názor na ně.


Už jsem rozhodnutý, že na web nasadím redakční systém WordPress, protože už mě nebaví a hlavě nemám čas si piplat něco vlastního. S tím souvisí celková změna konceptu webu, web by se měl spíše přiblížit blogu. Postupně bych chtěl taky rozšířit řady redaktorů, aby bylo více sil na tvorbu webového obsahu, bylo by krásné publikovat příspěvky nejen o nových verzích Simutransu, ale také například rozhovory s vybranými programátory či tvůrci addonů. Redaktory by se mohli stát také aktivní tvůrci addonů, aby měli možnost publikovat na webu svou práci. Upload addonů, který je na webu dnes bych asi zrušil, stejně je využíván jen minimálně.


Takže co vy na to? Pokud máte nějaký návrh co dál s webem, tak určitě napište...
www.simutrans.eu - Czech fan Simutrans website

Leif

Určitě dobrý nápad, alespon to Simutrans trošku oživí!  ;)

Jakub Cabal

Tak situace je taková:
Začátkem února přestane fungovat web na adrese www.simutrans.eu, doména vyprší a myslím, že je zbytečné ji prodlužovat. Web v novém provedení jsem přesunul na adresu www.simutrans.4fan.cz. Web nyní běží na WordPressu, takže konečně můžu nabrat nějaké další redaktory.


Chtěl bych tedy poprosit zájemce, kteří by mi rádi pomohli s tímto webem ať se mi ozvou. Také bych chtěl oslovit aktivní tvůrce addonů, aby se mi ozvali též. Po domluvě z nich udělám redaktory a budou tak moci své výtvory publikovat v příspěvcích na novém webu.
www.simutrans.eu - Czech fan Simutrans website