News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

Nightly builds

Started by Kotislaw, January 01, 2009, 09:46:09 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kotislaw

Chtel bych se zeptat co to je! :-) jestli je to jen nejaky vetsi:-) addon nebo nejaka uplne jina verze! Prave nvm jestli to mam stahovat aby me to neposralo nejak simutrans. dik za odpoved



VS

Prostě verze která se udělá každý den ze současného stavu, ať je jakýkoliv.

Bez záruky atd. Pokud to někdo "zapíchne" v půlce s tím že se něco dodělá zítra, asi fungovat nebude ;) Pokud bude zrovna všechno hotové, fungovat bude. Některé jsou tedy poměrně kvalitní, jiné se ani nerozjedou. Chyb bývá jak much, tedy poslední dobou...

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Kotislaw


VS

Celé je to tabulka o dvou sloupcích.

Nejdřív jsou na obou stranách verze pro linux (žluté pozadí),
potom pro Windows (modré),
potom vpravo 128 a vlevo 64 (růžové).

Ty odkazy jsou řazené tak, že ten nejhořejší v bloku je vždycky nejnovější.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Nemo

No chyb je tam mnohdy dost, je to asi dobrý jen pro někoho kdo chce experimentovat. Já jsem si to stáhl jen proto že se tam mohou auta předjíždět, funguje to, jenomže na druhou stranu autobus pokud v zastávce nenabere cestující ani žádné nevysadí inkasuje mínusovou částku. Zajímavé, někdy to je dost vysoká částka a tak se mi stalo že MHD v drtivé většině nevydělává atd. No ve chvíli kdy jsem na tyto chyby přišel tak už jsem měl dost nového postaveno a už se nechci vracet, tak se moc těším na 101čku.

Eiffel

Jako stravitelná i co se týče výdělku se mně jeví verze 2184 s pakem 306.

VS

Jestli je stabilní, výborně. Už delší dobu používám 2159...

A ještě, u paku128 je náhodou zrovna ta 306 poslední kde je nějaká změna pro hráče, potom až zase 325 (dnes) a dál. (Ty verze mezitím vznikají tak, že pracuji na materiálu který není součástí paku... zatím ;) )

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

#9
ani verze 2082 není nejhorší. Je v ní sice trochu problém s odměnami, ale při troše dovednosti se vydělávat dá... při použití nejlevnějších silnic, aut s nejnižšíma nákladama nebo největší kapacitou. Tuším, že výraznější výdělek se dá předpokládat až v 80. letech 20. století a taky bych doporučil použít začátečnickej mód, kdy dostanete "úvěr" -800 000simupěněz. pokud přetáhnete -> krach

Eiffel

2218gdi-pak128 ve verzi 325

Odehrál jsem už cca 10 simulet /momentálně jsem v roce 1942/ a neshledal jsem závažnější chyby. I zisk je slušný jak v osobní tak i v nákladní dopravě.

VS

Dokážeš nějak ohodnotit silniční vozidla? Připadne mi, že jsou nějaké slimákovaté... ale jistý si nejsem.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Eiffel

Quote from: VS on January 07, 2009, 05:08:37 PM
Dokážeš nějak ohodnotit silniční vozidla? Připadne mi, že jsou nějaké slimákovaté... ale jistý si nejsem.

Nemám pocit, že by silniční vozidla byla oproti jiným verzím pomalejší, ale pro jistotu se na to zaměřím a po pár simuletech dám vědět.

VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Eiffel

a) silniční vozidla, podle mého názoru, nijak nezpomalila oproti předcházejícím verzím

b) lenost postihla veřejné služby /a nebo jsem někde něco přehlédl v nastavení/. Jeví se mně, že veřejné budovy a silnice rostou velmi pomalu i přesto, že roste počet obyvatel ve městě. Za 13 simulet se mně rozšířila 1 budova radnice a postavily cca 3-4 veřejné budovy.

c) hustotu provozu mám nastavenou na 5, ale v této vezi došlo k jejímu úbytku cca o 75%

Poznámka: hrát jsem začal ve verzi 99.17.1, tak je možné, že tím došlo ke zpomalení veřejné služby a hustoty provozu.
   

Václav

Quote from: Eiffel on January 07, 2009, 04:00:50 PM
2218gdi-pak128 ve verzi 325

Odehrál jsem už cca 10 simulet /momentálně jsem v roce 1942/ a neshledal jsem závažnější chyby. I zisk je slušný jak v osobní tak i v nákladní dopravě.

To je sice hezké, ale odmítá vypnout hlášky o přeplněných stanicích. A taky ještě není umožněno vypnout hlášky o rychlostních rekordech nezávisle na zrušení hlášek o nových či již nedostupných vozidlech. Proti verzi 2159 jsem ale nezjistil žádné větší rozdíly.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní