News:

Simutrans Wiki Manual
The official on-line manual for Simutrans. Read and contribute.

Semafory

Started by Václav, October 21, 2008, 10:46:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Václav

Já vím, že se už semafory asi několikrát řešily před odmlkou, ale... mám jeden menší problém s tím, kam které postavit.

Mám docela rozsáhlou železniční síť (v tom screenshotu není těch pár silnic téměř vidět), při jejíž stavbě jsem používal princip páteřnosti - sdílení kolejí pro několik spojů (nejen kvůli snížení nákladů, ale zejména kvůli ušetření místa pro budoucí výstavbu).Týká se to zejména části sítě od Hradce Králové na východ a na jih. Zejména mezi Ostravou a jakýmsi městem na soutoku Moravy a Bečvy (alespoň myslím, že by to mohla být Bečva) jezdí velké množství nákladních vlaků - a není pro ně v některých místech dost místa - což způsobuje, že se zasekávají.

Potřeboval bych tedy vědět, kam které semafory postavit.

Obvykle používám jen základní plus long, ale opravdu si nejsem jist, kam které. U již zmíněného města na soutoku Moravy a Bečvy je jedno z míst, kde se spojuje více tratí. Od něj na východ, směrem na Ostravu je krátký úsek, kde se setkává příliš mnoho vlaků a tam se mi v poslední době začaly zase sekat.

Zde je odkaz na save

http://uloz.to/866504/VMa-MapaCR-19.sve

K úspěšnému načtení ale potřebujete následující:
Guathierův pak maglevu (menuconf.tab a zipový soubor s budovami a vlaky )
jaderný průmysl
podzemní dráhu
Zenův pak letadel
Thalys
-- když zapomenete stáhnout Chrysler a Alter Oper, nic se nestane, pouze v tom místě bude prázdné místo
-- a hlavně spouštěcí nightly build alespoň 2056 (a pokud možno také poslední grafický set pro pak128)

Chtěl jsem přihrát i save z staršího data bez maglevu, to pro ty, kteří dávají zatím přednost verzi 99.17 (maglev totiž funguje jen až verze 100) ... ale až příště.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Sim

Ahoj, chci rozpoutat znovu diskusi nad semafory.

VS se na me obratil s dotazem na spravne nazvoslovi, na prakticky vsem jsme se domluvili, v podstate v souvislosti se zavedenim noveho nazvoslovi chystam i neco jako navod.

Chci tam samosebou uvadet pouze zarucene informace, tedy to, co si sam vyzkousim.

Jenze se objevil problem. U "long" signalu jsem neprisel na to, jak ho spravne pouzit.

Lepe receno, prisel jsem na to, jak ho pouzit na samostatne trati, po ktere ma jezdit vice ruznych vlaku. Pak v podstate bez problemu lze provozovat jednokolejnou trat s vice zastavkama, aniz by dochazelo k zasekavani provozu.

Jenze pokud takovouto jednokolejnou trat napojim aspon jednim koncem na zbytek kolejove site, nefunguje mi to - i ke zbytku site to pristupuje jako k jednokolejne trati.

Vi nekdo, jak presne to ma fungovat?

Oficialni navod rika neco v tom smyslu, ze na navestidle dostane vlak volno, pokud za dalsim navestidlem na zvolene trase vlaku ma vlak kam jet. Jenze kdyz se jedna o jednokolejnou trat ktera ma fungovat v obou smerech, je dalsi navestidlo zase "long" typu. Kdyz je to pred cilovou stanici, je to v poradku, kdyz ale za touto stanici pokracuje dvoukolejka, pristupuje to k teto dvojkolejce stejne, jako by to byl dalsi jednokolejny usek. Tedy i kdyz je ve stanici volno, vlak tam nemuze, protoze na zbytku trate nekde je jiny vlak.

Ma nekdo s timto typem navestidla zkusenosti?

A druha vec, zrejme na VS ... uz je opravena chyba ve funkcnosti navestidla "ukonceni vyberu koleje"? Pokud ano, jak by mela byt navestidla postavena? Porad mi to totiz nefunguje tak, jak bych potreboval.

Nemo

#2
VaclavMacourek - dej na uloz.to kompletní zabalenou hru, rád bych se podíval jak ti to tam jezdí aniž bych musel pátrat po ruzných doplncích.

Návěstí - kdysi jsem se také zajímal o to jak fungují různé druhy signalizací a vypátral jsem toto:
LONG signal - návěstí volného úseku. Tato signalizace, dle mého, řeší problém hlavně tramvají a to v případě okružní jednokolejky. Tady se totiž může stát, že z dané tratě jsou odbočky stranou po kterých se tramvaj bude vracet na hlavní trat. V tomto případě LONG signal nepustí na trat vozidlo dokud v hlídaném úseku bude jiné vozidlo a to na odbočce nebo ve stanici. V praxi jsem toto nepotřeboval tak to nemám vyzkoušeno.

Pre signal - předsignalizace (nebo tak nějak) má za úkol nepustit vozidlo dál pokud na dalším návěstidlu není zelená. Používám tuto signalizaci na křižovatkách aby mi nevjel vlak do křižovatky. Pokud by nemohl pokračovat dál tak tuto křižovatku zablokuje pro ostatní směry které by jinak mohli projet. Vyzkoušeno a funguje to.

CHOSE signal (hradlo) - výběr volné koleje - to zná asi každý, používá se na vícekolejných nádražích avšak konec chose signal jsem nikdy nepoužíval, nestavěl jsem průjezdné vícekolejné nádraží, tak nevím jak funguje ani kam ho postavit. Pokud to někdo víte, napište rád se přiučím.

Sim

Nemo > jde o to, ze ten long signal by mel fungovat podobne, jako bezne navestidlo v TTD ... to znamena, ze pri pouziti tohoto navestidla se stanice nechova jako semafor. Uz jsem to vicemene pochopil, jak to je - zadrhel byl, ze jsem predpokladal, ze se jedna o nahradu zluteho semaforu pro jednokolejnou trat. Ale je to tak, ze se jedna o nahradu cerveneho semaforu pro jednokolejny usek dvoukolejky se dvema a vice zastavkami za sebou. Na zacatku tohoto useku, jeste na dvoukolejne casti, se zada dvojice techto semaforu (na kazde koleji pro svuj smer), to same na konci useku. Pak vse funguje jak ma.

Ohledne volby koleje, pokud se jedna o neprujezdne nadrazi, vetsinou funguje spravne. Problem nastava ve chvili, kdy se jedna o prujezdne nadrazi, vlak mam danym nadrazim projet a nema zde zastavovat. Pak totiz ceka u navestidla volby koleje, dokud nebude mit volnou cestu az do mista, kde ma zastavit - bez ohledu na umisteni navestidla konce useku volby koleje. Vim, ze s tim byly problemy po celou dobu, takze jsem to vzdy pouzival jen tehdy, kdyz v nadrazi kazdy vlak zastavoval. Jestli se ale jedna o vlastnost nebo o chybu, netusim.

hApo

Tak já třeba používám celkem s úspěchem choose signal. Přišel jsem totiž zhruba na to, že nádraží jsou nejpropustnější se 4 kolejemi (2 pro každý směr) a návaznou 2kolejnou mapou. Ovšem stávalo se mi, že vlak si na choose signalu vybral kolej v protisměru, a pak se celý systém zasekl...

Sim

hApo > to mi pripomelo dalsi nectnost automaticke volby koleje.

Priklad. Mam nadrazi, to ma dve koleje dlouhe a jednu kratku (vlecka do fabriky). Vlaky, kterych se ma volba koleje tykat, jezdi na dve dlouhe koleje, proto odbocka na treti kolej je jeste pred stanici, takze pokud vlak jede na tuhle kolej, neprojizdi kolem navestidla volby koleje.

I tak se obcas stane, ze se vse zasekne... a kdyz se snazim najit pricinu, najdu vlak "zabloudenej" na kratky koleji.

Zrejme tedy plati, ze pokud k nejakemu nastupisti vede cesta kolem navesti volby koleje, je jedno, zda vlak prijizdi prave touto cestou. I kdyz jede z druhe strany, chova se taky jako by projel kolem zminovaneho navestidla.

hApo

sakryš, teď jsem zjistil jakou jsem dělal chybu v Rogalandu... Místo Longsignals Presignals... Jinak bych dopadl o něco lépe...

Václav

VaclavMacourek - dej na uloz.to kompletní zabalenou hru, rád bych se podíval jak ti to tam jezdí aniž bych musel pátrat po ruzných doplncích

Tohle už je vyřešeno. Místo long signálů jsem použil žluté semafory a to vždy na konci koridoru, takže nevjel do úseku, dokud další nebyl volný.

Chtěl jsem u jednoho nádraží vyzkoušet semafory pro volbu koleje, ale nějak to nefunguje - s červenými i s žlutými semafory. Vždy se vlak tupě snažil vjet na kolej určenou v jízdním řádu.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

hApo

Když máš návěstí pro volbu koleje, tak tam neumisťuj žádná další návěstidla, funguje to tak nejlíp.

hernajs

Už jsem asi přišel na to, jak funguje Návěstí konce volby koleje (nebo jak se to jmenuje). Ono to Návěstidlu volby koleje říká, že se má vyhnout určitému nástupišti (umisťuji ho mezi Návěstí volby koleje a nástupiště)...

Ota

Několik poznámek k semaforum:

(stavím hlavní tratě zásadně dvojkolejné, jednokolejky jen jako krátké odbočky z koridoru - obvykle využívané jen jedním vlakem)

Za své postřehy ruku do ohně nedám, ale nějak to funguje. I když některý vlak občas čeká déle než obvykle a zdá se mi, že by mohl jet, k sukování nedochází.

1. normal signal používám v podstatě jen na dělení trati na úseky

2. Presignal brání vlaku vjet do křížení aniž by za ním byl volný úsek. Na druhé straně umožní současný průjezd dvou či více vlaků křížením současně, pokud se nekříží jejich dráhy a mají volno k opuštění křížení. Dávám je na obě strany nádraží na každou kolej - obousměrně a na vjezdovou trať těsně před rozvětvení (jednosměrný)

3, výběr koleje - dávám před vjezd do nádraží ještě před vjezdový pre-signal

4. konec výběru koleje slouží např, k tomuto: do 5-ti kolejného nádraží vedou dvě trati. Na každé je návěští volby koleje. Pokud však bude v propojce mezi druhou a třetí kolejí konec volby, budou vlaky z jedné trati najíždět pouze na koleje 1 a 2, z druhé trati na koleje 3-5. Z opačného směru mohou vlaky najet na kteroukoli kolej. Tento typ návěští mi nejde postavit jako jednosměrný. Pak by jedna trať mohla použít 2 koleje a druhá všechny

5. long-signal používám na odbočkách. Před odbočkou na hlavní trati je long-signal, za ní normal signal. Vlak na hlavné trati zůstane stát, pokud se na odbočce pohybuje vozidlo v úseku odbočky nacházi vozidlo. To ovšem není potřeba je-li hlavní trať i odbočka dvojkolejná - stačí pak křížení ochránit pomocí pre-signals

Sim

Ota > vse odpovida mojim poznatkum, jen k bodu 2. ... pouziti pred krizenim je spravne, nicmene i kdyby tam navestidla nebyly nebo byly jine (krome long), vlaky ktere se nekrizi projizdi taky.

hernajs > v tom pripade uz mi to dava smysl - muzu s pomoci konce volby koleje zakazat vlakum vybirat kolej, ktera je kratsi a je urcena treba pro vlecku.

Nemo

Nevíte někdo k čemu slouží OneWaySignals a jak by se to dalo přeložit do češtiny?

SWTC

Quote from: Nemo on July 01, 2009, 06:29:37 AM
Nevíte někdo k čemu slouží OneWaySignals a jak by se to dalo přeložit do češtiny?

OneWaySignals = jednosmerné návestidlo (postavené iba pre jeden smer).


Ota

Snad to dáme dohromady.

Ještě v noci jsem spustil vlaky, které projíždí bez zastavení. Pokud je jeden, je to ok, ale na stejné lince se to chová divně - jako by mezi koncovými stanicemi byl jen jeden úsek

Ota

OneWaySignals - vzhledem k tomu, že i normální návěstidlo lze postavit pro 1 směr je vlastně k ničemu. Jen snad jako tvarové odlišení

Nemo

SWTC - máš pravdu, stačilo trochu přemejšlet. Je i levnější než normální návěstí s kterým se dá taky vytvořit jednosměrná kolej. Jen mě trápí jedna kosmetická závada. Pokud si na toto návěstí ale i na konec volby koleje (hradla) klepnu lupou, tak mi vyskočí info okno s nápisem "Silniční značka - jednosměrka" nevíš kde by se toto dalo opravit?

OTA - no nejen tvarově ale je i o polovinu levnější než klasické návěstidlo.

VS

OneWay hlavně nedělí blok... aspoň myslím.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Sim

presne jak pise VS, navestidlo jednosmerneho provozu nijak neovlivnuje zastavovani vlaku. Za urcitych okolnosti se da nahradit zlutym semaforem, ale jsou situace, kdy to jinak nez jednosmerkou resit nejde.

Konkretne pokud mam vicekolejne nadrazi (treba 11 koleji) na miste, kde se mi krizi dve dvojkolejne trasy, a chci, aby z kterehokoliv smeru mohl vlak primo zajet (tedy opticky prirozenym zpusobem, bez lamani vlaku) na kteroukoliv kolej, je potreba pomerne rozsahle zhlavi (proste parohy koleji od nastupist ke dvojkolejce) se spoustou vyhybek. Hra ale nezna klasickou vyhybku, hra zna jen odbocku, kde odkudkoliv lze jet kamkoliv.

No a v tomhle chaosu muzu ke kazdemu nastupisti udelat jen jednu cestu pro obe koleje, nebo (samo ze ne pro vsechny, ma to smysl jen v nejfrekventovanejsim smeru) vse optimalizovat pro obousmerny prujezd bez krizovani protismernych tras. Takze ja do prostoru zhlavi musim obcas naridit vlaku, aby touhle koleji projizdel jen kdyz prijizdi k nastupisti a jinou kolej zase jen od nastupiste odjizdel, to vse ale bez pouziti beznych navestidel, protoze nesmi dojit k rozdeleni zhlavi na vic useku. A tady je jedina sance pouzit navestidlo jednosmerky, jinak to nefunguje spravne.

Jinak je pravda co pise Nemo, ze se to tvari jako znacka jednosmerky silnicni.... ale to jsem zatim neresil. Vic mi ale vadi, ze se znacka neumistuje spravne v celnim a bocnim pohledu (tedy pokud koleje vedou ke me a nebo zprava doleva, proste v pripadech, kdy jsou jinak nez aby slo stavet nadrazi). Ale tusim, ze s tim zobrazovanim je to nejaky hlubsi problem, ze uz snaha o reseni byla :-(

Ota

WAITPOINT
na wait-pointu vlaky nezastaví (mají-li jinak volno). Dá se využít ke dvěma věcem:

1) když ho nastavím do jízdního řádu (na kolej uvnitř nádraží, ovšem mimo peron), mohu určitému vlaku nanutit určitý peron (kolej) v nádraží

2) vlaky, které mají stanicí pouze projíždět, nastavím waitpoint na příslušnou kolej, nejlépe přímo na semafor co nejblíž peronu. Vlaky pak nádražím projíždí a nikde zbytečně nečekají. Pokud je velký provoz musí se ovšem nastavit waitpoint pro jízdu zpět na jinou kolej)

Možná stačí waitpoint velmi blízko před nádraží a výběr koleje zůstane zachován. Ještě vyzkouším

Domnívám se, že jinak waitpoint funguje podobně jako "zastávka" na níž ale vlak nezastavuje (např zruší funkci výběr koleje). Taky zřejmě (jako zastávka) vytváří úsek a pak na něm vlak v případě potřeby zastavuje. Předpokládám, že platí pouze pro vlaky v jejiž jízdním řádu je uveden

Nemám to prozkoumané do detailu, co dělá waitpoint s pre-signals a long signals, ale myslím, že když se nastaví do místa jiného návěstidla, nemusel by jinak škodit

Nemo

OneWaySignals - jak jsem již psal, při klepnutí lupou se v zobrazeném oknu objeví nápis "Silniční značka". No a přesně to to vlastně je, jen je to na železnici. Je to jen informativní značka, která nemá žádnou funkci. použil jsem ji totiž na obousměrné trati a jelikož se mi tam pohybovali dvě lokálky, tak jsem mezi dvě zastávky udělal objížděcí vyhýbku klasického tvaru a použil jsem onen OneWaySignals. Vlaky mě ovšem zůstali stát ve stanicích do té doby dokud jsem OneWaySignals nenahradil klasickými návěštidly...

Sim

Nemo > v podstate staci nahradit jen jedno z techto navestidel, pokud jsou spravne umistene ... ale to je jen detail :-)

Nemo

Sim > no ale proč to? Pokud to je opravdu jednosměrné návěstí tak by se to tak mělo i chovat. Postavené jsem to měl na správném místě, proč bych tedy měl místo jednoho dávat klasické návěstí? Tomu moc nerozumím.

Ota

Nemo > možná je to tím, že one-way-signal je pouze značka => tj. nevytváří traťový úsek. V tvém případě asi byla přímá trať a objízdná trasa ve stejném úseku.


Sim

Nemo > logika je jasna, je to presne jak pise Ota... takze ja to jen rozvedu.

Jednosmerka je navestidlo "jednostavove", proste ho tam postavis a ono tam stoji. A chova se porad stejne. Bez ohledu na to, jestli je jiny vlak nekde v okoli. Jedinou jeho funkci je zakazat prujezd smerem, ktery neni povolen.

Aby se vlak pohnul ze stanice, musi mit volnou vlakovou cestu (tedy do nasledujici zastavky nebo waypointu), nebo aspon vlakovy usek (pokud je trat rizena autoblokem).  Tak jako tak vlak nevyjede (tedy neopusti stanici nebo neprojede kolem navestidla pred danym usekem), pokud ma v ceste jiny vlak, nebo pokud je dana oblast uz pro jiny vlak rezervovana (= ten vlak tam jeste neni, ale uz je na ceste).

V pripade, ze postavim dve stanice a mezi ne nasadim jeden vlak, muze jezdit bez omezeni.
Pokud na kazde stanici pridelam jeste jednu kolej a pustim tam dva vlaky tak, ze bude kazdy mit svoji kolej, budou se vlaky stridat o spolecny usek i bez semaforu.
Kdyz doprostred udelam vyhybnu a jen tam dam jednosmerky, nic se nezmeni. Porad bude na ceste vzdy jen jeden ze dvou vlaku a ve vyhybne se stridat nebudou. Cela trat mezi zastavkami vcetne vyhyben je totiz jeden usek a ten musi byt cely volny, jinak vlak nemuze vyjet.
V podstate se da rict, ze pokud bych sem jednosmerna navestidla nedal, bude vse stejne rychle, jen zrejme budou vlaky jezdit v obou smerech po jedne koleji ve vyhybne. Naopak se da rict, ze pokud vhodne umistim waypointy do prostoru vyhybny (tedy na posledni kosticku pred navratem na spolecnou trat, aby pri zastaveni na tomto waypointu byla druha prujezdni cesta volna), budou vlaky fungovat spravne i bez semaforu a i bez jednosmernych navestidel.

Pokud nechci delat waypointy, pouziju navestidla semaforova. Ty totiz oddeluji jednotlive useky, takze se cela trat rozdeli na prostor stanice, spolecny usek, prostor vyhybny, spolecny usek a prostor druhe stanice.

Vyhybnu je vhodne stavet tak, ze na vjezdu na jednosmernou kolej prijde cervene navestidlo v prislusnem smeru, na vyjezdu z teto koleje je zlute ve stejnem smeru. Opacne totez.

Pokud mam koncovou stanici jednokolejnou, nemusim u ni stavet navestidla zadna, v pripade vicekolejne doporucuji na konec kazde koleje dat obousmerny zluty semafor.

Nemo

Sim > začíná mi to být jasný, akorát jsem ještě nevymyslel praktické využití OneWaySignals. Asi záleží na situaci kterou bude třeba řešit. Tak dík za info.

Sim

Nemo > pouziti je prave ve chvili, kdy si nemuzu dovolit rozdelit danou trat na dva useky autobloku, protoze by se tam mohly zasekavat vlaky. Simutrans totiz nerozlisuje usek autobloku podle jeho ohraniceni semaforama, ale podle toho, zda na dane trase neco prekazi nebo ne. Diky tomu vhodnym smerovanim vlaku (tak, aby se jejich trasy nekrizily) muzu mit v jednom useku mezi semaforama vic nez jeden vlak.

Konkretne se podivej na nasledujici obrazek. Je na nem zhlavi pomerne velkeho nadrazi na dvoukolejne trati. Kvuli nedostatku mista (je tam uz breh vody) jsem udelal tohodle pavouka do zatacky. Prostredni koleje jsou hlavni koleje pro prujezd a pro zastavovani rychlych vlaku (podobne jako ve skutecnosti) a chci, aby byla stanice v celem prujezdu dvojkolejne prujezdna. Jinak receno, aby vlaky v jednom smeru zbytecne nekrizily cestu vlakum ve smeru opacnem.

A prave tady pouzivam jednosmerku. Bez ni by totiz zeleny vlak, jedouci smerem dolu, jel po opacne koleji, protoze to ma kratsi. Odebranim spodni propojky koleji bych znemoznil moznost prijezdu i odjezdu na krajni nastupiste, odstranenim propojky u znacek jednosmerky bych zase zpomalil obsluhu nastupist hned vedle prostrednich koleji. Pokud bych ve stejnem miste pouzil jakekoliv semafory, nedelalo by to dobrotu, cele zhlavi by se rozdelilo na dva useky a vlaky by se zasekavaly.

Nemo

Sim > jo jo tomu rozumím, akorát jsem se k takovémuto nádražnímu pavouku nikdy nedopracoval. Dík za názornou ukázku.

SWTC

Vidím na týchto obrázkoch fatamorgánu, alebo je to signalizátor stavov : červená, žltá a zelená :

http://minami-fukuoka.simutrans.net/english/addon128/presignal_new.html
http://minami-fukuoka.simutrans.net/english/addon128/choose-signal.html

Vyskúšal už niekto tieto semafory ?
Vyskúšam ich, či to nie sú náhodou semafory s autoblokom... ::)