News:

Simutrans Tools
Know our tools that can help you to create add-ons, install and customize Simutrans.

Levo/Pravostranný provoz (pak128, Japan)

Started by ArminCrossman, November 11, 2011, 10:45:56 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ArminCrossman

Ahoj. Simutrans hraju už dlouho, mám rozestavěnou mapu čr, kde mám už skoro všechny hlavní tratě hotové, teď pracuji na regionální úrovni. Mám problém, co se týče koncepce MHD a dálkové dopravy silniční, protože přestože silnice mám pro normální pravostranný provoz, všechny autobusy mi jezdí vlevo (jako v anglii). U dřívějších verzí jsem byl zvyklý na klasický pravostranný provoz...dá se to někde v konfiguračních texťácích nastavit? Díky.

Václav

Ano, dá se to nastavit - simuconf.tab v pak128/config (pak128.japan/config), řádek 64 - položka drive_left - změnit na 0

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

ArminCrossman

Díky, funguje. Uvítal bych, kdyby to bylo nastavitelné ve hře, ale to by mě asi zavilí fandové hnali, že je vše lepší to dělat v texťácích:-D Ale díky za pomoc. Téma se může lock.

Václav

Ono už některá nastavení z dat souboru byla do nastavení při startu hry nasazena, ale ne všechna fungují - jako např. tree_info. Ten teď nefunguje vůbec, resp. nelze jej vypnout - ani v dat souboru a ani při startu nové hry. Už jsem na to upozorňoval před delší dobou, ale zatím bez odezvy.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní