News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

Prázdniny

Started by VS, July 15, 2009, 06:19:54 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VS

Nazdar,
dnes odjíždím a budu asi měsíc a půl pryč - cca do 24. 8. Součástí prázdnin je odpočinek od klávesnice... Nepobijte se tu zatím, ať mám na podzim stále koho komandovat ;D Prosim prosim.

(Všiml jsem si, že minimalistický styl řízení vám stejně svědčí nejvíc, takže to asi ani nebude poznat)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Tomas


TommPa9

#2
Já myslím že se nepobijeme... Ty si každopádně od nás hezky odpočiň a my zatím slíbíme, že tady neuděláme moc velkej chaos... no možná malinkej jo ale pst!

PS.: Stejně bez nás nevydržíš :)

VS

Byl jsem tu, Fantomas.

(Ještě měsíc)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Tak si ten zbytek prázdnin užij Fantomasi... Já mám takové poloprázdniny protože jsem si řek, že vymaluju... takže maluju...

Sim

Hoj, TommPa9 uz to vi, takze to ted oznamuju i ostatnim... ted pro zmenu mizim ja, v optimalnim pripade na dva tydny. Pokud to TommPa9 jeste nesmazal, mel by mit k dispozici posledni vyvojovou verzi jednoho motoraku vcetne maleho prekvapeni - Tome, zhruba za tyden ji nekam nahraj a uvolni do testovaciho rezimu :-D

TommPa9

Jasně pustím ho ven. Žádný strach. Osobně musím říct že se mi líbí takže uvidíme co na něj řeknou ostatní...

Sim

Toz hlasim ze sem zpoatky. Dela mi trosaku problem trefotvat se na pismen ka, bo mam v sobe reste zbytky chotrvatskyho piva a preci jwen sem ruce pouzival dva tyndny na toceni plynem a mackani btrzdy a spojky, nicmen e mam zajimave poznatkya o doprtavnich systemechj z nekolika ¨zemi evorpy... az vystrizlivim a nacuvim se psat bez preklepu, dozvite se vic.

TommPa9

Super že jsi zpět. Já se právě vrátil z hospody sotva vidím sotva píšu ale díky tomu, že mě na obchodce naučili psát všema deseti naštěstí píšu celkem normálně. Nic nového není snad je to, že jsem kvůli vývoji kolejí a elektrifikaci musel udělat soupis toho co kdy pro danou rychlost jezdí... více v diskuzi... je mi spavo takže dobrou s kobrou a čus bus... když jsem u busu máme karosu LC 735 se skříní na lyže

VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Že se ti po nás všech stýskalo... ::)
Jak sis ty prázdniny užil... bez našeho věčného remcání?

VS

Užil, až to bolelo. Člověk si jednou vezme kolo a hned je z něj skoro invalida :) Stýskalo, ale statečně jsem to v sobě dusil. Obrázky místo pohlednic máte tady:

http://vs.simutrans.com/remote_images/2009summer/

To první jsou pochopitelně čmeláci, to druhé Ostravice ze Smrku, třetí je Lysá Hora a nakonec Smrk od Masarykova údolí. (Pokud to tam snad někdo zná nebo bude hledat.)

Jak je vidět, nikde v dohledu počítač, takže jsem si skutečně odpočnul ;)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Sim

Jee, na Lysou jsem slapal pesky tuhle zimu :-) Jak je videt, i v lete to ma svoje kouzlo.

TommPa9

#13
Doufám, že přežijete pár dní bez mého neustálého rýpání, protože se jedu odreagovat do malinko vyšší nadmořské výšky, než v níž je Plzeň a to tak, že z elektroniky budu vybaven pouze s foťáčkem... Vše zajímavé nafotím takže žádný strach :D

Tomas

Blázen... já kdybych mohl tak zůstanu v Plzni. Vyjednal bych si permanentku v pivovaru a nevytáhnul odtam paty ;D

TommPa9

A copa bych dělal imrvére v pivováru? :D
Stačí že se kolem něj občas pohybuju a navíc hospody jsou všude ;) No úplně všude ne...

Tomas

Quote from: TommPa9 on September 13, 2009, 07:35:59 PMA copa bych dělal imrvére v pivováru? :D
Co třeba kontrolora výstupní kvality? Ochutnavače?

TommPa9

Poslušně hlásím, že jsme opět zde... teda vy jste grafomani... kdo to má všechno přečíst :D

kuuubik

co myslíš tím že jsme grafomani???

TommPa9

no asi zhruba tak, že během 5ti dnů co jsem tu nebyl se tady nahromadilo až podezřele moc příspěvků...

elwis

mimochodem zkuste Lysou na jaře :D metr  mokrého tajícího sněhu a pod ním malý potok je úžasný zážitek :D

VS

Díky za tip, ale já jsem spíš ten typ co na to kouká a říká si "ještě že tam nelezu ".

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Náhodou by to mohlo být zajímavý... jenom jsem metr sněhu asi v životě neviděl... no možná uměle navršenýho sněhu nebo spíš transformovanýho do sněhuláka... navíc mě jakejkoliv výlet nebaví pokud jde podle plánu... jakákoliv nehoda, zabloudění nebo něco takovýho je to, co potřebuju takže ideální by bylo kdybych se tam krásně vydal a veškerý sníh odtál den před tím než tam dorazím ;)