News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Záměna stanic

Started by argonit208, January 14, 2011, 08:27:21 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

argonit208

Ahojte tvorcovia, hram verziu simutrans v.102.2.2 ceska verzia. mam uz na to komp v ktorom sa to da hrat. Je to uplne lepsie, a insie ako byvala verzia 0.84.19.  Vozim lidi, prepravujem naklady z priemyslu do priemyslu, sam si pridavam s volbou moznosti produkcie v tovarnach.  Staviam dost obrovske stanice aj so skladmi na uskladnenie. MAM ALE PROBLEM: KED ROBILI TVORCOVIA TUTO HRU, V IKONACH SPECIALNE FUKCIE KDE JE IKONA ZELENEHO ZERIAVU SA NACHADZAJU ZOBAZENE DVE STANICE SPOLU S PREHODENYMI SIPKAMI. NEVIEM AKO SA MI PODARILO KLIKNUT NA TUTO IKONU. MAL SOM ZAPNUTU TIEZ FUNKCIU SPRAV O INYM MIESTACH AKO SU ZAPCHA V MESTE A PODOBNE...  PROBLEM SA JEDNA O TO, ZE SOM OMYLOM O TUTO FUNKCIU "ZAMENA STANIC, ALEBO PREHODENIE STANIC" ZAVADIL ZNENAZDAJKY, KED SOM PROGRAMOVAL SMER SURADNIC ZO STANICE DO INEJ STANICE. MOJE VLAKY NAMIESTO ABY ZACALI VOZIT NAKLAD, ZACALO SA NAD NIMI VYPISOVAT "ZTRACEN CIL CESTY".   KTO MOZTE, PORADTE MI PROSIM, AKO MOCT ODBLOKOVAT TIETO FUNKCIE A PRIPADNE NAJST NEJAKE RIESENIE, AKO ZISTIT KDE SOM FUNKCIU "ZAMENA STANIC - ALEBO VYMENA STANIC" A AKO TUTO FUNKCIU ODSTRANIT. RAD BY SOM POKRACOVAL V SPRIEMYSELNOVANI, A NERAD KOMBINOVAL KDE SOM VOBEC MOHOL NEVEDOME KDE AKE BODY ZAMENY STANIC ODSTRANIT A AKO. POTREBUJEM VEDIET CI NEEXISTUJE ZOZNAM, KDE KTORA STANICA JE S KTOROU PREPOJENA FUNKCIOU "ZAMENA STANIC". DAKUJEM  argonit208   kto mi vie poradit, nech napise na argonit208@gmail.com   diky vsetkym co mi vedia poradit.

VS

Záměna stanic funguje tak, že se klikne na ikonu, potom na část stanice A a potom na část stanice B. Ve všech jízdních řádech se A zamění za B. Nedá se to tudíž vypnout nebo odblokovat, protože to ani není nijak zapnuté.

Vlaky které nenajdou cestu, mají změněný jízdní řád. Takže jeden po druhém a opravit... Pokud jsou některé nastavené na linky, stačí změnit tam.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

kaarfii

Dodnes jsem nepochopil, k čemu je tahle funkce vůbec dobrá...

VS

Většinou při masivních úpravách stanic. Pokud například přeložíš nástupiště, postavíš nové, přesměruješ všechno a hotovo. Staré se dá zrušit.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!