News:

Simutrans Chat Room
Where cool people of Simutrans can meet up.

Problémy s jazykem stránek (únor 2011)

Started by Lubak91, February 07, 2011, 10:58:08 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lubak91

VS: Nevím jestli to má souvislost s výše uvedenými přesuny, ale teď jsem zjistil, že mám texty na foru anglicky, ač mám nastavenou češtinu. Takže by mě zajímalo, jestli to trápí více osob, nebo jenom mě.

(kdyžtak bych požádal o odstranění příspěvku po vyjasnění, děkuji)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Nemo

#1
VS - ano i mě se přehodila čeština na angličtinu a trochu mi to vadí, angličtinu moc neovládám. Jo a mimochodem, nedávno se změnili ikonky na foru a přestala se zobrazovat ikonka nového příspěvku u vlákna, je tam jen lehce ohraničený obdélníček. Jeho funkce je zachována ale je bez grafiky, tedy velmi nevýrazný.

VS

Před několika dny někdo na server zaútočil a software je nahraný znova. To má několik důsledků...

1) Různé drobné změny a úpravy jsou pryč - to platí pro chybějící grafiku. Zkuste stránku obnovit, měly by tam být ikonky tohoto typu

2) Změna jazyka - zatím nejsou nahrané balíčky s překlady.

3) Problémy s přihlašováním a odhlašováním - smazat cookies, pokud to je třeba. Většinou je to v prohlížeči pod nějakou volbou "smazat osobní data".

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Václav

No. Ještě včera byla čeština OK. Tak nějak jsem čekal, že se to podělá dřív - nebo vůbec. Ale když už jsme u té češtiny, stálo by za to (potom - až budou jazykové verze nahrány) opravit Zobrazuji náhlad na Zobrazuji náhled. Už jsem to psal kdysi do jednoho téma.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Lubak91

VS: Tu změnu ikonek jsem zaregistroval, ale myslel jsem že to je nějaká modernisace grafiky :D Ale čeština mi zmizela právě až po těch včerejších přesunech... No můžeme být rádi, že forum funguje...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!