News:

Want to praise Simutrans?
Your feedback is important for us ;D.

Produkce továren

Started by Crooker, August 09, 2012, 02:57:38 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Crooker

Chci se zeptat, jestli továrna musí vždy vyrábět zboží (např. uhelný důl). Už několik her zkoumám a nemůžu přijit proč, ale některé továrny prostě nechce produkovat uhlí.
Jak to tedy funguje? Už díky tomu začínam x-tou hru.

Lubak91

Quote from: Crooker on August 09, 2012, 02:57:38 PM
"...ale některé továrny prostě nechce produkovat uhlí."
Nerozumím...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Crooker

Mám uhelný důl, ke kterému vede železnice, ve stanici se ale nezobrazuje uhlí k odvozu. Viz obrázky:
Obrázek

Lubak91

Protože tam nemáš nákladní zastávku, viz ty ikony vedle hodnoty produkce...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Crooker

Po pravde moc nerozumim, mam i dva doly na rudu a jeden nakládá, druhý ale ne. Postaveny jsou naprosto stejně.
Ty okna vlevo jsou ty doly, vpravo okna ke stanicim (nakladnim), radej posilam druhy obrazek.

Lubak91

Jo pardon, s těma zastávkama jsem to zblbnul, koukal jsem na důl místo na zastávku :D

Může to být způsobeno tím, že továrna kam vozíš uhlí nemá s dolem smlouvu, továrna je uhlím přeplněná nebo není dodavatel s odběratelem spojen nějakou linkou...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Crooker

Tak zahada vyresena, je to tou smlouvou. To by me nenepadlo. Díky za pomoc