News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

Chyba při otáčení nových elektráren

Started by Václav, August 10, 2008, 03:03:26 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Václav

V nejnovějších grafických souborech paku 128 (jaké byly k dispozici na tomto foru před jeho dočasných odmlčením) je k dispozici úplně nová uhelná elektrárna, nutno říci, že vypadá opravdu dobře, ale je s ní spojena jedna chyba - když jsem naposledy otáčel mapu, abych mohl v jednom městě upravit okolí přístavu, abych mohl začít stavět podzemku, zjistil jsem, že se jedna z dvou uhelných elektráren, které v té době byly na mapě, posunula přes nádraží - a tím jej samozřejmě zničila - a ani další otočení mapy nepomohlo.

Je však otázka, zda to nemohlo být způsobeno kombinací velikosti mapy (2000*1316, Česká republika) a výkonem procesoru (AMD Duron 750 MHz).

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Tomas

Tohle se řešilo ještě před odmlčením. Pokud si dobře pamatuji tak problém nebyl ani tak v mapě/rozměrech/procesoru, jako spíš v tom, že objekty nebyly na otáčení mapy připravené.

Václav

Jo, to jsem si všiml třeba u toho projektu jaderné elektrárny, že v té původní verzi dělala nepořádek - ale pak už ne (alespoň myslím), pouze ten jednopolíčkový pruh na jedné straně (který dělá základnu objektu do čtverce) je dost nepříjemný. Asi by chtělo tu jadernou elektrárnu alespoň  dočasně předělat na čtvercovou.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní