News:

Simutrans Forum Archive
A complete record of the old Simutrans Forum.

Re: Jak na dopravu Tramvají aby se neuvízli na trati

Started by Petr, September 26, 2019, 06:58:23 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Petr

Ahojky, potřebuji radu, jak na tramvaje nevím, kde mám nastavit aby se nezasekli na lince ve městě, a nevím jak to mám udělat. Kvůli tomu to posílám do depa a jezdí tam jedna tramvaj, ale tu druhou musím poslat do depa.. Prosím radu. A to i u vlaků..

Vladki

Ahoj, z toho popisu neni uplne jasne co je za problem. Muzes poslat screenshot nebo save, jak mas tu linku postavenou?
Tram i vlaky rezervuji trat vzdy do nejblizsi stanice - rezervace zobrazis pres shift-B. Pro tramvaje je nejjednodussi udelat jednosmernou okruzni trasu, pro vlaky dvojkolejnou trat, a obe koleje oznacit jako jednosmerne (one-way sign - O). Pokud mas jednokolejne useky se zastavkami tak potrebujes long signal (L), pred vjezdem do jednokolejneho useku a obyc signal (S) za vyjezdem.


Petr

Mám ještě jeden dotaz : Jak tu mám poslat nebo nahrát save do webu nebo přes ulož-to.

Petr

Situace se pořád odehrává, musel jsem udělat v tom pořádek..

Petr

To co je označené červenou barvou tak to je ten problém

Václav

Omlouvám se, ale tohle celé je prostě špatně postaveno.

1. Ten obchvat vůbec nebude fungovat - protože je příliš dlouhý a vlaky si hledají nejkratší cestu. Má-li obchvat fungovat, dej do jízdního řádu kontrolní body, které vlak musí projet (a které budou právě na tom obchvatu).
2. Na té vysokorychlostní trati (zejména na úseku, který vede paralelně s pomalejší tratí) bych doporučil zřídit výhybnu - úsek, kde vlaky budou mít svojí kolej pro každý směr.
3. Těch výhyben by se možná hodilo mnohem více - tedy i na těch dalších tratích.
4. Na konci každé výhybny směrem k železniční stanici vložit návěstidla LONG SIGNAL. Tak vlaky směřující k žst zastaví na tomto návěstidle a budou čekat, dokud stanice nebude průjezdná

Alternativa:
5. V režimu veřejných služeb posunout základní školu a stanici udělat dvojkolejnou.
6. Obchvat poslat do tunelu - ale ponechat v jízdním řádu kontrolní body.
7. Výhybny ponechat - protože výrazně urychlí dopravu zvýšením kapacity tratí.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Petr

pokud mě můžeš poradit. To co je spojené s číslemi tak nevím co a na co se to má používat. Nevím co jsi myslel Long signal, protože já to mám v češtině. Já v tom ještě se moc nevyznám. Takže každá rada mě příjde vhod.  A používám steam verzi simutrans.   

Václav

#8
LONG SIGNAL (správně LONG BLOCK SIGNAL) je číslo 5. Za angličtinu se omlouvám, ale když jsem to psal, nemohl jsem si vzpomenout na český překlad těchto návěstidel.

1 - červené oddílové návěstidlo - pustí vlak, je-li následující (po sobě jdoucí) oddíl vybavený tímto návěstidlem volný; stejně funguje i ŽST
2 - jednosměrný provoz bez dělení úseku - vhodný zejména pro tramvaje pro usměrnění provozu na velkých křižovatkách, kde jsou oddílová návěstidla nepoužitelná; alternativou by bylo použití žlutých návěstidel (tj. č. 4)
3 - vjezd na soukromou kolej (podoba odvozena od vjezdových vrat na tovární vlečky)
4 - žluté oddílové návěstidlo - pustí vlak, je-li volno ve všech (po sobě jdoucích) následujících oddílech vybavených tímto návěstidlem; používá se obvykle pro výjezd z ŽST s více kolejemi; použitelné i pro křížení tratí "v polích"
5 - "long block signal" - nevím, jaký je český překlad; je nadřazené červenému oddílovému návěstidlu; nepustí vlak, je-li kterýkoliv další oddíl (až do použití dalšího takového návěstidla) obsazený; umožňuje tak provoz s jednokolejnými zastávkami (jako například Ledečko - Uhlířské Janovice nebo Ledečko - Sázava); přestože (naštěstí) rozlišuje směr pohybu vozidla blokujícího oddíl, není vhodné, aby byl jednokolejný úsek příliš dlouhý
6* - výběr koleje (chápat jako výběr nástupiště v ŽST)
7* - konec výběru koleje; spolu s návěstidlem výběru koleje použitelný pro vynucení určitého nástupiště; projede jen vlak, který má jízdním řádem určeno nástupiště nacházející se za tímto návěstidlem; naneštěstí, je-li v dané ŽST velký provoz, může použití (těchto návěstidel) způsobit vážné problémy
8* - nevím

Jo, a ještě jsem na něco zapomněl: tramvajový provoz oddělit od ostatního kolejového provozu - aby nesdílely koleje s vlaky.

Problém je, že v pak128 tramvaje nemají k dispozici mosty ani tunely - pokud se něco nezměnilo od doby, kdy jsem s pak128 skončil (a začal se věnovat pak96.comic). Takže nezbývá nic jiného než koleje pro vlaky poslat na mosty nebo (a to si myslím, že je lepší) do tunelu - a tramvajovou trať vést přes umělý kopec.

* - opravené číslování

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Vladki

Ad tunely mosty: tramvajovou trať můžeš napojit na železniční a tedy použít železniční mosty a tunely. Nebo použij silniční mosty/tunely a natahni na ně tramvajovou trať.

Signály trochu upřesním.

1. Obyčejné oddilove navestidlo. Ukazuje volno pokud je volno až k nejbližšímu navestidlu (libovolného typu) nebo k zastávce.

4. Žluté (obvykle vypadá jako predvest, ale chová se spíš jako vložené) : ukazuje volno pokud ukazuje volno i následující navestidlo (libovolného typu). Pokud je jich víc za sebou tak musí ukazovat volno všechny.

5. Long block : ukazuje volno pokud je volná cesta k nejbližšímu navestidlu (libovolného typu) ale ignoruje zastávky po cestě. V tom se liší od 1. Vhodné na jednokolejnou trať se zastavkami, umístění jako odjezdove ve vyhybne.

6. Výběr koleje (obvykle jako vjezdové, nebo odjezdove v předchozí stanici.) Vybere volnou kolej, hledání jde zastavit 7. Na nástupiště kde je 7 pak může jen ten vlak který ho má v jízdním řádu. Ten pak ale nemůže použít jiné nástupiště. Také je dobré dat 7 na výjezd nádraží (cca jako oznacnik) aby se zamezilo hledání volné koleje na následujících nádražích. Projíždějící vlak by pak čekal a blokoval nádraží které má projet. 6 dá volno až když je celá cesta k nástupišti volná.

8 je asi nový "priority signal" funguje jako 3-znakový autoblok. Snaží se zarezervovat dva bloky dopředu. Ale na rozdíl od 4 pustí vlak i když je volný jen jeden blok. Vhodné na předjíždění nebo přednost jízdy pro hlavní trať

Petr

Děkuji za všechny popisy těch návěstidel, ale potřebuji teď poradit jak mám udělat tak aby jeli jednosměrně ty vlaky.




Oranžová barva značuje : Jízdu tam do stanice Olomouc.

Červená barva značuje : Jízdu od města z stanice Olomouc tedy z nádražní stanice.

možná to pochopíte co je na tom obrázku vyznačeno

Vladki

Na konec nastupist dej jen jednosmerna obyc. navestidla tim smerem kam chces aby vlaky odjizdely. Nic vic. Ale i tak je to dost divne zamotane. Muzes tam dokreslit celou cestu?
Kdyz klikas na navestidlo tak se meni - obousmer, jeden, druhy...

Ten obousmerny signal u zastavky porcalova, je zbytecny. Obecne obosmerne signaly jsou spis zdroj problemu. Pokud mas dvoukolejnou trat tak vyhrad kadzdou kolej na jiy smer pomoci jednosmernych signalu

Václav

Jednosměrná návěstidla se dají postavit snadno - tím, že se stejný typ návěstidel postaví několikrát za sebou na stejné místo.

1. krok - oba směry
2. krok - jednosměrné první směr
3. krok - jednosměrné druhý směr

Nejsem si ale jistý, který je směr je ten první. V našich končinách by návěstidla správně měla být vpravo ve směru jízdy. Hře je to však jedno, na které straně jsou. Nicméně, je dobré, aby všechna byla na stejné straně, tedy všechna vpravo či vlevo ve směru jízdy.

Možné řešení:

A. Zastávka MHD Troubelice, Porcalova a okolí:
1. zastávku posunout o 1 blíže k křižovatce
2. vytvořit tak prostor pro samostatný nájezd k ŽST Olomouc, K Hlavní
3. původní (nově východní) kolej nechat pro průjezd jižním směrem (tj. k DKV)

B. ŽST Olomouc, K Hlavní:
1. (není povinné, ale pomůže) ŽST sloučit s zastávkou MHD Olomouc, Radnice
2. posunout o 1 východním směrem (a vytvořit místo pro návěstidla)

C. ŽST Olomouc, Zbyslavova a okolí:
1. (není povinné, ale pomůže) ŽST sloučit s zastávkou MHD Olomouc, Sevadinova
2. zkrátit nájezd k zastávce MHD Olomouc, Sevadinova
3. vytvořit tak prostor pro samostatný nájezd k ŽST
4. zároveň dojde k vytvoření přímého propojení mezi oběma koridory

D.  Obecné
1. Neznám vedení obou koridorů v oblastech, které nejsou v záběru, ale doporučil bych posun o 1 východním směrem (uvolní se tak trochu prostoru pro zhlaví obou ŽST)
2. Jmenovaná sloučení ŽST a přilehlých zastávek přispěje k více cestujícím (více cestujících zajistí přirozené pokrytí prostoru v nastaveném dosahu od ŽST a také svoz MHD)
3. Sever - pravý horní roh, východ - pravý dolní roh, jih - levý dolní roh, západ - levý horní roh
4. Oranžové šipky jsou jasné - ale vlak vracející se na jih bych poslal nejprve jel do ŽST Olomouc, K Hlavní
5. Jednosměrný provoz v obou ŽST mi však nedává smysl - přinejmenším tak, jak je naznačen
6. okružní provoz mezi oběmi ŽST a jen mezi nimi je úplný nesmysl; možná později, až budou obě ŽST přeplněné (což zatím nejsou, jak vidím) a bude požadavek na výměnu cestujících mezi nimi, ale spíše bych zvolil jiný způsob dopravy

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní