News:

Want to praise Simutrans?
Your feedback is important for us ;D.

Logo

Started by Tomas, January 18, 2009, 05:25:35 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tomas

Zdar a sílu!
Kdysi dávno se po fóru potulovalo logo Simutrans v SVG. Bohužel ať hledám jak hledám, nemůžu ho najít :(
Nemáte ho někdo; případně netušíte kde to bylo?

Mockrát díky

T.

VS

© Kristian Koerselman / Stormoog

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Tomas

Ještě se tady někde potulovala verze s transparentním pozadím. O té nic nevíš?

romik

#3
Quote from: Tomas on January 18, 2009, 07:31:11 PM
Ještě se tady někde potulovala verze s transparentním pozadím. O té nic nevíš?
Trochu jsem se podival na net a nasel jsem tento odkaz http://graphics.simutrans.com/thumbnails.php?album=20 a obrazky jsou Simutrans Big Logo nebo Simutrans logo - PNG

VS

Prostě v tom svg smaž pozadí. Jestli to nemůžeš/nechceš, řekni si a já to udělám...

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!


Tomas

VS: jo, to mi nějak nedošlo... :( Mohl by jsi to pozadí, prosím, smazat? Já bych kvůli tomu musel instalovat Inkscapce. Mockrát díky.

Frank: thanks, but you image is not SVG (scalable vector graphic).

VS

Prosím...

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Tomas

Děkuji, děkuji. Máš u mně Tatranku, nebo nějaký její ekvivalent ;)

VS

Raději za mě udělej tu zkoušku z teorie obvodů... :D

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

#10
Quote from: VS on January 19, 2009, 05:39:54 PM
Raději za mě udělej tu zkoušku z teorie obvodů... :D
Zlatá zkouška z Kosmovy "Kroniky Čechů":D

Tomas

Tak ta teorie občas ještě jde.
Moje zkušenosti z VŠ jsou asi takové, že veškeré teoretické předměty byly pouze skrytý IQ test jestli na to člověk má / nemá a 90% informací které se ke zkoušce naučil mu v budoucnu byly k hovnu ničemu.

Ty máš teorii obvodů (BTW: obvod kružnice = π · d ;D), Tom má jakousi Kroniku a já válčil s aplikovanou mechanikou a mechanikou lomů (chybí mi tu zvracející smajlík, protože to je možná ještě horší než IQ testy a klystýr zároveň). Holt když chce mít člověk nějaký ten titul (nebo aspoň maturitu) tak si nevybere...

VS

Pravda. Jen doufám že to vymňouknu líp než na těch 51 bodů jako minule ;)

K čemu vlastně to logo bude?

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!