News:

Use the "Forum Search"
It may help you to find anything in the forum ;).

Praha 1938

Started by MHD, January 12, 2010, 07:02:08 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TommPa9

Teď uvažuju jestli mám pokračovat loděmi kostela Panny Marie, nebo si nejdřív dokončit kompozici celého kláštera. Navíc nevím, jestli ten západní dvůr nebyl dostavěn až po válce...

MHD

Tady je další pohled na Emauzy z roku 1880. Trošku vidíš západní tvář...

MHD

Další pohled z předu kláštera...

TommPa9

Ten pohled z konce 19. století vypadá zajímavě! Barokně laděné cibule na věžích, barokní štít-mnohem lepší než ty současné betonové posmoderní "křídla" nebo jak to nazvat.
Důležité je, že mi to malinko odkrylo pohled na budovy samotného kláštera. Kdybys mě někde pohled na kostel od kláštera (i když je logické, že tam bude také nějaké okno ve věži...)

MHD

#39
První fotka je právě před regotizací kláštera, znamená, že to je ještě starší podoba.

Druhá fotka je těsně před kostelem...kouknu se ještě na jiný materiál...

Edit: Našel jsem lepší...

Václav

TommPa9 už o tomto obrázku ví, protože jsem mu jeho adresu předal přes ICQ. Našel jsem jej na www.hrady.cz (odkaz Vás přenese rovnou na informace o klášteru, které jsou na tomto webu):


Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

gauthier

(sorry for English here)
I tried the savegame you posted, this project seems to be promising ;) keep working :D

Václav

Za Gauthiera to raději přeložím:

(Omlouvám se za angličtinu)
Vyzkoušel jsem tu hru a tento projekt je velmi slibný  ;) Prosím pokračujte  :D

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

MHD

Těší  :)

@Gauthier
Thanks, that you like it. And sure: Work already continued. Today I added 1 more village. And I am going to replace some buildings.
Next release will be with one ring of villages more around the city core.
Additionally, the communities are very creative and open minded in generating new objects...