News:

Simutrans Wiki Manual
The official on-line manual for Simutrans. Read and contribute.

České addons aneb naše lidová tvořivost-diskuze

Started by TommPa9, October 04, 2008, 07:42:12 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sim

Diky za reakce, ja ted budu trosku pokracovat v par dalsich ne zcela sourodych vecech. Konecne jsem si totiz do hry dosadil novinky.

- vlakova sada pro 160 - je to lepsi nez jsem cekal, vytka ohledne presahu prazcu pres trat uz tu padla, takze predpokladam, ze se to casem zmeni. Tesim se na dalsi varianty. Nicmene jednu vytku bych mel. Technickou... graficky totiz dvojice mostu vypada velmi pekne. Jenze pokud vim, vlakovy most musi byt pomerne tuhy a to lanove mosty podobne koncepce zrovna nebyvaji. Hratelnosti to nijak nevadi, ale preci jen by se takovato koncepce mostu hodila spis pro pouziti v silnicnim provozu nez pro vlaky. V zeleznicnim provozu jsou typicke spis kamenne/betonove mosty nebo ocelove prihradove konstrukce, pripadne jejich kombinace. Ocelove konstrukce mohou byt jak spodni (tedy ze vlak jede po mostovce a konstrukce je pod ni) tak horni (prihradova konstrukce tvori pomyslne zabradli mostu, pripadne je nahore propojena a vlak jede dratenym tunelem - typickym prikladem je most pro 160 z origo sady) , prime nebo obloukove. Drevene mosty se uz vidi jen vyjimecne (tusim ze treba jeden je na vlecce v Blansku) a o lanovych nevim vubec - coz ale samosebou neznamena, ze neexistuji a v kazdem pripade je to pro hru prinos a zpestreni.

Jak jsem nadsen z grafiky mostu, pro zmenu me trochu zklamala grafika tunelu - ne ze by byl osklivy, ale prave tady by se cihlovani urcite hodilo. Sice pro tyhle rychlosti jsou tunely vetsinou betonove, ale i tak nejaka ta "graficka okrasa" na betonovem tunelu byva.

- kostel od TommPa9 - mazec, masakr, libi se mi to moc. Narozdil od Radyne, ktera pocitove ujizdela z policka, kam patri, je tady vse jak ma byt.

- sada autobusu - sice zatim pouzivam jen jeden typ, ale libi se mi :-)

- sada lokomotiv - uz jsem to s TommPa9 resil po ICQ, takovou pestrost jsem ani necekal... a budou dalsi, to muzu uz ted prasknout :-D

- sada pro 65 - uz se tesim :-)

- vyska pilire mostu - zkousel jsem se na to ve hre zamerit a vychazi mi nasledujici: "nadmorska" vyska policka je ve hre pocitana jako vyska nejnizsiho bodu policka. Zjednodusene receno, rovne policko je jasne, u sikmeho se jako vyska bere jeho spodni okraj. Pokud je most postaven jen nad rovnymi policky, vychazi delka nohou tak jak ma byt. Jakmile jsou tam sikma policka, dochazi k nepresnostem, protoze noha je kreslena od teoreticke "nadmorske vysky" daneho policka. Jenze graficka vyska mista, kam se noha opira, je treba o pul policka vys a "noha" by tedy mela byt pul polickem v zemi. Diky systemu grafiky to jinak udelat nelze, takze nezbyva nez se na to vyprdnout nebo naopak srovnavat policka pod mostem. Pak by to totiz melo byt graficky korektni.

TommPa9

Quote from: Sim on August 19, 2009, 11:11:05 AM
- sada lokomotiv - uz jsem to s TommPa9 resil po ICQ, takovou pestrost jsem ani necekal... a budou dalsi, to muzu uz ted prasknout :-D

BONZÁKU!

Jo tak je připravenej Brejlovec Viamont a Brejlovec OKD Doprava. Možná se podívám na zoubek nějaké páře abych rozšířil tu pomyslnou flotilu lokomotiv...

benpat

Sime mám dvě otázky. Nechce se ti udělat vůz Bdt? A nějaké slovenské vozy dělat budeš?

TommPa9

PST to je tajný ::) ale sim pracuje na slovenské 810 a mutacích...

Sim

#774
benpat > Bdt by mel byt ve spolecnem paku s Bt ... pokud neni, mam asi nekde chybu, proverim to. Jinak slovensky vozy jsou samosebou taky v planu, minimalne rada blonski nateru, toze se mi libi. Ale bude jich min, protoze kvuli jednotnemu nateru jich spousta bude vypadat stejne. Momentalne se ale peru s 812 ZSR a porad se nemuzu trefit se svetlym pruhem tak, aby mi celo navazovalo na boky :-D

edit: tak sem kecal. Teda jak se to veme. Ve spolecnem paku s Bt to je, ale pak se jmenuje Bp, pri jehoz prilezitosti tahle rodina velkoprostoru vznikla. Zadruhe jsem nemel na webu aktualni pak, takze jsem ho prehral a uz tam je vehicle.vagon.bp.pak

TommPa9

#775
Malinko mi vrtalo hlavou proč mi Václavova trať přijde taková divná a už to vím!

V bočním pohledu narozdíl od tratí z origo sady není vidět odvrácená strana náspu... Trať působí dojmem že je užší a to nevypadá moc dobře... (podle mě...)

Ve druhé fázi bych zesílil stožáry u elektrifice ze šířky 1 px na 2 pixely. Se šířkou 2 pixely by vypadaly reálněji, daly by se i vystínovat a nepůsobily tak ploše...

EDIT.:

nechtěl jsem přidávat další odpověď takže tady je asi jediná zbalkanizoaná lokomotiva které "balkán" opravdu sluší... (i když žádný exemplář ještě není natřen na balkán) čd 151

Václav

Tak tady jsou první tři objekty sestavy pro rychlost 65 km/h. Tunel ani trať jsem od včerejška neměnil. Pouze letní varianta viaduktu je trochu tmavší než byla - a okrajové čáry a čáry cihlování jsou světlejší. Co se týká stínování pilířů, s tím jsem se zatím nedělal.

Poznámku o té pevnosti konstrukce mostů přijímám a vím o tom, že konstrukce použitá pro ty dva mosty pro rychlost 160 km/h je spíš vhodná pro silnice než železnice, ale silnice se mi však (alespoň zatím) dělat nechce.

Pár dalších nápadů na železniční mosty mám, takže jejich nahrazení něčím vhodnějším je možné. Zatím můžete z http://en.structurae.de vybírat vhodné konstrukce, které by se pro železniční mosty daly použít. Když jsem se tam teď díval, tak jsem tu nejužitečnější část nenašel, ale někde je část, kde jsou rozkresleny jednotlivé typy mostů - akorát že to není v češtině, ale jen anglicky nebo německy.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Podívám se na to... jen pro příště aby se předešlo nějakým spekulacím můžeš dělat screeny s nějakým vozidlem? (krásně je to vidět na příkladu: Cihly jsou moc velký...)

A dotaz: vytáhneš kolejnice v bočním pohledu tak, aby byl vidět násep i na odvrácené straně?

TommPa9

Finální úprava lokomotiv:

ČSD ES 499.0 Gorila
ČD 151 Krysa
ČD 150 Banán
ČD 150.1 Banán
ŽSR 350 Gorila

Co je jinak:

Opravena délka v čelním pohledu, upravena výška čela.
Opraven boční pohled na lokomotivu (přepracována čela)
Opraveno zadní čelo v iso pohledech

Jako dodatek:

ČD 740 Bangladéška (změněna pozice pruhu na kabině strojvůdce)

Sim

#779
Mam tu dalsi pokusnou mys, tentokrat z prostredi SK ... v tuhle chvili jsou uvnitr tri verze motoraku 812 (a postupne tam chci pridat dalsi mutace 810, proto ten nazev paku. vehicle.motorak.810_SK.pak ... zatim tedy ve zkusebnim rezimu. Predpokladam ze podobnym zpusobem zpracuju i mandarinku 811 a od obou verzi samosebou pocitam i s Blonski variantou, docela se mi na nich libi.... a pak... pak nekdy.... 813 bageta ... diky maximalne 90 km/h to bude pro motoraky zase dalsi oziveni :-)

Edit 21.8.09: Pridana varianta 812 + 011 Blonski a odstranena graficka chyba.

Edit 22.8.09: Pridana varianta 913 + 813 Bageta.

Dale jsem se rozhodl oddelit pak CD/CSD 810 od dalsich (dosud jsem ho mel spolecny s Viamontem, odtedka je kazdy sam. Takze CD/CSD zustava tam kde byl, Viamont ma sukafon a ridici vuz tady
vehicle.motorak.810_viamont.pak.







TommPa9

Trochu jsem si hrál... doufám že si je to aspoň trochu podobný...

Během víkendu dopíšu daťák a asi v pondělí to pustím ven...

benpat

Poznat to rozhodně jde. Jen mi připadá že čelní vozy z bočního pohledu jsou trochu useknuté. Nechceš ty čele více zakulatit?
Ještě detail 680 jezdi jen s jedním zvednutým smetákem, většinou předposledním ve směru jízdy.

Sime 812 je fajn, mužem je slovákům trochu závidět i když my máme jiné motoráky.
Proč mi připadá že ty s Tomem děláte CZ-SK pak?  ;D

TommPa9

čelo v bočním pohledu má na špičce  2 pixely. Dojem useknutosti dělá vytažení na střechu což je 5 pixelů. Jeden zvednutý smeták by šel udělat ale pak by to vypadalo skoro jako tramvaj (taky kapacita 333 sedících by mohla svádět takové větší tramvaji)

benpat

Nemyslím je odstranit uplně jen je spustit dolů, ale nechat je na střeše.

TommPa9

to jsem pochopil ale stejně v tom vidím tramvaj... i když na druhou stranu to nejspíš budu muset udělat (na čelním voze mi pantografy lehce ujíždí směrem nahoru) Jinak ke kapacitě- 333 lidí se mi moc nezdá nemohl by se mi někdo podívat po kapacitě souhrné?

benpat

Víc lidí do 680 nenarveš protože jsou místenkové, takže stojící lidé nevezou (kvůli naklápění) nebo to obejít.

TommPa9

No každopádně otázka sběračů zůstává:
nechat všechny stát nebo je až na jeden položit?

benpat

Třeba zkus nakreslit i druhou variantu a obrázky porovnej.
Já jsem pro jeden.

Sim

#788
Ja se do toho vlozim.... neni to kvuli naklapeni, ale kvuli tomu mistenkovani - jinak by totiz nemohli vybirat mistenky, kdyz by to bylo na stani. Dokud jezdilo Pendolino na Usti, jezdilo bez mistenek a klidne se stojicima lidma. Nicmene jsem pro ho udelat podle realu - tedy jen na sezeni.

Benpat > ohledne toho, jestli je to CZ nebo CS+SK ... tak ja to zase prasknu :-) Vagony v nateru Baklan si jeste predstavit dovedu, ale lokomotivy - zejmena ty starsi - to je fakt des a hruza a verim tomu, ze kdyby to ukazali deckam ve skolce, tak se rozbreci. No a primo se nabizi srovnani se dalsimi dvema spolecnostmi, ktere zvolili podobnou strategii jako CD, ale preci jen ponekud citliveji (i kdyz i tady se jedna obcas o docela divoky veci :-D ). Jde o CD Cargo s naterem "smoula" a ZSSK s Blonski schematem. A protoze ze skupiny prvni uz nejaky gargamelovsky kousky mame, zkusili jsme i variantu vychodnich bratru. TommPa9 do toho vlitnul rovnyma nohama, ja se to pokusil vzit trosku systematicky, takze jsem zacal meziclankem, tedy barevnym schematem, ktery u motoraku ZSR a ZSSK pouzivali jeste pred "polskou vlajkou na hlave" ... a dneska jsem udelal svojho prveho Blonskiho, viz http://forum.simutrans.com/index.php?topic=553.msg29804#msg29804 :-)

Sim


hernajs

Tak jsem si chtěl postahovat vše možné ze simutrans.webz.cz, ale nejde to. Naše jediné pořádné skladiště addonů se zřejmě stalo terčem útoku  :'( Našel jsem tam totiž věci, které bych tam vůbec nečekal :o Bylo by možné to opravit ???

Jirka71

Dotaaz na TommPa9: Tome vím že toho asi máš moc a děláš mašinky ale nebylo by možné udělat poštovní vozy v barvách PPL, DPD nebo české pošty?Ty poštáci ve hře už mám zastaralý a nový nejsou.Nevím na koho jinýho se obrátit

TommPa9

Jirko není problém. Řekni si typ těch pošťáků a já se o něco pokusím. Taky mě nebaví neustále přepínat na zastaralý když chci používat poštovní auta (protože ty japonský poštovní auta z hlavní sady se mi mezi Karosama nelíbí) Jinak všim sis těch Tater 138/148?

Jirka71

#793
Myslím že by tenhle typ Scanie mohl nahradit stávající vozy



Možná by se hodil i tento typ


VW Transpoter by mohl nahradit zastaralého sprintera

těch Tater jsem si všimnul.Ty se povedli.Super jako vždy od tebe :)

TommPa9

Quote from: Jirka71 on August 23, 2009, 10:57:50 AM
těch Tater jsem si všimnul.Ty se povedli.Super jako vždy od tebe :)
Nešplnej :D určitě jsis nevšim že  v agroverzi (138 i 148) v bočním pohledu naložené varianty je omylem nechané bíle pozadí takže to vypadá zvláštně.

a co bys řek kdyby místo sprintera byl třeba Transit(PPL)? Scanii možná zkusím někdy po večerech vytvořit ta by mohla být hodně zajímavá (já sice uvažoval o něčem co by přímo nahradilo ten mates ale scanie není špatnej nápad.) Místo matesu asi hodím avii (tu bych někde měl mít v archivu) a avii nahradi scanie.

Jirka71

Tome necham to na tobe.Ty Avie by mohly zatim stacit.Ten transit treba PPL by mohl byt dobrej.Jen me stvali ty zastaraly vozy a u ty tatry jsem si toho vazne nevsiml.Jo a neni to splhani ale fakt  ;D

TommPa9

#796
Jasně. Tak PPL Transit je více méně připravenej k zapakování. Ven ho pustím až s nějakým doplněním (Avie, Scanie nebo třeba MB Actros jako náklaďák s plachtou popřípadě žlutý tahač MB Actros s návěsem na poštu v barvách DHL)

Každopádně si s tím pohraju, konečně si můžu udělat něco na silnici takže mám ohromnej zápal:D

EDIT:

MB Actros DHL

Toho tahače před návěsem si nevšímejte.

Jirka71

Tome to je parada.Jakou budou mit kapacitu?Moc se tesim

TommPa9

#798
No u kamionu mám zatím plán 5x větší kapacitu než bych do nej nacpal zboží (Podobně jako u předchozích poštovních vozů kdy kapacita MTS s plachtou je tuším 12 palet zboží a kapacita poštovní verze je 50-60) PPL transit dostane taky podobné parametry tam se to bude kolem 15-20 balíků pošty...

Jenom u daťáku a pozicování tahač/návěs mám problém.

Jde o to, že můžu:
A) Napozicovat předek návěsu i předek kamionu na začátek pozice. V daťáku pak napíšu jako délku tahače jen délku kabiny (v tomhle případě 2). Ve hře se pak kamion seřadí normálně jenom v zatáčkách bude "tužší" bude totiž téměř kopírovat dráhu tahače a relativně málo se bude točit.
B) Napozicovat předek tahače na pozici a nastavit délku větší než je délka kabiny. Návěs posunout před pozici kabiny o tolik je větší údaje uvedený jako délka kabiny (takže kdyby byla délka 4 místo 2 musel bych návěs posunou o dvě délky před kabinu.) To je o trochu složitější a může to mít nevýhodu v tom, že návěs bude až moc nabíhat.

Osobně bych byl pro jednodušší variantu A) jenom nabízím možnosti řešení.

Jirka71

U toho transitu muzeš asi pridat.Sprinter měl kapacitu 40 balíků.U toho kamionu bude nejlepší ta varianta A.Béčko by nevypadalo nejlíp.Ještě bych se chtěl zeptat když jsi v takovým zápalu dělat něco na silnici :D Jestli se nerozhodneš přece jen pustit se do toho road  train projektu jak jsme o tom před časem mluvili.Tam by to vyžadovalo i specialni nakládací rampu pro road train

TommPa9

Nedohodli jsme se tehdy na tom, že road trainy se dají stáhnout na nějakých japonských simutrans stránkách? Navíc do českého prostředí se mi moc nehodí... Sprinter má větší kapacitu ale taky 10x takové provozní náklady.

Sim

Ja bych navrhoval variantu C) - jako "zlomovy" bod soupravy bych dal zhruba pozici tocny... to znamena, ze delka tahace bude pocitana od cumaku po tocnu a naves bude od tocny na konec. Diky tomuhle usporadani pak bude mozne (potencialne do budoucna) mezi sebou kombinovat ruzne tahace a navesy, i kdyz je mi jasne, ze to bude .datove docela pakarna. Nicmene minimalne mit moznost kombinovat ruzny verze navesu a ruzny verze tahacu jedne spolecnosti (treba jako tady DHL) by se mohlo hodit.

Co se tyka kapacity, tak ve hre to vychazi tusim 1 balik na 50 kg. Ja sem si potom (pro pomerne srovnani sluzebnich a postovnich vagonu) udelal jeste prostorovej prepocet, jeste to proverim (pisu to z hlavy) ale pro 20 metru ctverecnich podlahove plochy vozu jsem daval 70 baliku posty, tedy 3,5 baliku na metr ctverecni nakladoveho prostoru. Predpokladam, ze u aut by to mohlo fungovat podobne.... jen tak namatkou jsem prvni naves co jsem vyguglil: Návěs nákladní Kögel SN 24 r.v. 2008, barva stříbrná, ABS, 3-str. shrnovačka, zvedačka, kotouče, hmotnost c-35000 už-28704, ložná plocha d-13620 š-2480 ... to znamena lozna plocha 33,7 metru ctverecnich (a tedy v pripade prevozu paletovaneho zbozi cca 33 palet) vynasobeno koeficientem 3,5 dava 118 baliku posty. To by slo, ne?

TommPa9

#802
Malinko jsem upravil grafiku Gorily (ZSR 350) úpravu zveřením v rámci SVK balíku lokomotiv.

jinak k poštovním vozidlům řeknu asi tohle:

Pokud by byl zisk malý nebo žádná udělám nějaké úpravy. Ovšem nasazovat Transitu kapacitu kolem 40 balíků když Trambus má tuším 60 je trochu moc. Proto ta nižší kapacita. Pokud se mi bude chtít a budu mít čas a najdu nějakou pěknou předlohu přidám další poštovní vozidla.

Sim

#803
Takova ochutnavka, prave jsem dokoncil zvetseninu Krakena... za chvili budem pokracovat v miniaturizaci :-)



Edit potreti - modry i zeleny kraken jsou ke stazeni http://sim.jawajizda.cz/ruzne/simutrans/vehicle.pantograf.470.pak.


benpat

A já chtěl napsat jestli se ho nechce udělat Tom. ;D Zatím to vypadá dobře, už je pro něj na mé mapě místo.
P.S. Budeš dělat i zeleného Krakena?