News:

Simutrans Sites
Know our official sites. Find tools and resources for Simutrans.

České addons aneb naše lidová tvořivost-diskuze

Started by TommPa9, October 04, 2008, 07:42:12 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

meme

Chrástecko? ;)  Já tedy bydlím před Krkavcem ;) ( v Plzni )


VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Okolí Plzně vytváří zdá se vhodné podhoubí pro práci simutranskonstruktérů :D

To víš... plašit ryby. To by ti šlo ;) chudinky z toho jsou i teď v šoku když slyší zvuk motoru jednostopého vozidla (včetně babety) :D Budeme doufat že zná kolega Lubák i přes svůj odpor k alkoholu nějaké zajímavé podniky ve své Čáslavi ;)

Lubak91

VS: No já vím minimálně o Vladkim :)
TommPa9: Já znám jenom cukrárny ;D Raději ať to pořádá většina v kolébce české scény :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Tak si dáme něco dobrého na zub;) Je přece jedno jestli se budem kutálet z podniku, kde do nás budou ládovat zmrzlinu, dortíčky a vše budem moct zalívat kafem a nebo se budem plazit z podniku, do kterého se bojí chodit i obsluha ;)

Lubak91

No to by to vypadalo: "...a další runda indiánků je na mě..." :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Sim

Lubak91 > indianky ja rad :-) btw, v sobotu bych mel jet zavod v Koline ... to je do Caslavi co by pistem dohodil a zbytek dokutalel :-P

meme > do Chrastu to mam asi stejne daleko jako na Doubravku


Sim


Lubak91

Sim: Tož v sobotu jsem na Slovensku a v týdnu mám běhání po úřadech a doktorech...
Opravdu bych raději viděl nějaký vícesjezd na neutrální půdě a aby jsem se nezkoulovali indiánkama, tak s nějakým workshopem ;)
A mohli by jsme vyvolat nějaké hlasování o tom, zda by se tady našli nějací co by na ten sjezd přijeli :D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Sim

Tak ja prosim hlasuju, ze pokud tam budou indianky, tak bych se s dovolenim dostavil :-D

TommPa9

Indiánek máme v Plzni celej stadion... ale jsou tam většinou s Indiánama ;)

Vladki

VS: já su momentálně Líšňák, ale dřív sem kempoval v Kéniku, kósek od Semálu.

Lubak: a na indiánky rád zajdu taky.

VS

Semál vidím z okna posledních skoro dvacet let :D (jak ten čas letí...)

A dobrý indián je sežraný indián, takže sraz zní zatím dobře :)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Quote from: Vladki on September 03, 2012, 07:57:58 PM
VS: já su momentálně Líšňák, ale dřív sem kempoval v Kéniku, kósek od Semálu.

Jsem zvědavej jak by si s tutim poradil gůgl :D



Sim

TommPa9 > čéče, já ti nevim, vono ten gůgl může mít problém s ledasčím, třebas klíďo s tutim příspěvkem :-) Japa neska, budeš doma? Já možná tutady pojedu ... esi nebudeš někde lítat, připrav psychicky rybičky na vodotřesení O:-)

meme

Copa gůgl, ale takovej moravák, ten by s tím taky moch mít problém, kdybysme začali psát plzeňštinou :D


Lubak91

Trochu si tam v té Plzni myslíte, po setkání s Hanákem, Valachem, Brňanem nebo Slezanem rychle změníš názor kdo komu nerozumí ;)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

meme

Nastevřít už je bohužel známé :D - Je pravda, že ta nářečí na Moravě jsou o hodně víc rozdílná oproti spisovné češtině než naše "západní" -- Ale takový Chod se Slezem musí být sranda :D


TommPa9

Inspekce proběhla v pořádku a rybičky nám málem sežraly oba dva moderátory ;) (takže strach z vodotřesení se nekonal) Teď si říkám jestli tuhle lingvisticko-geografickou debatu odsaď nevytáhnout a nedát jí solo jako off topic.

Lubak91

Chtělo by to rezervního moderátora, který by sem třeba napsal nekrolog ;D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Sim

Tomme, to me nenapadlo ... my se vlastne nesmime nikdy sejit s VS ... kdyby tam teroristi poslali sebevraha, ceska sekce bude bez moderatora ... tyjo, jak to s tema indiankama udelame?

Lubak > kdyz moravaci poslou plzenaka pro cukle, plzenak je na oplatku posle delat vosouchy k veceri ... a kdyby to nezabralo, tak si to rozmysli a bude chtit radsi cmundu :-D

meme

#3839
 :D A cukle = Pantofle ne? ;) a kdyby se mu an cmunda nelíbila, poslal bych ho pro toč :D  ( i když to je malinko jiné :) )


TommPa9

#3840
Navrhuju pojídání indiánků na směny tak, aby jsme co nejméně ohrozili funkci našeho fora a nebo méně logisticky náročné povýšení třetí osoby do řádu šlechtického (nebo moderátorského?)

PS.: Japa jsi projel tu louku?

VS

Bez obav, mohu pro jistotu v závěti jmenovat moderátorem... hm... ?

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Lubak91

Plha se hlásí...
Už jsem si na to založil zvláštní sešit ;D
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!


Lubak91

A mohu tedy i já, pomýšlet na nějaké to zasklené místo? :)
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

VTPsim

#3845
znovu dík za rady. Začátečník se vždcky rád poučí. Snad po úpravě to vypadá líp.
9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

VTPsim

Trochu sem tu Sorku poupravil, vylepšil a přejmenoval. Zase budu rád za jakékoliv komentáře
9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

TommPa9

Nechci být ten velkej a zlej takže to neber jako nějaký rejpání a útoky ale:

a) SVĚTLO A STÍN
podívej se pořádně na vzor stínování (už si s tím stínováním připadám jak rozbitej gramofon s ohranou deskou) světlo ti jde z leva takže nejsvětlejší je střecha, druhá nejsvětlejší barva je na levém boku, na čelních a bočních pohledech je takový tan "zdravý střed" a na pravé straně jsou barvy nejtmavší. (klid já to taky voral)
b) SVĚTLOMETY
na "vzdálenější" straně čumáku můžeš bez problémů to světlo udělat na 1 pixel, ten druhý si mozek dotvoří sám ;)
c) PNEUMATIKY
dobrá rada je pokusit se udělat kola "co nejkulatější" to se dobře řekne ale v kostičkovaném světě blbě udělá, zkus si dát kolem kol pixely hodně tmavé šedé (skoro černé) abys docílil toho, že budou vypadat kulatěji, opět nás oči klamou ;)

Jinak to není špatné! proporce už sedí jen se mi malinko "nezdá" ten čumák v iso pohledu, zdá se mi moc úzký nebo "uřízlý" prostě mám z něj pocit, jako by ta sorka měla širší střechu než podvozek.

VTPsim

9356 * 9380 * 9277 * 9272 * 9264 * 9411 * 9414 * 9446 * 9469

DeznekCZ

Quote from: Lubak91 on May 18, 2012, 09:39:43 PM
A proč si neudělat vlastní trakční vedení? A mohlo by vypadat...


Třeba takhle! :P
Mám dotaz, proč neudělat elektrifikaci z rohů jako u tramvají, protože v zatáčkách to rádo dělá blbosti, jen to trochu synchronizovat a bylo by to super. :-)
Official facebook page
My page of all creations for all my know software.