News:

Use the "Forum Search"
It may help you to find anything in the forum ;).

Stavba autobusového depa nie je možná

Started by Maiky, May 20, 2013, 08:38:52 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maiky

Nainštaloval som hru a chcel som skúsiť šťastie. V meste som vytvoril 2 autobusové zastávky a chcel som vytvoriť depo. Depo mi nechcelo vytvoriť nikde, kde som klikol. Návody som našiel na elektrifikáciu, letiská, ale nie na obyčajný autobus. Môže mi niekto poradiť, v čom je problém?

VS

Depo musí být na konci cesty / na posledním políčku, kde je silnice.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Maiky

Áno, aj to som skúšal, ale nešlo to. Možno mi tam ešte niečo chýba postaviť.

Maiky

Takže zistil som, že si musím postaviť aj vlastnú cestu, inak sa depo nepostaví. Nahodil som cestovný poriadok a po stlačení štart mi píše, že vozidlo nevie nájsť cestu. Prečo?

TommPa9

protože mezi depem a zastávkou je někde nespojená silnice. bohužel autobusy neumí skákat :)

Václav

Quote from: Maiky on May 21, 2013, 10:22:25 AM
Takže zistil som, že si musím postaviť aj vlastnú cestu, inak sa depo nepostaví.
Ano. Simutrans není TTD, kde se silnice či vlaková trať (ať už jde o klasické koleje, jednokolejku či maglev) pod depem postaví sama.

A já jsem docela rád, že tady v Simutransu se depo staví na již existující cestu.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Maiky

Quote from: Václav on May 21, 2013, 01:38:03 PM
Ano. Simutrans není TTD, kde se silnice či vlaková trať (ať už jde o klasické koleje, jednokolejku či maglev) pod depem postaví sama.
Bol som v tom, že mestská cesta (nie mnou vytvorená) stačí.

Maiky

Quote from: TommPa9 on May 21, 2013, 10:34:16 AM
protože mezi depem a zastávkou je někde nespojená silnice. bohužel autobusy neumí skákat :)
Bola tam mestská cesta. Ale zrejme si musím naťahať cez mesto vlastné cesty.

Vladki

To je hodne divny. Ja bezne stavim depa i zastavky na mestskych ulicich. Nehrajes nahodou experimental?

Václav

Quote from: Maiky on May 21, 2013, 08:25:53 PM
Bol som v tom, že mestská cesta (nie mnou vytvorená) stačí.
No, něco mne napadlo - depo se staví na jen konec silnice.

Tak jak je to vidět na tomto obrázku vlevo nahoře:

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Maiky

Možno mi depo zacláňalo a nevidel som nedokončenú cestu, neviem, nemám tú hru uloženú. Skúsil som to teraz znova a autobusy pekne vyšli.