News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

Česká verze textů fóra

Started by VS, January 07, 2009, 07:32:33 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VS

Fórum se dá nastavit na češtinu - stačí:

1) Profile > Modify Profile > Account Related Settings > Preferred Language
2) Vybrat si češtinu
3) Potvrdit (až dole) heslem a "Change profile".
Hotovo.

Texty byly doinstalovány až teď. Je konečně vyřešené kódování, takže už se není třeba obávat žádných "nežádoucích účinků" (kdo nezažil, nepochopí).

Kromě nás dostali dáreček i Španělé - taky je jich plno.

Oznámení: http://forum.simutrans.com/index.php?topic=1167.0
Diskuse: http://forum.simutrans.com/index.php?topic=1168.0

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Tomas

Quote from: VS on January 07, 2009, 07:32:33 PM3) Potvrdit (až dole) heslem a "Change profile".

To je sice krásný, ale kdo si má to heslo pamatovat? Kdysi dávno jsem ho tady vyplnil a od té doby si mě to pamatuje. Jenže tohle fórum má lepší paměť než já... :-\  ;D

TommPa9

Nevím jak uživatelům Exploreru ale mě se při vypnutí prohlížeče (Firefox) a následným návratu na forum automaticky vrátí angličtina

ML

S Firefoxem 3.0.5 mám stejný problém. Nicméně je možné, že máme oba vypnuté cookies, nebo aktivní nějaké podobné zabezpečení.

Lodovico

FF 3.0.2 zadny problem.
Naskoceni englictiny me zarazi, protoze nacteni stranky fora se kona podle parametru profilu uzivatele.

VS

Tak jste si něco rozbili... evidentně nám to několika funguje.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

ML

Už to taky funguje. Zřejmě jen nějaká dočasná chybka.

Václav

Spíš kdyby se místo Zobrazuji náhlad objevilo Zobrazuji náhled v chvíli, kdy se připravuje náhled příspěvku. Taková malá překlepová chybička, ale velmi nepříjemná.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní