News:

SimuTranslator
Make Simutrans speak your language.

Vyhledavani ve foru

Started by Sim, November 09, 2009, 09:22:35 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sim

Nevim kde je problem, ale nedokazu pouzivat "Search" tady ve foru... napred jsem si rikal, ze to hleda treba jen v nazvech, takze jsem zacal psat nazvy vozidel pro snadnejsi orientaci i do subjectu vlakna... jenze houby platny :(

... chci hledat Vut:

Pages: [1]
No results found
Pages: [1]

A pritom je v tomto vlakne Vut jak v subjektu prispevku, tak i v jeho tele.

Vi nekdo jak na to?

VS

#1
Ne. Připadne mi čím dál víc, že tohle hledání je absolutní pitomost. Pomáhá zaškrtat jenom sekce kde "to" může být. Taky (se mi zdá) čím delší dotaz, tím lepší výsledky. No a to je asi tak celé... ovlivnit to nijak nikdo nedokáže.

PS: Možná to nebere moc krátké fráze/slova.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Volný překlad: Je to tu ale je to k ničemu...

Tomas

Možná že to bude tím, že jsi zrovna narazil na takové zvláštní "slovo". Zdejší vyhledávač se snaží o něco podobného jako strýček Google - snaží se zjistit, jestli jsi náhodou neudělal překlep a na nabídnout ti alternativu. No a zrovna "Vut" je tenhle případ a i když zkusíš delší frázi tak vyhledává všechny slova, jen ten "Vut" ne...

Sim

#4
... jenze kdyz dam hledat Ut, tak to "neco" najde :-D ... ale az na druhy pokus, napoprve nic :-/

Nicmene... zeptam se tedy jinak. Mame tu vlakno, kde jsme nedavno prekrocili 80 stranek. Rekneme, ze potrebuju najit fotku balkanske 043. Pamatuju si, ze hned u fotky byl popis, takze pokud by to dokazalo najit vsechny zminky o 043, najdu to... jak to udelat?

Zatim me napada jedine primo gugl, takze http://www.google.com/search?hl=cs&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficial&hs=7OW&num=20&newwindow=1&q=simutrans+forum+043&btnG=Hledat&lr=lang_cs&aq=f&oq= a kliknout na Zobrazit další výsledky z webu forum.simutrans.com

VS

Hm... proč ne třeba tohle?
Quotesite:forum.simutrans.com 043

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!