News:

Simutrans Wiki Manual
The official on-line manual for Simutrans. Read and contribute.

Kdo chce Wiki?

Started by VS, January 04, 2010, 09:33:42 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VS

Mám tu nabídku - pokud by byl zájem, můžeme mít oficiální wiki v češtině na http://cs.wiki.simutrans.com (zatím samozřejmě nic není). Háček je v tom, že si na krk už nic dalšího věšet nebudu a tudíž se hledá alespoň jeden dobrovolník, který bude pasován na tamějšího pana admina.

Kdo by odolal? :D

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

VS


My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Lubak91

Asi budem muset losovat na koho to padne, připravte klobouk nebo slámky :D Sám se tomu divím, šablony jsou, návody jsou, tipy, triky a rady jsou, německá wiki je... Opravdu nikdo nechce být adminem? ;) Já mám nyní omezený přístup k počítači, tak mě vynechte...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Sim

Mno, ja uz toho nasliboval, takze sem se do toho nijak nehrnul... nicmene... co by to konkretne obnaselo?

MHD

Je taky možnost, přeložit německý TikiWiki.
Kdo má zájem, se může přihlásit u Franka z německého fóra (tady: Uživatel Frank).

Ota

Hm ... možná bych se toho mohl ujmout, ale jak píše Sim: co by to obnášelo konkrétně? nebo alespoň konkrétněji? Především se mi jedná o nároky časové. Co se týče Wiki systémů, moc o nich nevím, ale v principu jde snad o to, že přispívat (či editovat) příspěvky může každý (registrovaný). Co dělá admin? Jdou příspěvky před zveřejněním přes něj - tedy cenzora či šéfredaktora??

Co se týká překladů z němčiny: v hrubých rysech bych to mohl taky zvládnout, i když s Frankem se nespojím, protože jsem specialista: umím číst (tedy jakž takž) ale neumím psát.Tedy tzv.pasivní znalost. S angličtinou jsem na tom podobně. Ale znovu zdůrazňuji: u mne je problém časový.

Frank

Vytvořil jsem pomoci s einnig jednoduchých pravidel, bohužel, doposud k dispozici pouze v němčině

Tikiwiki Help

Můžete také experimentovat s pískovištěm a zkušební stránky.

Test straně je, na rozdíl od pískoviště a zachránit.

Testovací stránka, Sandbox

Pro dotazy a problémy, a pak bych jistě pomůže Susanna.

[de]
Weis nicht obs stimmt, deshalb noch eine Kurzfassung in Deutsch.

Es gibt einige Hilfeseiten im Tikiwiki die auch einige Regeln festlegen.

Mit Sandbox und Testseite stehen Spielwiesen zur Verfügung, die auch unregistriert benutzt werden können. Die Testseite darf von jedem geändert werden. Hat also keinerlei Schutz.

Bei Fragen und Problemen stehen ich und sicher auch Susanna zur Verfügung.
[/de]

KubaH

#7
Já se toho ujmu

Edit : nechci

Frank

Vítejte na Simutrans Tikiwiki

To bylo odstartováno v České písemně

Česky Simutrans Wiki