News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Více svítících barev

Started by Václav, March 04, 2010, 03:00:23 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Václav

Škoda, že hra má tak málo svítících barev - především však těch, které svítí pouze v noci. Ty jsou vlastně jen čtyři - ostatní svítí vlastně i ve dne, přestože u té světle modré (127, 155, 241) to až tak moc vidět není.

A z těch čtyř, které svítí jen v noci, všechny svítí jen žlutě - a z toho tři svítí prakticky stejnou barvou, přičemž se liší jen v tom, ve kterém čase se rozsvítí. Proč nejsou i další barvy, které by svítily jen v noci? Myslím, že by se mohly objevit i další barvy - určitě by se to hodilo.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Sim

S ohledem na to, ze ciste sviticich barev je sice jen par, ale nezhasinacich spousta, mi to pripada i takhle pestre dostatecne... spis - a ted bez urazky, pisu to tak jak to vnimam - mam pocit, ze se snazis nacpat "svititka" vsude kam to jen jde, tedy i tam, kde to v realu neni. Prikladem muzou byt svitici troleje, u kterych jsem dotedka nepochopil, co to sviceni ma vlastne oznacovat... elektricky oblouk?

Lubak91

Já ci oranžovou :D Jinak oblouk dělám na svých elektrikách světle modrou na sběračích...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Václav

Quote from: Sim on March 04, 2010, 05:51:04 PM
mam pocit, ze se snazis nacpat "svititka" vsude kam to jen jde, tedy i tam, kde to v realu neni.

Vůbec ne. Je mi líto, ale zde jseš úplně mimo. Zde mi jde především o to, že z oken (nejen vagonů) nemusí jít vždy jen žluté světlo.

Svítící elektrifikace je možná úlet, ale touha po udělání lepších (a také zajímavějších) vagonů (s vyhlídkou zajímavějších staveb) je snad chvályhodná, ne?

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní