News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

win 7 a simutrans

Started by bito, February 24, 2010, 10:09:51 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bito

Pozdravujem Vas a ziadam o pomoc.nemozem rozchodit simutrans vo Windows 7 .skusal som najnovsi pak aj hru ale nic nepomohlo.ani spustenie ako administrator ani kompatibilita s akymkolvek inym winom.som uz z toho nestastny.Dakujem za akukolvek radu.

bito

problem je vyrieseny :-) stahoval som zlu verziu GDI a ako nahle som stiahol a rozbalil sdi hra ide bez problemov

VS

#2
To je zajímavé, protože zrovna GDI by měla být s windows obecně víc kamarád...

edit: blbost, právě proto asi nefunguje. Pardon.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Václav

No. Já hraju na Windows 98. Ze začátku (do verze 99.17.1) jsem používal GDI a poté jsem teprve přešel na SDL - protože u GDI blbnula grafika. Nedávno jsem ale zjistil, že už zase GDI funguje. Ale přecházet na ní zpět už nebudu, pokud k tomu nebude důvod.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Sim

Jakej je vlastne mezi tim rozdil? Co je v cem lepsi?

Vzdy pri sosani nove verze nevim, co vlastne mam sosat... a abych pravdu rek, ani nevim, co ted hraju. Jedine, co s tim "GDI" (za prvy nevim co to je a za druhy me to urazi :-D ) mam asi za postreh (pokud je to ono), ze pri jedne z techto dvou variant hry mam otevrene jeste "dosovske" okno, ktere kdyz omylem zavru, hra se sesype.

VS

Řešilo se tu tu asi tisíckrát... GDI komunikuje stejně jako okna - to jí umožňuje brát z klávesnice prakticky jakýkoliv znak, což se hodí především směrem dál na východ. SDL má zrychlenou grafiku.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Sim

Mno, tak o moc chytrejsi nejsem O:-) ... takze asi neresit. Aspon tu zrychlenou grafiku chapu :-) Dik aspon za snahu vysvetlit

kaarfii

GDI = Gasoline Direct Injection (přímý vstřikování benzínu)

Sim

Když si pořídím nový počítač (notes), který bude mít Win 7 64bit, bude s tím nějaký problém? Kterou verzi mám sosat? Díky.

Lubak91

Mě normální 32b verze jede na noťasu s W7 64b ultimate bez obtíží, takže problém by být neměl...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Sim

U toho vyhlidnutyho notesu je uvadeno Windows 7 Home Premium 64bit CZ ... tak snad to bude fungovat ... a jeste me napadla jedna vec, sice jsem tu myslenku uz opustil (kvuli mensimu rozliseni pri stejnych rozmerech), ale uvazoval jsem i o notesu s dotykovym displejem, co jde otocit a udelat z toho tablet; zkousel nekdo hrat simutrans na necem takovem? Teoreticky by to nemel byt problem na dotykaci ovladat, ale urcite to bude mit nejaky specifika ... a i kdyz je ten notes mimo hru, furt mi to vrta hlavou :-)

Frost

ja mam win 7 64bit....a ide to v pohode....online instalacia + pak som iba hodil ktory mi bol treba :D