News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

České addons aneb naše lidová tvořivost-diskuze

Started by TommPa9, October 04, 2008, 07:42:12 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TommPa9

#3640
VSku mám minimálně jako otevřený valník v modré barvě (říkám jí nátěr "Pane Pávek, já nechci k Turkovi") Tu můžu poskytnout hned. Favorit a Ifu bohužel k dispozici nemám, ty bych musel namalovat a nebo někdo jiný? Dobrovolníci krok vpřed! :D

Lubak91

Beatljoe: A kde je vůbec hašišárna hasičárna s pajerem? Trambusy již byly u HZS odstaveny před drahně lety :P ;D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

BeatlJoe

díky i za to :) Hned se pustím do práce. Hasičárna s padžem taky bude. Nějak se ni tady hromadí návrhy a nápady a práce stojí, holt mi chybí systematičnost a asi 5 hodin ze dne. A to musím zhubnout o 20 kilo :o

TommPa9

Kdo to ví... odpoví copak jsem to namaloval?

BeatlJoe

#3644
Tak trochu mi to připomíná "kačenu", totiž Tatru 805 :) Ale může to být i ifka :)

Apropó, Tatra. Docela mne zarazila zpráva, že už na Dakar nepojede :-[ Chjó, komu teď má člověk fandit :-[ :-[ Nikdy nezapomenu na Dědka, Loprého, Krahu a pana doktora. Doufám, že se ještě někdy uvidíme.

Lubak91

Tady je pár if a nakladač, který jsem si před lety namaloval ;D Bohužel jen v jednom pohledu...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

BeatlJoe

WAUUU Já chci taky tak malovat. To je fakt dobrý :)

TommPa9

Quote from: BeatlJoe on June 06, 2012, 08:22:32 AM
Tak trochu mi to připomíná "kačenu", totiž Tatru 805 :) Ale může to být i ifka :)

Jen trochu? Já vím, to dělá to, že není v řádných barvách ale má to být opravdu Tatra 805 neboli Kačena

benpat

#3648
Sysel verze 2. Opraveny určité chyby a nový najbrt.

Otočená verze (jako ŘV) bude k dostání zanedlouho.

Sim

Mam tu par oprav, modifikaci a testovacich zalezitosti:
-patrovy vagon Bmto a jeho variace je lehce prepracovan graficky, hlavni zmenou je snizeni kapacity na realnejsi hodnoty (s tim souvisi i adekvatni snizeni provoznich nakladu).
-elektricka jednotka rady 470 Kraken je lehce prepracovana graficky, i zde doslo ke snizeni kapacity a prepocteni provoznich nakladu. Pripominam, ze se jedna o prototypovou jednotku, takze jsou schvalne naklady na hranici navratnosti.
-sada vozu spolecnosti Arriva ma prepracovane patro DBpz. Tady jsem realnou kapacitu daval uz driv, takze jde jen o graficke detaily.
-sada vozu DB je stale jeste v testovacim levelu, ale ma doplneno nekolik dalsich vozu; jde hlavne o vagony, ktere pod DB prechazi po sjednoceni Nemecka z vychodni casti. Vozy DR jsou take zatim v testovacim provozu.

dodatecne doplneno:
-sada vozu spolecnosti Regiojet ma nyni v nabidce i vuz Bmz 21-91. Tyto vozy byly pred cca 14ti dny nasazeny do provozu.

Lubak91

Já bych si s dovolením také vzal přidal něco ze své zahrádky, aby ty dederonské vergly bylo čím tahat 8)

A teď se s vámi na dva týdny (doufám) rozloučím, protože jedu na eurotrip železniční Evropou :P ;D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

podle toho kde jsi chyby našel... pokud jsi něco našel "u nás" napiš to třeba sem on si to někdo přebere :D

BeatlJoe

Zdravím. Tak sem opět zde :)
Stalo se mi něco velmi "příjemného"

Takže začínám znova. A příště zálohovat,zálohovat a ještě jednou zálohovat!!!!


TommPa9

Kdysi si s tím Lubák hrál a nevypadalo to moc hezky... plamen tancoval po celé střeše :(

Václav

Protože ten plamen musí být součástí té lokomotivy. Bez toho plamínku by to šlo.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

TommPa9

Dámy a pánové nechtěl by někdo zkusit namalovat Link II? Já se o to pokusil a asi kvůli nedostatku materiálu jsem selhal...

benpat


TommPa9

no v podstatě všechno... nějak nejsem schopnej najít obrázek kterej by mi pomohl trefit čelo... ale stejně teď nemám moc času ho malovat protože kompletuju a upravuju jeden tajnej projekt který bych chtěl co nejdřív dokončit... (PS.: Luboši můžeš mi poslat "tamto"?")


1216



Tohle je "jako příspěvek"? :D Ten obrázek ani není vidět -- VS

1216

Máte to tady nějaké čudné :D Já ho třeba vidím, ale pro představu: => http://postimage.org/image/7yckbcvyp/

VS

Ha, už mi to došlo. Vkládá se totiž adresa obrázku, ne stránky s ním ;)


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Lubak91

Je pěkné, že všichni hned míří do tématu železničních map (vůbec nevím proč :D) Ale možná bude lepší jít sem=> http://uloz.to/xjxeZkJ/pesa-rs-cd-844-rar ;)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

greenling

#3664
Mám 1 1/2 týdny v železničním fanoušek novinách fotku dnes viděl RS CD 844 ovládací panel . :)


Před týdnem a půl jsem v železničních novinách viděl fotku ovládacího panelu ČD 844.

(Ich bin nicht sicher, dass meine Korektur ist in ordnung. Du möchtest sagen, dass du die Photografien CD 844 in Zeitungen gesehen hast?)

Opening hours 20:00 - 23:00
(In Night from friday on saturday and saturday on sunday it possibly that i be keep longer in Forum.)
I am The Assistant from Pakfilearcheologist!
Working on a big Problem!

benpat

Nevím proč, ale ta 844 mi prostě nejde. Buď ji v tom depu neumím najít a nebo tam prostě není :D

Lubak91

So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

benpat

Ale já tam toho žraloka prostě nemám, 3x prohledáno a 3x stáhnuto :D a furt nic.
Je možné, že funguje jen v novějších verzích simu?

Lubak91

Je zapakovaný pomocí Pakhelperu/MakeObj který používá TommPa9, takže by ti nemohly jít ani addons od něj. Ale je dostupný od 9/12, takže jestli to není tím...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

benpat

#3669
Hraju bez časové osy, takže bez problému. Zkusím to ještě jednou.

EDIT: Tak mě ta mrcha prostě nepojede. Navíc jsem to zkusil i v jiném paku a furt nic. Zastřelte mě :D

benpat

 ;D Díííííky moc. Funguje to. Já bych provedl upgrade simu už dávno, ale pak bych přišel o dva roky budovanou mapu ČR, protože na koridorech je autoblok. Ještě jednou dík.

greenling

@Tommpa9
CZ Ano jsem viděl první fotografie CD 844 v novinách s názvem Eisenbahn-Revue international.

DE Ja ich habe das erste Foto von CD 844 in Der Zeitung mit den Namen Eisenbahn-Revue International gesehen.

@Lubak91
CZ Stahování je v fotografii, kterou jste přidali dnes v poledne jsem viděl vozidel I není.
     Můžete mi poslat tato vozidla s e-mailu nebo druhé na stažení nabídky?

DE In den Foto das du Heute Mittag eingefügt hast habe ich Fahrzeuge gesehen, die ich noch nicht zum herunterladen gibt.
     Kannst du mir diese Fahrzeuge mit einer Email zuschicken oder den anderen zum herunterladen anbieten?
Opening hours 20:00 - 23:00
(In Night from friday on saturday and saturday on sunday it possibly that i be keep longer in Forum.)
I am The Assistant from Pakfilearcheologist!
Working on a big Problem!

TommPa9

Du kannst allen Fahrzeugen aus Lubaks Foto in Addons sektion finden. Oder ein paar tagen Warten für Pak128.Česko-Slovensko ;)

Můžeš najít všechna vozidla z Lubákovy fotografie v Addons sekci, nebo pár dní počkat na Pak128.Česko-Slovensko

Lubak91

#3673
Stejně je většina vagónů od Sima (Vy nás ale zásobujete pane Karfík :D ) MOje jsou povětšinou jen některé motorové vozy...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Když už jsme tady:

Chtěl bych poprosit všechny autory, kteří se nějakým způsobem podíleli na vývoji vozidel (Sim, Lubák91, Tony.P, BenPat, Víťaz, VS) nebo budov (BeatlJoe, Vladki, VaclavMacurek) aby mi nejpozději ve čtvrtek večer poslali buď finální verze již vyrobených addonů nebo nejnovější otestované addony, abych mohl během pátku dát dohromady 1. oficiální veřejnou verzi Paku128.Česko-Slovensko.