News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

problem

Started by Reeno, September 24, 2008, 01:45:21 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

kaarfii

To já sice taky, ale heslo je nefunkční

Lubak91

Všem to funguje (teď jsem to zkoušel), tak bude problém asi na vašem přijímači...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

tony.p

nevíte někdo co s tím?

TommPa9

Zkus jinou Nightlinu ;) Jinak netuším... podobný věci se stávají když spíchneš do sebe 2 paky ale tady fakt netuchám... někdo kdo poradí líp?

Sim

Tohle spis vypada, ze byl prekrocen maximalni pocet obrazku ve hre => odstranit nepouzivane .pak soubory

tony.p

mno, takhle jsem to taky pochopil, ale nechápu proč to má s počtem addonsů najednou problém. dřív jsem měl kolem 3300 addons a hra fungovala normálně. teď po stažení nejnovější nightly mi jich přibilo možná 20 a už to hlásí chybu.. :/

Sim

Problem neni primo s poctem addonu, ale s tim, kolik "uvnitr" obsahuji obrazku. Jen pro predstavu; uplne obycejny vozitko obsahuje 8 pohledu, pokud je to pro prepravu lidi a udelam tomu zhasinaci okna, je tech pohledu 16. Vagon co je pul pro lidi a pul pro postu ma tech pohledu 32, pokud se budeme bavit o vagonech na uhli, tam je tech pohledu asi 40, mozna vic.

Takze pridanim treba peti novych vozidel to covek muze najednou nafouknout klidne o 40, ale taky o 200 nebo vic obrazku ... a driv nebo pozdejc muze k tomu prekroceni dojit.

Zkus smazat (ja to delam tak, ze tomu na zkousku zmenim koncovku z .pak na .pak_ abych to mohl pripadne snadno vratit zpatky) par addonu a uvidis, jaky to bude mit efekt. Pokud to pomuze, najdi si nejaky, ktery jsou mimo oblast pusobnosti tve rozehrane hry (zpravidla hodne stary vozidla nebo podporu zpusobu dopravy, ktery nevyuzivas) a melo by to jit.

NPete

Tak mi zas nějak vyrostla budova na trati

Václav

Něco podobného už je řešeno v hlavní foru řešení chyb. Možná, že tohle jim taky pomůže. Doporučuji obrátit se tam - do téma Pack 128 Cotton plantations.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

NPete

Moje ,,angličtina,, je hodně mizerná,jestli to tam přepostneš tak se ani nebudu zlobit :D Díky....

Václav

Provedeno - Dwachs ohlásil, že to stále stejný problém - a už se pracuje na jeho odstranění.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Sim

Podobne jako se tu objevil problem s postavenim budovy na kolejich, me se nejakym zpusobem ocitla radnice na svahu:


Jak presne k tomu doslo, netusim. Vim jen, ze puvodne byla v rovine. Mohlo k tomu dojit pri otaceni mapou i jinak. Je to verze 110.0