News:

Simutrans Forum Archive
A complete record of the old Simutrans Forum.

1. PARNÍ OLYMPIÁDA

Started by Vladki, June 01, 2012, 06:17:59 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vladki

Dovolim si informovat fanousky simutrans z Brna a okoli, ze v blizkosti oskliveho obchodniho centra v Modricich byla dokoncena parkova zeleznice, a ze zitra probehne slavnostní otevření hlavního nádraží "v odsunuté poloze" ;) Ma byt pritomno mnoho parnich i jinych modelu po cely vikend. Podrobnosti na http://www.smpd.cz/

Pripadne jestli by se nas naslo vic, co tak se nekde sejit na pokec na zivo?

VS

Joj, to mám přes celé město... uvidíme :)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Vladki

No to je siiiilena dalka... ;) Ja se tam chystam nakouknout v nedeli, ale jeste to neni jiste.

TommPa9

Ach jo... proč všechno co by mohlo být zajímavé se koná v době, kdy mám jiný plán (instalace čerpadla a filtru do mého jezírka) a ještě navíc na druhý straně republiky.. takže prosím udělejte mi hoodně hezkých dokumentačních fotek a pokud tam bude něco hodně zajímavého tak zjistit co nejvíc informací a zajistit co nejvíc podkladů ;)

VS

Tak jsem to nakonec nedal :-(

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Sim

TommPa9 nas lakuje, on neresi instalaci cerpadla a filtru do jezirka, ale umistuje tam zakladnu, aby tam mohly kotvit lode a lovit ryby. Cele to je za ucelem studia, zda "to" ve hre jsou sadky nebo hejno ryb :-)

TommPa9

Při rozměrech tý loužičky co jsem si pořídil by ty lodě musely být jedině vyřezané z kůry :D

Vladki

A lovit budou akvarijni rybicky. Jo to by byl prumyslovy retez - tropicke jezirko -> zverimex ;)

Sim


meme



TommPa9

Sim -> 18. června 2012

meme -> 23. června 2013


Do roku a do dne vám chlapci nějak nevyšlo :D