News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Výzva pro tvořiče addonů

Started by matex, November 10, 2010, 01:39:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

matex

Zdarvím.

Nevím kam to dát a docela to spěchá.

Po prohlídnutí stránek týkající se tvorby Velké Prahy, jsem dostal nápad, že by se mohli udělat i další města. Proto bych prosil tvořiče addonů, jestli by mi nemohli udělat trolejbusy a autobusy v hradeckých barvách. (hradeckých- myslím Hradec Králové) Zveřejním zde i fotky hk busů. Předem moc díky a pro ty, kteří něco vytvořej, ať to tady zveřejněj.




Fotky jsou odtud: http://www.mestskadoprava.com/index.htm
Nadbytečné příspěvky skončily v koši.

Václav

Matexi, ty fotky by bylo lepší zalinkovat přímo ze zdroje (a že jsem si jist, že že jsi je odněkud stáhnul - než jsi je hodil do přílohy) a nepáchat kvůli tomu takovýto vícenásobný post - zejména pokud jde o ty první tři příspěvky.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

Tady je to zralé na akutní zásah moderátora...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

VS

Člověk se vrátí ze školy a má tu tohle spěšné pozdarvení :D

Matex: Napsat několik zpráv za sebou je možná přípustné na icq (kde to je jeden řádek), ale tady to zabere tři obrazovky a spíš obtěžuje. Chápu že jsi sem chtěl dát víc obrázků, ale jak Václav říká, mnohem lepší by bylo dát prostě odkaz na ty stránky. Nahrávat to sem na fórum nedává moc smysl...

Dodal bych jenom standardní upozornění že tady nikdo nic nedostává za to co dělá, takže pokud Tvá prosba zůstane nevyslyšena, není to nenormální... prostě se nikomu nechtělo dělat... ale to určitě chápeš :)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Vzhledem k tomu, že je to nejspíš narážka na mě (myslím tu žádost o tvorbu) tak vytáhnu s pravdou ven.

Ano, mám kdesi v archivu trolejbusy pro několik měst (z hlavy nevím jaká přesně ale rozhodně je tam Plzeň, Pardubice, Mariánské Lázně, Ostrava a asi i Hradec Králové.) Potíž je v tom, že jejich grafika je tak 3 roky stará a pochází z dob úplných začátků s tvorbou (takže kvalita nic moc-asi jako teď :D) Další problém je v tom, že jsou konstruovány na jiný systém pozicování než je běžné (pro odborníky v datu odkazuji na každý pohled zvlášť na zvláštním obrázku) takže by s tím bylo ještě víc práce... volně přeloženo pokud to chceš tak ti poskytnu grafiku z roku X ale zbytek si uděláš sám ;)

matex

TommPa9: Pokud mi to někdo ŘÁDNĚ vysvětlí, mohu si to udělat i sám. Zde na fóru ani nikde jinde tomu vůbec nerozumím. A moderátorovi se za vzniklé potíže omlouvám.