News:

Simutrans Forum Archive
A complete record of the old Simutrans Forum.

České addons aneb naše lidová tvořivost-diskuze

Started by TommPa9, October 04, 2008, 07:42:12 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

benpat

Lubak, Tom už dělal 736, ale napsal jí pod ČD.

Lubak91

#1226
Benpat: Nevím jestli je psaná k ČD =O, ale byla vedená jako ,,Papoušek", v barvách Cargo Slovakia či jak se to teď jmenuje. Já bych chtěl udělat ,,Somárika" 736.1 v blonski nátěru ZSSK, jezdí pod křídly bývalého RD Nové Zámky. Kdyžtak bych si vzal 746 Cargo. (pokukuji po 773-774.5 :)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Sim

Nasel jsem chybu - u vozu rady Z jsem mel blbe napsany datak u Zzv. Ten jsem delal jako solo i dvojici vozu, ale v nazvu dvojvozu jsem zapomel upozornit na fakt, ze to je dvojvuz. V seznamu vozidel bylo pred opravou:

CSD Zzv (cement)
CSD Zzv (cement)

... a po oprave:

CSD Zzv (cement)
CSD Zzv dvojice vozu (cement)

... prosim tedy o aktualizaci seznamu vydanych vozidel a depozitare, tyka se to archivu vozu Z v prispevku http://forum.simutrans.com/index.php?topic=1316.msg33504#msg33504

Sim


Sim

testovaci verze:
vysypny vuz rady Wa
CSD Wa (sypke zbozi)
CSD Wa dvojice vozu (sypke zbozi)

http://sim.jawajizda.cz/ruzne/simutrans/vehicle.vagon.wa.pak


Lubak91

#1230
Edit: Tak co jsem sliboval je tu ve zkušební verzi, lokomotivy 736 101-7 a 736 102-5 ZSSK.
Plná verze v následujícím příspěvku.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

#1231
Můžu mít připomínku? Nebylo by od věci, kdyby byla tahle lokotka cenově vyvážená se zbytkem lokomotiv (asi bych měl někam dát ten vzoreček na výpočet cen a nákladů) Každopádně mě vyšly ceny:

Pořizovací: 23 304 peněz
provoz: 2,78 peněz.

Ke grafice (ze které blednu závistí) se vyjádřím až jí pořádně otestuju ;)

EDIT:

Tak tady je onen zmiňovaný výpočet nákladů na lokomotivy. Ještě ho asi hodím do šablon, aby nezapadl kamsi do ztracena

Lubak91

#1232
Doufejme konečná grafická verze. Multipack lokomotiv řady 736.
Edit: k dispozici v českých addons.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Co sis přesně pustil že ti to tak jde?! Že bych to prohnal reprákama taky ;)

Lubak91

No nějaký E!E, SPS atp. jestli to mělo takový vliv nevím:D S těmi náklady nevím, já dělám různé ceny i podle jiných hledisek, viz např. 736_101-1082kW=1,50/15000, 736_003-1226kW=1,75/17500, 736_023-1082kW, dvojčlen=1,25/12500.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

ani Éčka ani SPS na mě nefungujou :D to spíš Visáči... i když teď jsem se pustil do 799 a k tomu si tady pouštím Sahulu... Tak uvidíme :D

Lubak91

Já možná načnu 746 a pustím si tedy taky Tři ségry :D eečka nejsou špatný, a u sps je nejlepší máma. Možná bych se mohl pustit do 773. Jinak mašinky vyzkoušené? :)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

#1237
No od SPS mám radši Svobodu 89, Exhalace, Pochod, Ruskou nebo Přestaň i když Máma taky není špatná... (kdo nezná tápe :D)

Co se týká EEček tak každopádně Sračky, Humusák, Mravenec, Poslouchej nebo Tak mi dej.

Poslouchám to rád jen se mi u toho blbě kreslí ;)

Napouštím si Ségry ale Syny výčepu ;)

No myslím že náš hudební dýchánek přerušíme a vrátíme se k vozidlům ne :D

Z 736 mám vyzkoušené zatím jenom první dvě ostatní přišly v době, kdy jsem začal opracovávat Adélu, takže se na 736 teprve dostanu...
Po Adéle uvidíme co namaluju...


EDIT: přidána předproduční Adéla

Lubak91

Aha, syny výčepu neznám, já si občas poslechnu ty sestry. Zatím je v multipacku 6 lokomotiv. Přemýšlím jestli mám ještě přidat prototypovou 736_002 která má pouhých :) 990+124 kW.
Jinak s tou 799: nemá moc malé představky? Připomíná mi spíš Apollo 796. A s růžovým pozadím bych asi nemohl pracovat :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

To byla Sahulova kapela... Kdyžtak oficiálních stránkách jsou ke stažení skoro všechna CD (kromě posledního) no já s růžovým pozadím pracuju jenom proto, že je to tak nepřirozená a debilní barva, že jí prakticky nepoužívám ani v těch svých papouščích nátěrech ;) Navíc když vidím růžové pozadí, hned si uvědomím, že jsem tenhle obrázek ještě neprohnal Shades. Představky jsou možná malé, ale když je udělám větší bude malá buď kabina, nebo ochoz... takže menší představky beru jako nutné zlo.

VS

#1240
Tahle růžová navíc poskytuje celkem rozumný kontrast proti většině běžných barev, takže se "neztratí" bílé nebo modré části... Vím že ji objevili nezávisle na sobě asi tři lidi jako ideální, takže na tom něco bude :)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

#1241
Takže testovací verze ČD 799 Adéla

parametry:
rychlost 10 km/h
výkon 37 kw
hmotnost 24 t
pořizovací cena 2815 peněz
náklady 0,07 peněz (chtěl jsem dát zadarmo ;))



pro srovnání 799 a 151

Lubak91

#1242
Jak jsem uviděl Tomovu 799 tak jsem si ji taky musel udělat. Doufám že budou s Tomovou Adélou kamarádky :D

Edit: k dispozici v českých addons.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Moje Áda je celkem tolerantní holka :D takže asi budou ;)

benpat

Co Vás to dneska popadlo.  :o
Tome už ti dal Sim ty šáblony?

Ještě bych měl prosbu šlo by u Najbrta nenastavovat odchod do důchodu?

TommPa9

Myslíš najbrtí paletu? Ne zatím není...

A co se týče mě, počítám s tím že Najbrt bude "na doživotí"

benpat

Abys neměl málo práce s najbrtem tak bude i 471 v modrém a prý brzo.
P. S. Nešel by ten důchod upravit i u Solarisů. Ono pořád zapínat zastaralá vozidla není ono, zvlášť když je pak v depu guláš (jen pro upřesnění solarisy používám ve všech městech s MHD, momentálně jsem v roce 2185)

TommPa9

všechno se dá udělat... (když si vzpomenu...) každopádně ono čekání na paletu zatím zkusím zkrátit vydáním sady elektrik ZSSK

Lubak91

#1248
Edit: Aby sa bratia Slováci  nehnevali :D
Lokomotiva 199 404-5 ZSCS

Edit: k dispozici v českých addons.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

VS

Snad "aby sa bratia Slováci nehnevali" - takto budú veľmi zlí :D

Vypadá to velmi pěkně, myslím že poslední Lubákova verze je nejčitelnější...

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

tony.p

slovenské lokomotivy už tedy jsou, nechtěli byste udělat i pár slovenských vagónů?

Lubak91

Pracuje se na nákladních, Sim vydal osobní.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Lubak91

#1252
Novinka: Testovací verze lokomotiv A219.0 a 704 401-9


Lokomotiva: A219 0001 ČKD
Výkon: 165kW
Rychlost: 60 km/h
Rok výroby: 1993
Rok ukončení výroby: 2002
Cena: 4500/15
Pohon: AKU!


Lokomotiva: 704 401-9 VIAMONT
Výkon: 220kW
Rychlost: 60 km/h
Rok výroby: 2000
Cena: 5000/20
Pohon: Diesel

Obsahuje verzi na dálkové ovládání spojitelnou pouze s řídícím vozem 010 od Sima.

A za tmy:
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Lokomotiva která vznikla více méně na mojí objednávku ;) Výborně jde se testovat ;)

Lubak91

Zatím je problém s verzí na dálkové ovládání, je spojitelná jen s řidičákem. Až se situace vystříbří a budou vhodné vozy na vložení loko aktualizuji.
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Dvě připravované novinky...
ČD Cargo 130
a
ČD Cargo 123

co vy na to?

Lubak91

Pěkné, ale neměla by ta 130 mít šedé polopantografy?
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!


Lubak91

Jestli by byl zájem mohu příští víkend vypustit 704 v najbrtu, cargu a všelijakejch možnejch nátěrech :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

benpat

Tome máš na obou loko použité stejné odstíny modré? Jestli mě šálí zrak tak sorry, jestli né tak lepší je 123.