News:

Simutrans Sites
Know our official sites. Find tools and resources for Simutrans.

Škoda ForCity

Started by Ghost-cz, December 26, 2010, 10:17:27 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ghost-cz

Ahoj, neuvažoval jste někdo, že by jste udělal model této krasavice? :-) Byl bych vážně moc vděčný  :D

http://www.youtube.com/watch?v=VIqxjKXhiH4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=WPcjKcBj8oA

TommPa9

Hledej Šmudlo :D vím minimálně od dvou zdrojích kde se dá stáhnout ;) Podívej se na poslední stránku v Addons sekci českýho fora nebo na simutrans.eu! (Taková menší reklama Xlivesovi)

Václav

Nechce se mi zakládat další téma, tak to hodím sem - a když tak se tohle téma později přejmenuje:

Komu české tramvaje a tramvaje již přítomné v sestavě nestačí, ten si další může pořídit odtud, ze stránek SNFOS - z sekce French tramways by Gwalch.

Zejména v pozdějších fázích hry se jistě osvědčí tramvaj Citadis 302 Le Mans. Nejenže vypadá celkem dobře, ale především má docela slušnou kapacitu (276 lidí), ale potřebuje zastávku na dvě políčka.

Z stejné sekce si také můžete stáhnout rychlejší trať - a to na rychlost 95 km/h - a s ní také další elektrifikaci, ale ta je poněkud nepoužitelná, protože jde o pozemní elektrifikaci, nikoliv horní. Takže by to vypadalo poněkud divně - pod tramvaje, kteréžto všechny mají horní elektrifikaci, dát spodní elektrifikaci.

... a z těch stránek si také můžete stáhnout další průmyslové řetězce (víno a sýry), další silniční vozidla - a také (prozatím - velmi rychle tam totiž přibude další) jednu další památku - nějaký francouzský hrad. Tou další památkou bude Eiffelovka.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní